DC FLASH MOB! Duminca 11.30 Mall Vitan!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

M-am bucurat taaaaaaare sa va cunosc, in carne si oase!
Vin si pozele! Cu dedicatie pentru bodyguarzi.


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

www.flickr.com/photos/15949865@N03/sets/72157603082435498/" target="_blank">POZEEEE


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

quote:
Originally posted by miflore

www.flickr.com/photos/15949865@N03/sets/72157603082435498/" target="_blank">POZEEEE


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI





frumossss



si aici, impresii



Ce mai citim noi
The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Vazut poze, citit impresii de la Noe... si-mi pare rau ca n-am putun veni
Data viitoare... poate au grija piticii mei sa nu mai raceasca...

Noe e Razvan, nu Dani Fii'mea a fost fan o vreme... acu' a inceput gradinita si de-asta nu-l mai vede... Trebuia sa astept sa-nceapa emisiunea ca sa-si bea laptele ... era jale in we

Imi pare rau ca nu v-am vazut live, ca n-am vazut gemenii de Anna

Macar am vazut-o o sec. pe Cornelia, azi de dim., pe fuga... ea super ocupata, eu muream de frig...

Sper sa mai puneti de-o intalneala si la urmatorul bazar... daca am pricipit io bine, mai faceti o runda luna viitoare.

si ma multumesc cu vizioant poze... daca mai aveti.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyannna spune:

moaaaama ce fain ca v-ati intalnit...as fi vrut si io' dar sunt tare departeWitchie nu stiu unde sa scriu dar porcusorul meu absolvent adjudecat vreau sa fie donat in campaniile voastre tuturor si astept cu nerabdare urmatoarea runda de licitatiihttp://tt.lilypie.com/ortVp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:

Buna!

Am fost si noi la intalnire la Mall!
Ne-a placut tare, asa ca mai vrem! Andrei a fost in verva, nu a stat locului o clipa. Pur si simplu nu m-a lasat sa rasuflu...
Si ce-as fi vrut sa stau la taclale, sa beau o cafea...nu s-a putut.
Dar ma bucur ca aparem intr-o poza, cu Andrei cumintel pe scaun, cel mai cuminte baiat din lume.

Am facut cunostinta cu o gramada de fete, asa, intre doua alergaturi dupa prunc, si intrebarea: unde-i, iar a disparut...si cautari cu palpitatii. La Witchie a stat cumintel in brate, au conversat ceva, apoi iar alergat.

Ne-au placut si gemeneii Annei, care in curand vor face ca Andrei, se vor lasa tare greu prinsi, si sa vezi atunci alergatura pe biata mama. Frumusei tare, ce sa mai...
Anna e o bucatica de zahar, mi-a placut tare... o fire deschisa, chiar mi-a facut placere sa schimbam impresii despre copii. Bineinteles ca, la ora actuala, daca as putea, numai despre copii as vorbi, zau ca nu ma satur.
Cam asta e... asteptam urmatoarea intalnire!



Andreea lui Andreiut Puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:



A, si-am uita sa spun ca ieri, toata lumea ma intreba cat are Andrei, ca varsta. Raspunsul a fost: un an si patru luni.

De fapt ieri a implinit un an si cinci luni! Si uite asa a mai trecut o luna...



Andreea lui Andreiut Puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Ce mamici frumoase sunt pe DC!

va pup!



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

si inimoase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Si eu...si eu...am fost si euu, si mi-a placut as vrea sa mai repetam figura. Eu sunt cea care ma tot uit la un aparat foto ramas fara pozitii Mai aveti poze sa mai puneti?"Mi s-a spus si am uitat, am vazut si am inteles, am facut si am invatat" - Confuciuswww.funscience.ro

Mergi la inceput