Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (51)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tzuna spune:

CRINA_MIO- eu nu i-am dat niciodata CA Mariei. E drept ca analizele de la 5 luni i-au iesit bune dar deocamdata ii dau numai Fe 4 pic/zi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihael@ spune:

Noua Ca ne-a recomandat 5 zile/luna cate 5 ml...

Mihaela siStefania (19 martie 2007)

Poze
Varsta Stefaniei
www.desprecopii.com/info.asp?id=1199" target="_blank"> Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

crina_mio eu ii dau lui Tudor Ca lactic 1 tableta/zi - 10 zile/luna si Fe 4 pic/zi - 10 zile/luna. Nu se dau concomitent.

tzuna o primesc cu placere pe Maria, dar o domnisoara nu are dreptul la acelasi tratamnet ca si golanul meu. Te rog frumos sa imi spui daca ai ajuns cu ea la control. Si felicitari pentru progrese. e foarte important sa stam cu bebelusii cit mai mult afara. La Tudor se simte cind sta mai mult la aer si cind nu.
jucariile in limba romana se gasesc in Carrefour la preturi mult mai mici. Catelusul 83 de ron parca am dat, nu mai stiu exact, dar stiu ca apoi l-am vazut in Selgros cu vreo 20 de ron mai mult

Gabi mama lui Tudor (1.03.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilidana spune:

Ce mesaj,despre ce vorbiti?
Eu am citit primele 3 pagini,dar nu vad nimic...
Roxanici,sau care va mai pricepeti,eu cred ca se poate afla cine s-a logat,daca...sapati un pic,zic si eu nu ma pricep prea bine,dar ar trebui sa aflam,de ce s-o acoperim?De ce sa ne facem ca ploua?Nu e corect...

lilidana & David Gabriel 11.03.2007 si Karina 23.03.2001

cat de mare e David
albume foto
David 8 luni

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">AJUTATI-O PE MICUTA SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

am incercat sa uploadez iar filmuletul modificat dar vad ca dupa ce la incarcat nu le mai merge siteul , revin maine dimineata cu melodia si linkul catre el
mii de scuze Kitty de omisiunea facuta

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilidana spune:

Iar sunt singura pe-aici,cu cine sa pove cate ceva?
Aici e 4.30pm,asa ca sunt disponibila ,dar degeaba...

Somn usor,tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Numai moderatorii ar putea afla...

Despre userul comun de pe DC ... am schimbat parola... si n-o mai dau
Sper sa nu va suparati, dar nu mi se pare normal sa fi folosita cu alte scopuri decat deschis subiect, editat lista.
Nu vreau nici sa credeti ca am preferinte si o dau cui am chef... sau mai multa incredere in careva... Nu vreau sa junga iar la cine nu trebuie...
Sper sa intelegeti decizia

La restul conturilor (poze de ex.) a ramas aceiasi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

Eu nu cred ca se poate afla cine a scris mesajul pentru ca s-a logat pur si simplu cu user-ul comun si parola atit de bine cunoscuta.

Dar este in mod cert cineva din grup pentru ca stia parola, nu?

Dar cum e vorba aia..prinde orbul scoate-i ochii...

Eu imi inchipui acum ce isi ride in barba persoana si cum o sa bage neste sulite tuturor celor care au balacarit-o. sper sa nu stie voodoo , ca pe mine ma cam doare un picior de azi dimineata. Ati mai avut vreuna...simtome?

Gabi mama lui Tudor (1.03.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

am revnit am insistat www.onetruemedia.com/shared?p=4347d9a8b6d09fba73fac3&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">aici filmuletul

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilidana spune:

Elyanne,daca moderatorii pot afla,eu sunt pentru,trebuie sa stim,de ce sa ne suspectam una pe alta?

Rautatea nu are ce cauta aici,cine are limba ascutita sa ne-o "arate" pe fata!

Mergi la inceput