Impresii din timpul ... si de dupa SUPERDIETA *11*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Si io...atarn pe-aici. Nu mi-a trecut, is cobza, lata. Am capu patrat de muci si nu mai pooot. Da am hotarat sa stau in doo picioare ca asa nu se mai poate. Asa ca iacata-ma.
Asta-i vestea proasta.

Vestea buna-i ca fiind cobza nu mai simt miros, gust, deci nu ma mai tenteaza nik. Parca minc noroi. Poate pana maine reusesc sa schimb prefixu desi am dubii . Prietenii stiu de ce .




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristabv spune:

Salutareeeee!!!Am revenit si eu dupa vreo 3 zile..Am tot fost plekta si nu am avut timps a intru p aici.Dar sa stiti k sunt cuminte,am fost cuminte pana si sambata seara knd v am zis k am fost la restaurant cu familia,de ziua lu' tata...Chiar mi a fost pofta de detoate atunci..da m am stapanit si am baut numa ceai.In rest..astept ziua de maine..sa vedem rapoartele..Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Dragelor, felicitari ca va abtineti!

Io am o zi de-aia de-as baga orice in gura doar asa, de pofta.

am balotat la greu din permise, da mi-e gandul numai la chestii interzise cu toata cantareala de maine, care nu mai reuseste sa ma sperie dupa ce m-am porcit in weekend...


APRIL
www.flickr.com/photos/mikipreda/" target="_blank">WALKING ON SUNSHINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doroti_5 spune:

Buna fetili.
Of eu azi numai pe drumuri.
Da pot sa va zic ca nu am intrat in nimic nepermis, da nimic.
Vad ca Noki nu stiu de ce nu se tine de treaba, si nimeni nu ii trage urechile.
AAA, Noki da tu ce mamii esti studenta?Parca graiesti din regulili studentilor:
1.Da-mi un leu ca ti-l dau miine.
2.De miine ma apuc sa invat.
3.Dezbraca-te fato ca nu-ti fac nimic.
Aida!!!Ce faci mama?Eu nu vreau sa ma apuc din nou de cura, nu vezi ca te imit ca maimuta?Of, si eu care credeam ca merg mai departe, o mai tin pina vineri, daca nu dau in nepermise(da sper sa nu dau) inseamna ca ne despartim drumurile.
Bravo crista ca te abtii, iata fetelor cine are vointa.
Anda ce rau imi pare ca esti bolnavioara, sper sa-ti treaca repede.
April, ce faci?Tot pe aici?
Diana daca nu-i secret da ce operatie vreai sa faci?
Mercedes???
Gusta nu prea intri pe aici.
Ramonika unde esti?Numai te-ai apucat si gata ai intrat in frigider?


doroti_5 cu Natalita-Elena (12.05.2006)
BOTEZ
foto Natalita-Elena 1, 2, 3, 4, 5, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157600216787816/" target="_blank"> 6, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157600216565845/" target="_blank"> 7, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157601403631242/" target="_blank"> 8, www.flickr.com/photos/7297231@N05/1113189888/in/set-72157601434403497/" target="_blank"> 9, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157602687181824/?photo_deleted=1740457215" target="_blank"> 10
www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157600216690237/" target="_blank"> AM 1 AN
www.dropshots.com/doroti_5" target="_blank">Filmulete cu Natalita-Elena


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Mey fetelor, ce v-a apucat pe toate?

Mai intai Noki - ca mai incearca pan la sfarsitul lunii si apoi se lasa, apoi Aida, tot asa , optimista, a intins perioada pana pe 18 decembrie. Vine acu si Doroti si zice ca ea face ca maimutzica dupa Aida.

Bineeeeeeeeeeee. Adica nu e bine, da cred ca e din cauza de marti, trei ceasuri rele, alea alea, v-ati dereglat mai fetelor!

Pai daca voi o stergeti asa , una cate una, io raman aici singura sa monologhez?

Pai cui mai povesc io cand dau cu dieta de pamant, cine ma mai cearta, cine ma biciuieste?

Ia , hai, reveniti-va! Nu ca io as fi sfanta, da zau daca dezertez pana de Craciun. Porcelile ocazionale nu se pun.




