Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (51)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elena.2006 spune:

Neata cam pe la pranz!
Despre ce mesaj e vorba?
Valca sa iti raspund la ce m-ai intrebat: normal ca tb. sa le blenduiesti ca nu cred ca le mananca asa...
Ela felicitari dintoasei Thea!
Iuliana multa sanatate, ai sa vezi ca va fi bine!

Adrian bb de Elena M. (10.03.2007)
Asa de mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena.2006 spune:

Paxela pentru filmulet!

Adrian bb de Elena M. (10.03.2007)
Asa de mare
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabdyd spune:


La multi ani! tutror sarbaritilor zilei,
si printesei mele cea mare, Julie, care azi implineste 4 ani!

Sa creasca mari si sanatosi, mancaciosi, voiosi, destepti si norocosi!

multi tuturor!
Am multa treaba azi, dar revin cu raspunsuri, amanunte si poze diseara.

Super faza, aseara am fost in Carefour militari, si m-am gandit sa caut si eu faiomasele pachete de pampers cu norisori si banda mov. Iau eu primele pachete, nr. 4, imi incrucisez privirea prin ambalaj, nici urma de nori. Intru in conversatie cu o mamica, cu bb de aceeasi varsta, care spunea ca cei noi sunt mai mici decat cei vechi, la aceeasi marime, btw, ERA VREUNA DIN VOI? II explic sotului ce vreau si continui cautarile. Erau si pachete rupte pe acolo ca sa vada omul daca-s norisori sa nu . In sfarsit gasesc un pachet, cu norisori, BINGOOOO, ma felicit de una singura il insfac repede si plecam. Ajungem acasa, dupa 3 ore de drum, obositi ca vai de noi, da' eu repede sa desfac pachetul, sa vad cum sunt. Si cand il desfac: SURPIZA!!! Da, erau pampers cu elastic, si miros frumos a servetele umede, dar ... erau cu banda albastra nu mov. Eu, , unde am gresit??!!! Cand ma uit pe pachet, erau MARIMEA 6 neamule, de la 16 kg in sus!!!! Mi-am repetat felicitarile la sensul negativ. Deci, foarte ocupata sa gasesc norisorii am uitat sa ma uit si la marime . Smoooooth! Asa ca eu nu m-am facut verde la fata, nici mov de fericire, ci albastra precum benzile lor!!! Dar azi dimineata i-am pus unul pe ea si ce sa va spun ca ii e aproape bun. Unul de-asta e cam cat un happy nr. 2, cel mult 3, si dupa cum e elasticul de la picioruse cred ca totusi la bbei de peste 16 kg ii strange. In cele din urma cred ca i-i pot da peste o luna, doua.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihael@ spune:

Diana, La multi ani frumoasei Julie!
Bine ca esti aprovizionata , n-o sa te prinda cele 16 kile ale Riannei nepregatita

Uitati-ne si pe noi, DUPA UN SOMNIC

Mihaela siStefania (19 martie 2007)

Poze
Varsta Stefaniei
www.desprecopii.com/info.asp?id=1199" target="_blank"> Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iunita spune:

gabdyd io patii exact da' exact aceeasi faza in cora lujerului. numa ca io am vazut ca scrie nr6 pe pachet. erai cu sotul? aveai un hanorac albastru? io ma cocotam pe rafturi pe acolo...

are mama o fetita frumusica foc...Iarina-Maria 01.04.2007
buburuza mea
ruza buburuza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabdyd spune:

No, eu nu vazui mesajul ala de care vb, e draguta sa imi explice si mie careva despre ce fu vorba???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzy78 spune:

Sal,

LA MULTI ANI, JULIE! multa sanatate si numai bucurii alaturi de surioara si parintii tai minunati

GABI - ai fost super distractiva cu scutecwele......aqsa am patit si eu in real......o mamica mi-a aratast cum tre s afie.....si am luat nr. 5.....ii sunt buni.....dar nu sunt cu elastic si norisori

Suzy78, mami de bibe Nicolas MIhai - 27 februarie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabdyd spune:

Iunia, nu, aveam un plover verde cu nasturi mari, da nu cred ca erai tu, ca parca tu esti mai inalta si ai parul mai scurt!
Zici Cora? Eu eram in Carrefour Militari, pe la 6,30 - 7 seara
Daca erai tu, scuze ca nu te-am recunoscut

fetele pentru urari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena.2006 spune:

Nici eu nu l-am vazut si nu stiu despre ce e vorba ca l-a sters, pai de ce nu stergeti si indignarile la adresa lui, ca nu mai pricepem nimic noi astia care am venit mai tarziu...

Adrian bb de Elena M. (10.03.2007)
Atit de mare
8 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

La Multi Ani Julie! sa cresti mare si frumoasa.
Te pupa cu drag si Rares


Gabdyd da tu esti in Bucuresti? ca io am vazut Rm. Valcea la profilul tau




roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput