Bucurii de sept-oct 2006 (95)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Ma duc la nani ca sefului asta mic nu-i pasa maine dimineata daca mi-am facut sau nu norma de somn.

Noapte buna tuturor!


**************************************************
Lili, mamica lui Mathias (17.10.2006)

Save the Earth! It's the only planet with chocolate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Noapte buna Lili!
Eu mai stau...


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Neatza mamici de Bucurii si o mare pentru mamici insomniace

Mami 20+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Neata si la noi. Cristina multumi de cafeluta.

Uram si noi cu intirziere La multi ani! tuturor celor cu nume de Andrei si Andreea

si mai uram LA MULTI ANI ! tuturor romanilor ca doar e 1 decembrie.

Ma apuc sa sarbatoresc prin munca si revin .

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe

Monica si Cosmina (13 septembrie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

La multi ani Romania!
La multi ani tuturor romanilor de pretutindeni!

Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi:
Ionut & Teo & www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia & www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Darius & Diana & Crisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Cristina, merci de cafea! chiar am nevoie!

Lili, xandrutza ! eu m-am pus la un film aseara ca am crezut ca nu e nimeni pe aici! am si inchis calculatorul dupa ce am postat! am luat somn pe la 3!
xandrutza, bun tortul! l-am savurat acum langa cafelutza lui Cristina!

o zi minunata!

Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi:
Ionut & Teo & www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Sonia & www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Darius & Diana & Crisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

LA MULTI ANI TUTUROR ROMANILOR, sa ramanem cu totii uniti si cat mai multi pe acasa!

Merci de cafea Cristina, eu am adormit aseara cand era duelul, iar dimineata nu mai am somn.

Lili nu-i dau ciocolata si nici dulciuri din comert, doar iaurturi cu fructe Yoplait si biscuiti simpli care-i rontaie ziua. Si nici nu am de gand sa-i dau curand, pana nu va merge la gradi sa stie si sa ceara singur, n-am de gand sa-i dau... zilnic ma cert cu diverse persoane care-mi dau sfaturi legat de dulciuri, de fapt vin in vizita si aduc ciocolata, bomboane, etc., si-mi spun ca-s prea stricta in privinta asta. Eu vreau sa-l feresc cat pot, oricum dupa ce afla ei nu mai avem ce face. Plus ca ciocolata agita copiii, asta ne mai trebuie.


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)
www.graphicsarcade.com/holidays/christmas/countdown/christmas_countdown_04.swf" target="_blank"> Asteptam Craciunul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Buna dimineatza si "La multi ani!" romanilor de pretutindeni.

www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=Miss%20Odiseea%20Sarcinii&page=17" target="_blank">Va multumesc pentru voturi!

www.totsites.com/tot/iustin_si_teo/photos/g0" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata!
La multi ani, Romania!
Fetelor, va doresc o zi frumoasa.
Multumesc pentru cafea, Cristina, si pentru ca am baut-o eu pe toata suplimentez portia de cafea.
Daca ieri am fost plimbareata, azi voi face pe gospodina Termin cafeaua si ma apuc de treaba.


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Alina, asa e, sta bine la capitolul kg., dar sper sa n-o incurce la mobilitate. Chiar nu stiu. Papa de toate.

Mephala, mai greseste omul si clasamentul. Bine ca s-a castigat corect de data asta.


GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006

Mergi la inceput