***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

fetelor dar e ok sa facem branzica din lapte normal si nu praf?nu e contraindicat din acelasi motiv pt care nu e bine sa dai lapte de vaca inainte de un an?adica tot lapte e si daca e sub forma de branza, nu?
ce pareri aveti?

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

comorile noastre iubite
Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii Theodora


www.helpsonia.com" target="_blank">ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

Mihamora, multumesc mult ptr DVD-ul Baby Eistein, e super!!!

Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

comorile noastre iubite
Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii Theodora


www.helpsonia.com" target="_blank">ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Vreau si eu Baby Einstein!!! Auziti, dar pt ce vasta e? Am inteles ca sunt mai multe, nu?

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Diversificarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

carrie,
pune-i banana pasata in piureul de legume, sa vezi ce-o sa-i placa

carmen_so, soacra-mea se jura ca nu-l ia la ea in pat; nici eu nu stiu de ce nu doarme; i-am scos toate mesele de noapte, ca era obisnuit sa manance noaptea de cand il alaptam; poate fi si de la dinti, ca tre sa-i iasa cei de sus.

, mamica de David (24.04.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

graviduta, nu e comandat pe site, l-am primit de la nasi si nu mai am cutia, iar pe el nu scrie nimic. Stiu insa ca e luat de la un magazin toys zone ( daca te ajuta cu ceva).
carstea, ai facut cu lapte praf formula sau cu lapte praf integral? Ti-am respuns in capitolul trecut dar cred ca nu ai vazut. Nu merge cu formula

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007
minunea mea
poze
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">capsunele de mai-iunie2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carstea spune:

KID, Carmen n-am incercat cu lapte pasteurizat ca nu vreau inca sa-i dau inca lapte de vaca pana la 8 luni macar(m-a convins Pepsi ca e bine sa sufli si-n iaurt).o sa las sa fiarba mai mult poate se separa.

POZE rares(7 mai 2007)
Am 5 luni/sunt barbat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carstea spune:

Gabiu acum am vazut .Cu formula .Pai nu vreau sa-i dau lapte praf de pus in prajituri ca ala imi place mie si e dulce rau.Ai incercat si tu cu formula si n-a iesit?

POZE rares(7 mai 2007)
Am 5 luni/sunt barbat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:



Am fost si noi azi la vaccin. Si dr ne-a spus ce urmeaza sa papam in continuare.
Da nu am inteles o chestie. Voi cum cantariti carnea pe care o bagati in supica? Si dupa ce o firbeti o pasati si pe ea???
Si mi-a zis sa pun si ulei de masline fiert la bain marre. Cum Dumnezeului sa fierb uleiul asa??? pepsi help...

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank">Rugati-va pentru Sonia
Poze/Poze intalnire
www.youtube.com/watch?v=mXhigPz-PX8" target="_blank">Filmulet/www.youtube.com/watch?v=PAJHlaXKGGs" target="_blank">Maya rade in hohote
Hainutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

nu carstea, n-am incercat dar am o carte in care se spune ca branza se poate face din lapte de vaca (diluat in functie de varsta bb-lusului) sau cu lapte praf integral. Nimic de lapte praf formula. Si laptele praf rarau nu e dulce deloc

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007
minunea mea
poze
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">capsunele de mai-iunie2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carstea spune:

Gabiu e drept ca nu l-am incercat.
Mica ti-am inteles fericirea de a o avea alaturi pe sora ta.Azi a plecat a mea sora inapoi la Londra dupa aproape o luna de stat in tara si deja ii simt lipsa.In compensare a venit sotul.

POZE rares(7 mai 2007)
Am 5 luni/sunt barbat

Mergi la inceput