Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (22)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Buna dimineata fetelor!

Alina, super draguta e Craciunita ta!
Andries, eu ii dadeam cu lingurita, o lingurita cu 20 min inainte de masa la care stii ca urmeaza colici. Se da doar de max 3 ori pe zi.
Lia,eu am votat pt miss pe fetele de la iulie august cu poza lor comuna, sunt tare dragute.

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

La cat mai multe lunite sarbatoritilor de azi:
MIRCEA GABRIEL
TEODORA IOANA
BIANCA ELENA
SARA IOANA
ANA MARTINA

LA MULTI ANI! pt sotul lui AFIBEBE

Roxana sanatate multa si bine ca ajungi sa te vada si un doctor.

tomasa, iti multumesc inca o data pentru ideea cu globul si pentru ca ne-ai informat cat costa acum totul. De abia astept poze cu globuletul... asta daca nu imi fac curaj zilele astea sa ma aventurez pana acolo. (ca tot ne-am invatat la plimbare cu metroul)

luy curtea sticlarilor e pe la unirii, pe una din strazile care dau in lipscani... daca nu ma insel pe strada selari

Nana sper sa nu fie iar problemute cu puiul tau cel mic... offf, nu se mai termina sau sa se descopere o data ce are?

Lia super filmuletul cu masajul

Maria ... mie imi vine sa plang uneori ca nu ma descurc si am numai un copil... asa ca sunteti de admirat cele cu doi copii... iar tu mai te duci si la servici. multe ... sper ca a fost bine la filmarea omletei

carpatina bafta multa!

alina.clau ce dulce ursulica ai...







Mad, mamica de Robert Stefan (09.09.2007)

Poze puteti vizualiza prin contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

ALINA craciunita sau ursulet,este la fel de mumoasa SIM multumim pt noul capitol ,stai prin preajma ca uite acum il dam gata ANDRIES sti cum se spune -daca-i ordin cu placere,te abtii ca nu ai incotro ..AFIBEBE LA MULTI ANI !pt barbatul tau sa-ti traiasca ,si sa fiti fericiti impreuna .i-am urat cate ceva si aseara dupa doisprezece ,alaturi de sarbatoritii nostri mititei

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Andries, si eu ii dadeam cu lingurita inainte de masa.

Alina,sa-ti traiasca frumoasa craciunita sau ursulet cum vrei tu sa-i spui.

Sim mutumesc de raspuns.

La multi ani!!!!!!!! sarbatoritilor de azi.
Afibebe, La multi ani!!!!!!!!!! sotului.

E tare frig afara, dar e bine ca nu bate vantul, cand se trezeste printul meu o sa-l scot la aer.



Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)
poze noi
http://community.webshots.com/album/561560588jQEkXD?start=0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

neatzaaa !

Scuze pt eventuale greseli, scriu cu mana stanga.
Foarte bine ii sta Andrutei in postura de Craciunita, se pare ca anul acesta Mosul o sa aiba ajutoare de nadejde Ce sa mai vorbim de ursuletzul polar, e super ! Are tati de ce sa se umfle asa in pene
carpatinaaaa, mult succes azi !
bafta la omleta, Maria !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze avem in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

FETELOR MULTUMESC de incurajari !am rezolvat si platoul cu branzeturi ,peste care mi-a scapat cam mult piper cand am vrut sa pun peste cascaval daca tot sa filmeaza am vrut sa iasa ca lumea ,iar omleta am facut-o din 5 oua daca tot au zis pufoasa ,apai pufoasa am facut .oricum imi ploua in gura..,dar eu papasem deja ..sper sa o vad si eu la tv locala

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.clau spune:

Multumim pt complimente!
Iar de la Andruta cate o .

Mergeti la Kidex?Ce ziceti se merita?

alina+ANDRA MARIA(26.08.2007)
POZE cu Andruta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuc spune:

Buna si de la noi,Maria este OK, astazi ii fac vaccinul si amniste emotii..pfff..abia astept sa trecem cu bine.

Am avut niste zile..de-mi vine sa-mi iau lumea in cap...tara lui papura voda nene..platesti pt. niste servicii degeaba ca stai dupa fundul unuia sau altuia (ma refer la electrica si distrigaz)..offfff si de-ar costa putin...imi vine sa urlu ca un lup...

Ca de exempolu, ieri au venit cei d ela electrica sa ne deconecteze d ela curent de pe stalp ca nu avem contoare,m in conditiile in care, cel putin eu, am depus dosarul cu documentele de 2 luni si asteptam sa vina sa ne puna contoar etc..sa fim OK. ei bine, de unde, fara averitisment, nimic, au venit ca la razboi, cu masina mare, vreo 5 jandarmi dupa ei si au taiat cablurile d ela stalp..sa mor nu alta...in conditiile in care nu am nici gaze..ca si aia ma amana de 2,5 luni...offffffff

In fine..le-au taiat, alertez o parte din vecini, care sarmanii nu stiau ce-ia asteapta seara cand ajung acasa, toti sunam la electrica...etc si dupa vreo 3 ore..ce credeti...vine alta masina, tot de la Electrica..si ne leaga la loc la stalp...ee..ca in filmele cele mai proaste...acolo nu stie stanga ce face dreapata...offff, ca in provesrbul ala..cine face si deface toata vara are ce face...

cu gazele alta poveste..dar..nu mai zic..ca ma apuca pandaliile de tot...

scuzati..sunt plina de draci...mi-am varsat si eu oful aici..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

`neata
carpatina mult succes azi!
alina_clau super craciunita

BIANCA-ELENA de veroboroda
SARA-IOANA de gabriela
ANA-MARTINA de haveF8
TEODORA-IOANA de jojo_miha
MIRCEA-GABRIEL de andries
sot de afibebe




Danielle de Ebonee (02/10/2007)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Alina, eu la Kidex nu servesc. Am fost la editia trecuta si am facut greseala sa ma duc cu Stefan in carut. Rampele erau de kko, iar inauntru lipseau cu desavarsire... Poate ma duc la Baby Expo pt ca e la Romexpo si e loc destul pe acolo.
Tzuc,
Maria, zici ca din greseala ai scapat piperul ala ?

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)

Mergi la inceput