*Colectia aniversara de toamna-iarna 2005* (169)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

mirabilis,Doamne prin ce treceti ,bine ca s-a terminat cu infectia dar saracuta prin cite a trecut ,pupam fata de mii de ori si-i uram inca o data LA MULTI ANI!

Vreti sa stiti rezultatul incercarii mele de a-l face sa pape ghiveci??
Of course cum ma gindeam nu a vrut sa-l vada ,pina la urma i-am dat cu forta un pic pe buze ,la care el se strimba ,se scutura si-mi zice ,mami iasa-ma ,nu pace'' si o ia la fuga ca de obicei iar acu' de cind m-am apucat de scris a aparut cu un codru de paine si papa cu mare pofta
Am mincat eu portia de ghiveci ,a stat linga mine tot timpul ,m-a privit si s-a strimbat de ziceai ca io maninc kk ,asta etre' sa ma resemnez ,eu sincer nu-l vad dandu-se pe brazda curind la cum reactioneaza

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

1.7-2 ani


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Filmuletz ..,ca tot e la moda:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Madutza nu te demoraliza. In vara Titi a fost pe regim cam 2,5 luni. Trebuia sa manance orez, morcovi, banane si lapte fara Lactoza. trei zile a tinut greva, se stramba la fiecare lingura, dupa trei zile balota la orez ca un mic chinezoi. Laptele fara lactoza 2 spatamani nici nu s-a atins de el, dupa ce l-a razbit foamea sa vezi ce baga la lapte din asta de nu era adevarat. Asa ca foamea e cel mai bun bucatar, stai calma pana maine sa vezi ce zice doctorita, nu mai pune raul in fata, fii optimista ca nu poate sa fie situatia asa naspa, mai ales ca valorile nu sunt foarte mari peste medie si gandeste pozitiv, asa atragi energiile pozitive. Vezi ce ezoterica sunt cu energiile astea, nu?
Hai pupici
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Ripley deci pana la urma ai schimbat bona. Nu ai mai rabdat sau a cedat singura? Cum face fata Ana schimbarii bonei?
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Mai fetelor ,eu chiar sint la capatul rebdarii ,ce credeti ca mi-a facut acum 5 min ?
Dupa ce a adus painea intreaga in sufragerie si musca direct din ea ,l-am trimis s-o duca inapoi ,timp in care eu trimiteam mesajul anterior ,dupa 2-3 min vad ca nu se intoarce ,ma duc dupa el si ce sa vad, a deschis frigiderul (avem un scaun f aproape de el)a luat o cutie de lapte ,a varsat-o pe masa ,scaun ,gresie iar cind am inceput sa tip la el imi zice cu zimbetul pe buze ,,buna vlei o buma''(l-au invatat nepotii mei zilele trecute sa zica asa),poate credeti ca mint ,aberez dar jur ca-i adevarat ,mi-a venit sa-l string de gat ,isi bate joc de mine in ultimul hal ,io-l pling ca are probleme iar lui ii arde numai de facut kkt-uri

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

1.7-2 ani


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Filmuletz ..,ca tot e la moda:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Intru si eu 2 secunde. Din pacate nu mai apuc sa citesc mai nimic, sunt f aglomerata. Si probabil asa va fi pana la sarbatori.Promit sa recuperez in perioada de concediu 22 decembrie-7 ianuarie.

Noi suntem bine. Ieri am fost la Cluj sa ii iau suportul plantar, din pacate tare greu i-am gasit si ghetutze in care sa intre si suportul si piciorusul. Asta e, sper sa nu fim nevoiti sa il purtam mai mult de cateva luni. Kriszti e un nazdravan si jumatate care ne stoarce de toate energiile. Este ok, nu a fost deloc bolnavior-traiasca catina.

Va pup, promit sa intru la Evenimentele...pentru a le ura La Multi Ani, copilasilor nostri, macar atat, recuperez mai incolo.
Sanatate multa coiplasilor bolnavi si numai bine va dorim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

la multi ani colectiei care si-a inceput petrecerile aniversare!

Va dorim multa sanatete si sa fiti fericit alaturi de cei dragi!
Flavi creste si face tot mai multe nazbatii.
Va aratam 2 poze ale ei:

http://picasaweb.google.com/flavianicoleta/Flavi/photo#5132732385043182002

pa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Mihaeluta penitenta, penitenta dar eu vreau s-o vaz!nu mi-a fost in intentie sa-ti scot ochii, doar imi place sa strezez lumea!

Mirela si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns proadelina spune:

Seara buna! Am revenit cu o stare mai buna.
Roxisialexia - multam' de sfat. Am bagat si vitamina C si Echinaceea, iar acum e ok. Sunt multumita ca Albert nu a racit (sper sa nu se intaple asta, pentru ca m-am mai laudat eu si apoi mi-a cazut in san).
Un calduros La multi ani! pentru toti piticutii aniversati, la care am ramas restanta cu urarile si anume: Dragos, Iulia, Andreea, Stefan, Bogdan, Andrei si Razvan.
Pupici si multaa sanatate la cei bolnaviori.

Adelina si Albert Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Seara buna!
La multi ani cu intarziere sarabatoritilor zilei!

Proadelina multa sanatate!
Mirabilis wow, prin ce a trecut biata Iulia. Dar de unde o fi luat boala?

In seara asta Ilie in culmea fericirii ca a primit o tricicleta noua. A primit cam fara sa vrem, fara sa planificam, ca ne-au facut cei de la Quelle, ne-au bagat la cheltuieli: acum 3 luni Doru a simulat o comanda de trici Hauck la ei, si dupa 2 saptamani a aflat in ce stare e. Au zis ca daca nu mai dau niciun semn de viata in alte 2 saptamani inseamna ca au anulat comanda. Asta aucm 3 luni!!! Iar alaltaieri ne suna Curiero sa ne intrebe cand poate veni sa ne livreze un colet Doru si uitase de el... Deh, d-alea Quelle

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

vai mirabilis ce pocitanie de otita, cat rau i-a facut! mai, dar care sunt cauzele otitei? adik eu stiam, la nivel superficial ca se face de la nas infundat, de la asta face nichita. cand avea polipi era nenorocire, era nasul complet obturat si in perioada aceea si-a sensibilizat si urechile. banuiesc ca mai sunt si alte cauze, nu? si de la ce se poate agrava o otita, sa sparga timpanul? poate singura sa faca asta, in timp, sau trebuie sa mai apara si alti factori? of, of, curaj si succes pentru operatiunea de maine.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput