Impresii din timpul ... si de dupa SUPERDIETA *11*

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dianaa77 spune:

Salut!

Fetele, e razboi la servici!Nu ma mai vad din mormanul de dosare! Avem un proces de 8 ani pe rol si Baristerul s-a gasit sa ne lase balta cu 3 saptamani inainte de infatisare. Asa ca am pus osul sa fac vreo 10 dosare noi cu documentele necesare sa le trimit unui al Barister.Deja si visez dosarele astea!

Asa ca am timp doar sa dau scurt raportul, adica azi dimineata aveam 54.2kg. Cred ca saptamana asta am scazut kg adecvat, dar m-a cam enervat ca aveam luni 54.4 dupa ce mancasem placinta aia delicioasa.Sa ma vad cu inca un kg dat jos si ma opresc,dar paine tot nu voi manca,sau paste.

Ma intreba cineva pe aici ca ce operatie imi fac. O rinoplastie pentru ca nu pot respira bine.Gata,le stiti pe toate!

V-am pupat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:



pai si tu ne aburesti aicea cu retete si alte alea cand drumu spre succes e altu?

stau in dubii daca sa pun si retzeta asta pe prima pagina

APRIL
www.flickr.com/photos/mikipreda/" target="_blank">WALKING ON SUNSHINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Cine nu are copchil in dotare pentru slabit de azi pe maine, ma ofer sa donez unul - pe a mea bufnita habauka! Succes garantat! Cel putin in kil dati jos dupa atata joaca-dans-crize de personalitate si vrut mereu altceva.
Nu intrebati de ce la mine nu functioneaza....io-s imuna!

Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Noki, nu cred ca esti imuna, ai antrenament doar.
Si legat cu donatu eu zik sa consulti bufnitza habauka, eu ma ofer da ' daca ea nu vrea?

Si-apoi, ca tot le ziceam la fete ca la anu' pun de facut kupil: daca ma razgandesc? pai nu te scot pe tine vinovata atuncea?

APRIL
www.flickr.com/photos/mikipreda/" target="_blank">WALKING ON SUNSHINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

La faza cu copilul si io's imuna , ba mai rau eu mai pun un kg pe baza de stres

Ziua de apa nu tine nici la mine ca nu am inca o luna si de mancat am mancat en-gros permise ca altfel nu merge.
Ma bazez doar pe ceai + D si atat. Stiu ca o data am avut -3,5kg , dar asta era demult , intr-o vreme pe care abia mi-o mai amintesc.

O sa vad ce va fi maine.
Ah , cat despre nuuuuuu , azi nu nu pot si gata.

anda toata tigla nu o ai garantata , dar eu stiam asta de mult
... deja ma simt mult mai bine , dar nu perfect



Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

quote:

anda toata tigla nu o ai garantata , dar eu stiam asta de mult
... deja ma simt mult mai bine , dar nu perfect




ba aido, io am toate tziglele, pe numarate , da le dau io jos din cand in cand ca ma sufoc

si ca acuma ne raportaram, numararam floricele si porcusori, hai tooooata lumea la www.youtube.com/watch?v=CqCkx7UIPig" target="_blank">discooo




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

92,4




Habar nu am ... si nici macar nu pot sa fiu suparata ... nu stiu de ce


Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doroti_5 spune:

Buna dimineata.
Aida cred ca luam in consideratie raportu de eri.
Nu inteleg ce faci tu?Ori la tine stresul inlocuieste carnea si te ingrasi?Ia pune mina de tine dieta ca la carte ca iai bataie, o sa vezi.AAAA tu nu intri pe mess?Ca tiam dat un add si vad ca nimic, si in general fetele dati aici la fata doroti_5 cite un add pe mess sau skype.


doroti_5 cu Natalita-Elena (12.05.2006)
BOTEZ
foto Natalita-Elena 1, 2, 3, 4, 5, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157600216787816/" target="_blank"> 6, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157600216565845/" target="_blank"> 7, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157601403631242/" target="_blank"> 8, www.flickr.com/photos/7297231@N05/1113189888/in/set-72157601434403497/" target="_blank"> 9, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157602687181824/?photo_deleted=1740457215" target="_blank"> 10
www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157600216690237/" target="_blank"> AM 1 AN
www.dropshots.com/doroti_5" target="_blank">Filmulete cu Natalita-Elena


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

doroti adevarat ca nu prea intru , dar hai ca ii dau acum un add



Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Neatza!

Pfiiiiiiii, ce de treaba am azi ma fetelor: tre sa ma apuc de numarat kilograme, floricele si porci (asta ca o premiera)!

Dorm pe mine, evident, asa ca o s-o rog la sfarsit pe doroti sa arunce o privire-ca vigilenta cum e sigur vede daca s-a strecurat vreo greseala.

Aida, abereaza-te mama intre timp, ca imi pastrez dreptul la replica pentru cand termin de bibilicit!

APRIL
www.flickr.com/photos/mikipreda/" target="_blank">WALKING ON SUNSHINE

Mergi la inceput