Ai nostri, ca brazii! 54

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Mie imi convine 15 dec, si locatia din Berceni. in principiu pe 15, fiind weekend, imi convine oriunde.

Crinuta, important este sa fie ok cu tine sa combinam petrecerile, nu cred ca deranjeaza pe cineva.
Succes la Klacid. noi nu am avut si am recurs la augmentin dupa 4 esecuri. dar poate metoda Amayei merge si la voi.
MI se pare normal sa il intimpine in engleza pe taticul lui, doar stie ca asa i se adreseaza si el, nu? f dragut.

Patricia
Mamica de fetita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adita spune:

Crinuta, suna super oferta. deci in banii asta intra si mancare si Mos Craciun? de ce oare asa diferenta de pret fata de alte locatii? n-o fi ceva in neregula? poate reuseste cineva sa vada cum arata. as veni si eu, ca n-ar fi prea departe. si nu vad de ce ar avea cineva ceva impotriva sa-l sarbatorim pe Rayan tot atunci

mamica de patru copilasi : Stefan (18 ian. 2007) , Nectarie Ioan (5 ian. 2005), Elena (21 mai 2003)si Antim (27 sept. 2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Am intrebat si eu cat ne costa Mos Craciun, si mi-a spus ca acum e in negocieri cu cineva.
La o adica poate mai dam 10 ROn, sau ceva de genul asta, nu stiu, presupun eu.
Tocmai in acest sens, rog pe cineva care sta im Berceni, sa traga o fuga sa vada cum arata.
Oricum, doamna mi-a promis ca imi trimite poze pe mail, poze de la petreceri, si in momentul in care le primesc ( sper sa le primesc) va spun ce si cum.
Ei se vor ocupa de decorari, de sonorizari, de tot.

MIe imi convine sa ii fac ziua lui Rayan atunci, deoarece cred ca va fi greu sa va mobilizez pe toate si pe 22, mai ales ca multe dintre voi nu vor fi in Bucuresti, si, avand in vedere ca tortuletul oferit de ei este mic, tortul adus de mine ( plus prajiturele, bauturi, etc), va fi binevenit.
Mi-a spus ca putem sta si 4 ore, nu e nici o problema.

Adita, va pun pe lista? 4 copilasi?

Anda?

Lavinia?

Ana Maria?

Leta?

Ingerasa?


Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

Alina, sanatate multa!

Amaya, te asteptam cu vesti bune!

Crinuta,
Si mie imi convine data, locatia. Evident, nu ma deranjeaza sa-i serbezi si ziua lui Rayan.
Nu stiam de faza cu capatatul rezistentei la un antibiotic daca-l intrerupi. Stiam doar ca nu-i bine. Bine ca ne-ai spus! Am intrerupt si eu odata un antibiotic la Ruxi, acum imi storc creierii sa-mi amintesc (,) care .
bolnaviorul!


Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

CRINUTA, VENIMI SI NOI, daca este pe 15 dec. Nici pe mine nu ma deranjeaza daca sarbatoresti si ziua lui Rayan.

Suna tentant!

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Erica, sa stii ca eu stiam de cativa ani, deoarece eu aveam prostul obicei sa intrerup la mine tratamentul, si asa am aflat ca nu e bine.
Deci, chiar daca copilul nu raspunde la antibiotic, trebuie continuat 5 zile, altfel capata rezistenta la acel antibiotic.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Crinuta, sa stii ca si noi am luat klacid, si nu-mi amintesc sa-l fi refuzat, vomat.

Succes!

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

E bine de la 17:00-20:00?

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Alina, sanatate multa !

Crinuta, la fel pentru Rayan. Bine ca i-ai dat de capat.

Liviana, super pozele.


Lali si Dragos (27 decembrie 2004)

"Daca ii judeci pe oameni, nu mai ai timp sa ii iubesti " Maica Tereza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

Buna fetele!

Venim si noi cu vesti! Am fost la eco insa, din fericire, hemangiomul s-a tras mult (noua ne-a dat pediatra trimitere acum 2 luni insa n-am gasit loc pentru programare la acest medic) si medicul mi-a spus ca nu-i poate face eco fiindca nu mai are la ce. Mai are o foarte mica denivelare insa este greu sesizabila. Din punctul lui de vedere nu am de ce sa-mi fac griji. Acum astept saptamana viitoare sa aflu si parerea pediatrei.

M-am linistit, Slava Domnului!

Tare mi-ar fi placut sa vin si eu la petrecere macar cu Andrei dar asta e, n-am ce face! Sper sa va distrati bine-bine si sa faceti o tona de poze.

Oana, nazdravanul Andrei (18.02.2005) si Cristina (8.02.2007)

Comorile mele

Mergi la inceput