Ai nostri, ca brazii! 54

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Merci pt info, Kita! Eu merg duminica la Kidex, asa ca ramane sa ne intalnim la party. La Multi Ani pt Andrei si sa petreceti frumos vineri!

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
www.flickr.com/photos/10550092@N08/sets/72157603235562212/" target="_blank">Poze din NOV-DEV

***Diverse utile pt bebici***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Liviana, i-am cumparat carticica cu colinde lui Matei si inca una pt. Crinuta, cadou pt. Rayan
Daca mai doreste cineva sa-mi zica si mai iau, vi le dau la petrecere
Se numeste "Carticica de Colinde"- rectificare

PS: Liviana, am vazut dupa pm-ul tau, stai linistita, a fost placerea mea!

Oana 18+ cu bb Stefan si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Liviana, teoretic as veni si eu dimineata, dar nu chiar la 10 ca atunci ma trezesc eu sambata.
Pe unde se tine Kiddex asta?
Cica am primit o invitatie pe mail.



Bubu, nu am citit nimic ;)


Cine vine la Kidex poate da banii acolo, iar cine nu vine, ii poate da uneia dintre noi care va fi prezenta acolo.



Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Bubu, multumesc frumos pt carte, dar as vrea totusi sa ti-o achit.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
www.flickr.com/photos/10550092@N08/sets/72157603235562212/" target="_blank">Poze din NOV-DEV

***Diverse utile pt bebici***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Crinuta, Kidex se tine la Romexpo. Te rog nu ma uita cu pozele.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
www.flickr.com/photos/10550092@N08/sets/72157603235562212/" target="_blank">Poze din NOV-DEV

***Diverse utile pt bebici***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by lbelciug

Crinuta, Kidex se tine la Romexpo. Te rog nu ma uita cu pozele.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
www.flickr.com/photos/10550092@N08/sets/72157603235562212/" target="_blank">Poze din NOV-DEV

***Diverse utile pt bebici***






Acum iti dau forward la mail.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amo2004 spune:

Multumim de sustinere, Mihai si-a revenit, asa ca azi a mers la cresa. Daca as fi avut cu cine sa il las, il mai tineam acasa, dar mama e racita cobza, eu am niste urgente de rezolvat la servici, iar sotul e la Timisoara toata saptamana. Acasa nu pot lucra de el, ca nu suporta sa ma vada la calculator, ma tine efectiv de maini sa nu pot tasta, ca mi-as fi putut rezolva treburile online. Culmea, cu tac-su nu face asa.

Crinuta, Bubu, ce mai fac piticii? Crinuta, imi pare rau pentru faza cu gradinita si te inteleg, si eu m-as fi enervat. Dar daca duci aviz, nu va avea ce sa comenteze. E pacat sa nu participe la serbarea de Craciun.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Liviana, merci pentru aprecieri. Da, Dragos e cam plinut, e adevarat , e si inalt, 22 kg la 103 cm, dar ne mentinem dupa o vacanta la bunici in care a papat ce a dorit inimioara lui... rasfat maxim, ce mai ! Acum de cand cu gradi si cu statul la noi acasa e mai bine cu greutatea, nu mai primeste dulciuri si nici nu mai sta nimeni sa pape tot din farfurie...


Lali si Dragos (27 decembrie 2004)

"Daca ii judeci pe oameni, nu mai ai timp sa ii iubesti " Maica Tereza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Liviana, ai primit pozele?

Lali, foarte bine faceti ca reduceti dulciurile. Oricum, sunteti niste frumosi.


Mona, Rayan va iesi azi din casa, deoarece nu se mai poate. Face la nazbatii in casa de nu mai zic.
Ieri am terminat antibioticul,l-a luat si fara prosop, si de buna voie, ba chiar mi l-a cerut cu o ora mai devreme, daca va vine sa credeti, si totul in urma discutiei avute duminica, cand i-am explicat ce si cum.
Acum ii dam Osteocare, deoarece v-am spus ca doar Calciul i-a iesit putin scazut, si, ii place mult, zice ca are guma ;)

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Crinuta, multumim ! Dragos nu facea diferenta intre ciocolata si bomboane in primavara, pentru ca nu primea deloc, singurele "dulciuri" erau fructele, din care mananca cu mare placere. Dar bunicii l-au scolit bine, pentru ca l-au rasfatat. Noua ne-au trebuit vreo doua-trei saptamani ca sa il dezvatam sa mai ceara bomboane si ciocolata la fiecare pas, dar am reusit si e spre binele lui. Le dadea telefon la bunici si le spunea sa ii trimita "borcanul acela maaaaaaaare cu bomboane din dulap, stii tu, bunule..." si saliva la telefon ...

Cred ca venim si noi la petrecere, vom ramane in Bucuresti pana pe 18 decembrie pentru ca atunci e serbarea lui Dragos la gradi si nu putem pleca inainte.

Liviana, noi am trecut la scaunul de 15-36 kg ca e mai practic, ne va tine multa vreme, il poti vedea in una din pozele noastre, l-am luat de la Volkswagen pentru ca era cel testat de ei la crash-test si eu am pitici pe creier in privinta sigurantei in masina.

La Kidex pana la urma cand mergeti sambata sau duminica ?


Lali si Dragos (27 decembrie 2004)

"Daca ii judeci pe oameni, nu mai ai timp sa ii iubesti " Maica Tereza

Mergi la inceput