LMA! Fulguleti de noiembrie - decembrie 2006 (114)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eri_ka spune:

Scuze ptr urarile intarziate, dar am lipsit motivat. A trebuit sa stau cu finuta mea, care a nascut pe 13 si m-a rugat sa o mai ajut cu cate ceva. Stiti ce emotii am avut? Uitasem cum e cu bb atat de mic.

SONIA
www.protv.ro/petitie.php" target="_blank">Salvati animalele!


Fericirea nu e o destinatie. E un mod de a trai. Burton Hills

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavinia_P spune:

Chris,

Foarte tare,dle!

Eu zic asa:
1.Pune niste poze cu rochita si cizmulitele si noi o facem pe-a Mircea Barbulescu!

2. Imprumuti de la o fulguleatza de pe aici ghetute rosii

3. Mai cumperi o pereche...si dai cadou una din cele 7!
Noua cica ni-l imbraca nasii...nu stiu ce traditie e asta.

A_deju:
Mi-a luat-o inainte Diana: Au venit carliontzii si la voi,vazusi?
Hai ca de mihaila nu mai zic nimic...motanul e super!

Laura,
Ce invidioasa sunt pe jucarii..parca vad ca noi primim total inadecvate varstei..Pupam pe Dani tare !

Flore,
Si eu am patit o data..nici nu mai respira..nu l-am luat chiar de picioare...dar l-am aplecta de la trunchi in jos si l-am batut intre omoplati..si i-a iesit mancarea..Dupa aia, EU nu mai puteam merge de cum tremuram toata!


La ce bun atat inversunare...cu ce ajuta..mai lasati de la voi si gata..e un forum..nu o casnicie.

minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavinia_P spune:



Cine da telemea desarata?

Se desareaza,sau cum o desarati...cat o tineti in apa?
Ca mie mi se pare ca tot sarata ramane..

minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Is o gramada de chestii pe care nu le inteleg, dar nu mai pun si eu paie pe foc, in definitiva..fiecare-si creste pruncu, posteaza, raspunde cum vrea..cum zicea Dolores..in rest...haidati la visinata

Laura...vazut Jucarii si Daniel frumusel..nu mi-ai spus daca v-ati rezolvat de-a binelea cu kk...sau am pierdut postarea?

Chris din 7 perechi nici unu nu-i alb? sau bej ? sau negru?
Teutza ce-ti face grasunica?
eri ka abia astept sa ajungi la numele de Daniel...dar mie tre sa-mi spui ce inseamna si Logan, ca Dani al meu era cat p'aci sa fie Logan numit...

Dbunny cu bb Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu
An angel wrote...If someone betrays you once, it's their fault;If someone betrays you twice, it's your fault.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

chris esti oficial trecuta pe lista cu nesuferite . cum, domne, 7 perechi? sapte? s a p t e? pai lui d in una singura i-a incaput piciorul...:(((( si deja nu prea mai merg..i-ar trebui cizmulite...si de unde scot eu cizmulite pt el? plus ca astea pe care le are sunt din alea naspa..i se incinge piciorusul...:((( of of mai mai

diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator www.euro.who.int/document/WS_115_2000FE.pdf?language=english" target="_blank">OMS recomanda www.babycentre.co.uk/baby/safety/chokingguide/" target="_blank">Prim ajutor www.gahospita.go.ro/toxapel.html" target="_blank">Toxapel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

dbunny - tie ti.a palcut logan sau suegra? :)

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

quote:
Originally posted by dayanara

dbunny - tie ti.a palcut logan sau suegra? :)




Paco e innebunit dupa X-men, de-acolo vine Logan..mie mi se pare cam american...soacra nici n-a vrut sa auda de asa nume spurcat, ai mei parinti nici atat..i-auzi dom'le... Logan..ca si Dacia...

Dbunny cu bb Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu
An angel wrote...If someone betrays you once, it's their fault;If someone betrays you twice, it's your fault.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crykett spune:

BUNA.ZIUA.

LUCAS
DENIS
ANATEO imi pare rau ca treceti prin asa cevasi speram sa fie totul ok.
DINDUSA -da suntem in pregatiri pentru petrecerea de miine,o sa fie foarte micuta si in familie (ca la noi casa arata c-am asa ).Da o sa bem si o sa mincam in cinstea puiului meu.

cristina de Antonio 20-11-2006 Andrei 31-08-2004 BAIETII MEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

DENIS si LUCA,sa traiti ,sa fiti santosi si mereu sa aduceti bucurii celor ce va iubesc!!!

Vine CRACIUNUUUULLLL,vreau sa fiu fericita,adica sunt si voi fii cu odorul meu alaturi,asa cum suntem toate!!!Abia astept sa aducem pom in casa si sa aprind lumanari si sa miroase a brad si scortisoara,si sa nu mai putem de bucurie!!

BEBINUTA,am pe cineva care imi aduce acasa si tot timpulk iau mai multe lucruri!!!

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
poze Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

salutari mamici!
dbunny dani isi mai revenise cu kk dupa tratament si regim dar, o data pe zi mai baga unul moale! asa ca pediatra a zis sa tratam si micoza aia care iesise la analize, ii dau pastile.....de sambata am inceput tratamentul, de sambata dupa amiaza nici unul moale voi?
ramsan danie bine, deci. rares cum e? au trecut mucii? apti de vizite?
dandusa felicitari pt progrese
deci ninge la buc......s-a asternut ceva? in iasi e soare si frig. dar puiul e afara, ca de obicei
lavinia da, in moldova e obiceiul sa imbrace nasa finul la mot. vezi ca, cica, trebuie sa aduca tot tot, noi am primit si chiloti
dbunny vezi ca erika a ajuns la numele de daniel pe 14nov. multumim cu ocazia asta erika, nu cred ca am facut-o atunci
a venit in casa
va pup

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput