*Colectia aniversara de toamna-iarna 2005* (170)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monet spune:

uite ca n-am mai apucat sa scriu nimic.... m-am luat cu toceala si dup-aia m-am uitat la un film, am aspirat tot apartamentu', am impachetat geamantanu' ca plec direct de la scoala la aeroport miine....

bic, iubita de tine, sint momente grele astea, astea in care stii ca vin zile mai putin usoare. dar cu adevarat trebuie sa pasesti fiecare pas cu putere si speranta ca toate lucrurile se vor aseza in albia lor asa ca viata sa curga mai departe, cita o avem. atita putem face: sa ne traim fiecare viata cu toate surprizele din ea. si sa speram ca fiecare zi e o zi buna in felul ei. in felul fiecaruia/fiecareia din noi. eu te pup si te-as imbratisa cum as putea io mai strins.

ina, sa se faca rachie bine repede! va distrati voi pe-acasa cind "zaceti", nu?

hai, ca-mi printez biletu' de avion si ma duc sa fac dus. dimineata la 8:30 am examenu'.

va pup pe toate!!!

mona, lia (24.04.2004) si maya (28.10.2005)

www.seansimon.com/Images/2007/Images2007.html" target="_blank">"Iubitele mele"

"POZE DE AZI, NOIEMBRIE 11"

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60893" target="_blank">ASA S-A NASCUT MAYA www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">ASA S-A NASCUT LIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mneatza!

Ma bucur ca v-au placut pozele puse de mine!

Lavi, Monet, Feli, Ina - saru' mana de aprecieri!

Monet- tinem pumnii stransi la examen! Sa ai bafta mare de tot!

Bic- te asteptam cu drag!

Feli- naspa faza cu "ghiveta".Petrecerea a fost la booboo SPACE party, pe Banu Manta.Locul e frate cu cel de langa mine, dar putintel mai mic. Dar frumos.

Madutza- ma bucur ca e bine piticul. acum poti sa te linistesti si tu.

Ina- sanatate infinita printesei!

Catutza- hi hi hi, deci e ceva cu fetele din ziua de 2 noiembrie.



Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

hello fetelor!

multumesc pentru urari, atat pentru cele adresate aici cat si pentru cele de la subiectul de lma. va multumesc mult, sunteti f dragute!

noi am petrecut super duminica, am rezervat cateva mese la booboo space, n-avea rost sa rezerv tot locul de party ca am avut doar cativa copilasi. am sa pun poze, sper maine, nici macar nu am apucat sa le vad! a fost super frumos. iar andrei al ilenutzei e frumos-frumos si cuminte-cuminte!

noi, ca si mihaela, am bantuit sambata noaptea prin cluburi, am dansat, a fost super frumos, dar am fost apoi distrusa. gata, am imbatranit!

merg la treburi, va pup!

anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Deci: Victoras by Ilenutza este LEIT tatsu , iar Andrei este LEIT mamica lui - ochi albastri, ten alb, cumiiiiinte, de-mi face pana si mie!!! pofta de bb2.

CLUBURI - io declar sus si tare ca NU m-am babit si ca nu am cu cine lasa copilul si cu cine merge, la cat as putea io sa duc!!!!







Poze cu Sarah si mami
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Heloooo !

Noki, super pozele de la ziua lui ginerica! Super copii, super mamici si tatici! Mai dar ginerica Vladutz a avut de unde sa mosteneasca superbitatea de ochi albastri!
Ma bucur ca am vazut-o si pe Ile impreuna cu minunatiile de copilasi!

Mai io p-asta cu cluburile n-am avut-o niciodata, dar nu bag mana in foc ca nu mi-ar placea!
La fel a fost si cu mersul la sala ... greu a fost pana m-am urnit, amu' greu e sa ma mai opresc!

Bic draga, sunt alaturi de tine! Sa stii ca te inteleg si va doresc multa putere!!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

copiii bolnavi tusiti muciti STOP nedormit de nenumarate nopti STOP pupam colectia STOP

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gandacel spune:

Buna de dimineata tarzie...