APRIL
www.flickr.com/photos/mikipreda/" target="_blank">WALKING ON SUNSHINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Aaaaa , scuze , nu m-am exprimat corect.
De ieri am intrat in panica de frica. Trebuie sa tratez chestia asta ca sa nu mai ma infig in mancare.
Frica ... pentru ca azi Emma a avut programare la ECO. Totul a iesit OK , dar eu am facut o criza foarte mare de panica. Nici acum nu ma simt bine si am lacrimi in ochi.

Daca pana luna care vine nu ma tratez iar intru in panica in 18 si zau ca nu stiu ce va fi si cum va fi , ca vad ca suport tot mai greu stresul asta lunar si frica asta imensa ...

Va pup pe toate si ne citim maine.



Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mneatza!!! Hai ca-s happy azi!

Zi de rapot????? Ha ha ha...vad rog frumos sa-mi puneti un POOOOORC mare si frumos!!!!Deci: 66 de kile!!!! Eee..la cat m-am porcait inca nici nu e chiar rau!

Asa ca de azi I'm back in business cu un juramant sfant de a nu mai incalca deloc cura pana la Sf. Andrei. daca nu ma tin de el, am belit-o!!!!

Si da! Sunt studenta, fetelor, sa stiti! Sa vedeti ca de-aia le am cu sloganele..

Atata despre mine...cine mai vine la raport?????

Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

mneatza si de la mine.
yesssssssss!!! esteee. iaca raport

am trecut nenorocitul ala de prag. nu-i mult, saptamana asta doar 900 de gr. dar per total sunt 8 kg fix. deci e de chef, cu toate abaterile mele. asa fericita n-am fost de mult. ma gandeam cu emotie, pe bune, ca 55 de kile n-am mai avut din clasa a 12-a. oare chiar sa fie posibil???

is char euforica ...acuma lasand la o parte ca arat de parca-s scoasa din tomberon, curg hainele pe mine de parca le-am capatat, atarna blugii, nu mai am decit o pereche care ma sta pe mine cit de cit, de am ajuns sa ma intrebe lumea daca nu sufar de ceva. dar si cind le dau jos....imi vine sa pup oglinda

hai va tzuc, is pe-aici...v-astept la raport. si intre timp pun la cale strategia de sarbatori ca varianta cu porceala nu tine. tre sa fac un plan. si m-apuc sa va scriu niste retete pe care le tot fac de o saptamana. unele sunt cu soia. soia la ce categorie intra ca io am bagat-o la aia cu mamaliga, adica la permise




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Neata si de la mine!


58.2 la raportul asta, mai mult ca la celalalt, una peste alta io mi-s multumita dupa ce prapad am facut in weekend si dupa ce 2 zile am si fost constipata ca naiba. Da incep sa imi revin ! io mai incetisor asa...

revin mai incolo ca e zapaceala maxima pe aici, abia astept sa va citesc rapoartele!



APRIL
www.flickr.com/photos/mikipreda/" target="_blank">WALKING ON SUNSHINE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doroti_5 spune:

Buna dimineata.
Iaca si eu la rapot: deci de saptamina trecuta de la 68.1 la 67.4=>700 grame, dar de la inceput(al doilea inceput) de la 71.6 la 67.4=>4.2, deci 4Kg, mai am o floare.
Dar de la inceputul inceputurilor am asa de la 76 la 67.4=> 8.6kg, e mai mult decit jumatate care mi-am pus ca scop sa dau jos.
Dar simt ca merge mai greu, si mai greu, sper ca no sa ma porcesc rau de tot si o sa ajung cit de cit mai aproape de tel.
Va astept pe toate la raport.


doroti_5 cu Natalita-Elena (12.05.2006)
BOTEZ
foto Natalita-Elena 1, 2, 3, 4, 5, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157600216787816/" target="_blank"> 6, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157600216565845/" target="_blank"> 7, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157601403631242/" target="_blank"> 8, www.flickr.com/photos/7297231@N05/1113189888/in/set-72157601434403497/" target="_blank"> 9, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157602687181824/?photo_deleted=1740457215" target="_blank"> 10
www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157600216690237/" target="_blank"> AM 1 AN
www.dropshots.com/doroti_5" target="_blank">Filmulete cu Natalita-Elena


Mergi la inceput