*** LA REDOUTE *** (62)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by felicia74

ooo, ce miscare slaba, ce faceti, votati?

ia ziceti ce parere aveti de pantalonii acestia:
www.laredoute.fr/vente-pantalon.aspx?productid=324070882&documentid=452507&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=12" target="_blank">Pantalon

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)



feli sunt evazati daca porti sunt ok ca si material

eu ma uit acum sa aleg cadouri de mos craciun pentru tot familionul ca vreau sa ma asigur ca imi ajunge coletul pana in ajun, daca ziceti ca luna viitoare vor fi mai aglomerati si vor intarzia coletele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

quote:
Originally posted by felicia74


ia ziceti ce parere aveti de pantalonii acestia:
www.laredoute.fr/vente-pantalon.aspx?productid=324070882&documentid=452507&categoryid=0&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=12" target="_blank">Pantalon

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)


Pe bej,par sexy!Acum eu stiu cum o fi materialu'...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

gravidutza, da, fetele au dreptate, numai daca ai probleme cu LR incep sa te caute in izmene si blocheaza conturile; altfel, cred ca poti sa creezi si 100 de conturi si sa platesti cu acelasi card.

Eu nu pot sa zic ca am avut probleme deosebite, pe mine m-au descoperit fiindca am facut chargeback si cred ca lucrul asta nu le-a picat bine.



, mamica de David (24.04.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

Astia sunt de groaza.
Pe un cont imi ia codul, dar nu ia cardul(poveste veche). De aceea in urma cu vreo 2 luni mi-am facut alt cont. Dar pe contul asta nu merge codul...Mai incerc miine.
Cristina

--

http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayla spune:

Fetelor, ajutati-ma si pe mine cu o informatie. Ce inseamna la pantalonii de trening "entrejambe 92 cm env" de exemplu. Adica de unde pana unde? Cum masoara ei, din talie pana jos, sau dintre picioare pana jos? Ca nu stiu cat de lungi sunt cracii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayla spune:

Si am uitat sa mai intreb ceva. Si-a luat cineva pantalonii acestia de trening? Cum sunt masurile, corespund?
http://www.laredoute.fr/vente-jazzpant-aws.aspx?productid=324122061&documentid=201207&categoryid=22914411&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

quote:
Originally posted by ayla

Fetelor, ajutati-ma si pe mine cu o informatie. Ce inseamna la pantalonii de trening "entrejambe 92 cm env" de exemplu. Adica de unde pana unde? Cum masoara ei, din talie pana jos, sau dintre picioare pana jos? Ca nu stiu cat de lungi sunt cracii...


Entrejambe inseamna intre picioare.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Am dat si eu o mica comanda sambata cu geaca de 10 euro si 2 fuste (rosie si orange) de 3,75. Cadou uscatorul de par (m-am gandit ca e mai voluminos si poate nu vine in punga). Azi dimineata era en preparation, asa ca astept. Sa aveti o saptamana buna!

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Neata fetele, ma puteti ajuta va rog cu o info. Eu abia acuma m-am hotarat sa dau o comanda in baza cecurilor si am trimis sambata seara comanda si cecurile scanate in atentia Sabinei. Azi dimineata mi-a scris ca nu poate sa deschida atasamentul cu cecurile dar sa-i scriu nr. cecurilor si valoare acestora si sa-i trimit si nr. de client. De unde trebuie sa iau acest numar de client?
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gologanii spune:

Buna,
Si eu am nevoie de ajutorul vostru, am facut o comanda pe care sa o platresc cu cecul primit de la ei asta-vara (de 38,07E); mai jos e raspunsul Sabinei, dar nu inteleg ce vrea. Ma puteti ajuta?


Before entering your order, thank you to confirm if you make the charge back with your bank of the amount of 38,07 EUR.
Best regards.
Sabine Ghysels.

Mergi la inceput