*Colectia aniversara de toamna-iarna 2005* (170)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

hy!

Sanatate multa tuturor copilasilor bolnaviori

bic, multa putere

ina cum adica nu se uita nimeni?? eu am spus de fiecare data cand le-am vazut...vreau si eu sa iti vad printesa.Sanatate multa

meems..ce este cu voi? am intrebat si sapt trecuta micutei rianna.

monet..succes! si revedere cat mai frumoasa

gandacel, te rog sa imi trimiti si mie pozele pe adresa mea, in mod special le astept pe cele in care alexia il pupa pe bogdan.

noki, multam pentru pozele de la party valdut. foarte frumosi toti copilasii, ma bucur mult ca am revazut-o pe ile si pe xandra.ce mai face sarah? dar tu?

xandra, frumos baiat ai...Ma bucur ca ati avut un party asa de reusit.

feli, mai bine va mutati decat sa investiti aici, observ ca nu te prea trage sufletul sa ramai aici.POze de la party?

fetelor, voi ati luat vitamine in timpul sarcinii? Mi-a dat doctorita sa iau vitamine- elevit- si nu stiu cesa fac. Eu cu alexia nu am luat nimic.( doctorita a spus ca nu ingrasa)
Va multumesc pentru raspunsuri.

Roxana si Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )
BUBU

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

pup intreaga colectie aniversara,

am scapat de branula si aerosoli si mergem pe trat cu Augumentin,prednisol,Betabioptal (5 zile),e mai bine dar mai are inca secretii in gat si mai e ragusita.multumesc inca odata ca ati fost alaturi de mine ,mii de flori trimit catre voi...

Madutza ,ma bucur ca au iesit analizele bine ,acum esti linistita .

Lavi ,da asa e ,tare nasol weekwnd am avut, dar mergem mai departe cu bune cu rele ,asa e in viata nu pot fi toate roz.
ce-ti mai fac fetele?

monet,spor la invatat si bafta la examen ,porma relaxare ...

Mihaelutat ,in loc sa aduni pietre pretioase pe deget tu le aduni la rinischi? sper sa gasesti un dr. bun si sa le scoti ,sanatate si nu te lasa asa ,sanatatea e pt mine foarte importanta e ceva ce nu neglijez sub nici o forma.tin pumnii sa iasa bine analizele.

mi se pare mie sau Hilde nu a mai postat demult..........heloooooooo ce faci ,ce face Stefan?

Ina,sanatate printesei , daca mai sunt bolnaviori sa se insanatosasca grabnic.


SOSO (20 dec 2005)
COMOARA MEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Roxi ,eu am luat vitamine ,o perioada Prenatale apoi Elevit dar ce-i drept m-am ingrasat mult ,nu stiu daca de la ele sau pentru ca mincam cam multisor in ultimile luni

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

1.7-2 ani


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Filmuletz ..,ca tot e la moda:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

multumim de aprecieri, roxi. eu am luat materna, de prin luna a patra. inutil sa spun cate kile am adunat, nu numai din cauza vitaminelor, evident.

anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Roxi ,scuze ,n-am luat Prenatale ,mi-a amintit Xandra ,tot Materna am luat si eu primele 2 luni,apoi Elevit ,tineam minte de Prenatale de cind era sor'mea gravi :)

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

1.7-2 ani


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Filmuletz ..,ca tot e la moda:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Roxi eu nu am luat vitamine ca doctorul meu a zis ca sunt sunci pe gravida, stateam bine cu analizele atunci, oricum si fara ela am facut sunci nenumarate si necantribile....
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Vazut s eu ze cu copii frumosi, mamici suple, pupam pe toata lumea!

Roxi, eu zic sa iei, gandeste-te ca la ce viata ai acum - servici, pitica zbuciumata acasa, cand si ce mananci - e bine sa ai control macar asupra vitaminelor pt bb din burtik. Eu am luat din luna 4 vitamine si la Maria si la Stefan si ai vazut rezultatele.

Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Septembrie07

Stefan - primele zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bianca_mo spune:

buna ziua!
SOANSO, betabioptalul ti s-a indicat pt nas? ca eu nu i-am pus lui Serban cand mi s-au indicat ca scria pe flacon ca-s pt ochi, oare gresesc? unde ati fost internate? la pedi 1 e urat rau...sanatate!
multa sanatate tuturor celor ce sunt bolnaviori!
ROXI,si eu as lua vitamine...
MIHAELUTA, si sora mea sufera rau de la pietre la rinichi, a facut laparoscopii la ambii in interval de 1 an...
DELIA, ce mai e nou? esti ok? pupam fetele...

Bianca, mama lui Serban
10 decembrie 2005
serban 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Bianca cum a fost cu operatiile? Si-a revenit repede, a facut anestezie generala? Eu ar cam trebui sa o fac la ambii rinichi si as prefera sa o fac odata pentru ambii, sa nu trec de doua ori prin aceeasi procedura. Unde s-a operat sora ta? La Cluj?
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

Multumesc fetelor, xandra nu mai intrecut pe mine
miha.eee de suncile alea mi-e mie frica, ca la mine sunci peste alte sunci da cu eroare
ioana, de as stii ca o sa imi iasa al doilea bb cuminet si mancacios, zau ca la razboi inainte.. tu ai doi copii fantastici, cum te descurci cu amndoi, ai fost lasata in pace?
bia .

Roxana si Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )
BUBU

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

Mergi la inceput