Bic, am intrat acum special pentru tine, ca sa-ti urez calatorie linistita, sper sa treci si pe la mine cand ajungi de data asta. Am impresia ca ai stat destul de aproape de casa mea, nu stiu precis. Inteleg prin ce treci acum, cand esti departe e chiar mai rau decat daca esti aproape, cum au fost eu de mama inainte sa-si ia ramas bun de la noi. Oamenii se resemneaza cu soarta lor, impacata nu stiu daca a fost, i-am facut o slujba cu o saptamana inainte, iar in ziua in care s-a dus a fost sora mea cu o camasa de-a ei la biserica, a slujit-o preotul ca sa fie de sanatate, asa se face, e bine pentru suflet, daca corpul nu mai are nici o sansa. Verisoara mea care traieste in SUA a venit la tatal ei pentru ca se ducea, nu a stat pana la sfarsit, nu stiu de ce, a plecat inapoi acasa cu vreo 3 zile inainte sa moara. Si a fost tare greu pentru ea. Sa nu faci asta, sa stai cat este nevoie, chiar daca asta inseamna o luna mai mult decat ti-ai propus! Te pup si te imbratisez.
Cat despre pregatirea pentru cresa, somn etc, e posibil sa fie mai ascultatoare si cooperanta cu tati, ori pur si simplu sunteti voi diferiti. In plus, gandeste-te ca tu faci toate astea zilnic, nu te mobilizezi exemplar pentru cateva reprize ocazionale, asa cum o face el. E normal sa o faci intr-un ritm mai lent.

Ina, sanatate multa, deloc nu-mi place cand aud de boli!
Valabil si pentru restul de bolnaviori, ca vad ca a inceput o noua serie...

Monet, bafta multa!

Noi am avut party cu copiii la noi acasa, sambata, poze inca nu am pus, nici nu am facut grozav de multe. Imi pare rau ca nu ati raspuns invitatiei mele, insa sincer-sincer, daca ati fi venit toate, n-am fi incaput in casa pe vremea infecta care a fost sambata! Asa ca poate o lasam pe alta data. Stefania nu s-a simtit de cuminte-cuminte ce a fost, Bogdan s-a jucat si singur si cu ceilalti copii, Roxi a venit cu Alexia, care s-a comportat exemplar! restul de copii nu va sunt cunoscuti, am avut un bataus, un sensibil, un observator, o sefa (ce-i drept, are 3 ani). Bogdan a suflat doar de doua ori in lumanarea de pe tort, in schimb si-a bagat lingurita in tortul mare, in timp ce eu taiam feliile, desi avea in fata farfuria cu bucata lui!

Cam atat am timp sa va povestesc, pozele am sa incerc sa le pregatesc si eventual sa le si pun azi in contul comun, dar mai pe seara.

Va pup pe toate si pe toti, ne reauzim in curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Hello colectie.
Sper ca starea de sanatate a bolnaviorilor colectiei s-a mai imbunatatit.
Bic multa putere, iar in ceea ce priveste facutul treburilor mai repede, sa stii ca tu le faci mai bine si mai metodic, de aia iti ta mai mult timp.
Monet bafta la examen si un zbor usor.
Eu am venit de la doctor, si daca acum 2 ani aveam 3 pietre la rinichi din care una am eliminat-o acum am 5 pietre si mai mari si mai frumoase decat cele vechi. sunt o mare strangatoare....Acum doctorita nu mi-a recomandata eliminarea pe cale naturala ci eventual o interventie laparoscopica, o sa caut un spital privat sa vad ce si cum. Mi-a luat si sange si acum am senzatia ca ma imprastii, sper sa iasa bine analizele de sange sa nu mai am si alte stresuri.
Ma duc sa sun la astuia cu jucarii on-line sa vad daca au pe stoc cadourile pentru Titi si daca nu sa aleg altceva.
Pusy
Mihaela


album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Mihaelutat ,tinem pumnii sa iasa bine analizele ,cat despre pietre nu stiu ce sa zic ,am si eu vreo 2 dar nu le bag in seama ,daca totusi ti-a recomandat sa ,,le scoti'' ,cauta un dr bun .
Ai gasit ghetute pt pitic la Piciul???

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

1.7-2 ani


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Filmuletz ..,ca tot e la moda:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Madutza ce sa zic si eu le-am ignorat vreo 2 ani, dar in ultima vreme incepusera sa se miste si am zis hai sa vad pe unde sunt. Ei si am avut o mare surpriza sa vad ca s-au marit si s-au inmultit, iar eu de scos pe cale naturala nu mai vreau sub nici un fel de forma. Este cumplit si mai am si 5, nu una cum am eliminat data trecuta. ghetute nu m-am dus ca nu m-am invrednicit sa ies din birou zilele astea, poate ma duc azi sau maine.
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput