Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (254)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Deea, imi pare bine sa te citesc dn nou. Abia asteptam sa revenim la Brasov, poate de data asta vrea si copiluasul meu la porumbei, si nu in toate baltoacele. Acuma ce sa mai zic, avand in vedere pb. lui, nu-i de mirare cat ii de nervos... Noi am ramas foarte placut impresionati de parcul unde am mers impreuna, cu leaganele acelea pt. bebi, ai vazut ce fericit era si Razvanelu, saracutul... poate ca noi v-am parut cam ciudati ca parinti, nu suntem asa in realitate, dar asta micu ne-a dat peste cap complet, ama doi suntem timorati... sper sa devina totul o amintire, cat de curand. Pupaturi Dariei!

Noi de maine mergem la cresa, pana la 12.30 (programul nostru obisnuit) dupa care decolam la capitala.

Dana Ene, tare frumos se mai joaca fetitele tale minunate. Bravo.

Cristina, mami de Razvan (31.01.2006)

www.dropshots.com/asteryaro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Dana si Deea Ma buicur sincer ca ati dat un semn de viata. Va pup cu drag.
Cristina, maine te sun. Daca termini inainte sa dau eu vreun semn de viata apeleaza-ma tu, te rog. Va tin pumnii si nu uita ca noi va iubim taaaaaaaaaaaaaaare mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Idem Cristina...si noi cu gandul la voi...si sunt sigura ca si restul fetelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CRISTINA si eu tin pumnii si tot ce mai pot tine si asteptam vesti!
Diana gata cu baitza,e in curs de nani,iar eu ma pregatesc de

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Buna seara.
Azi am petrecut in familie, am avut 12 ani de casnicie. Am fost la scoala (cu toate ca nu aveam chef) iar cand am ajuns acasa Nelu m-a asteptat cu un buchet mareeeee de flori. Aveam o stare de spirit foarte naspha, ma simteam ca ultimul om de pe pamant. Nu as vrea sa se simta nimeni cum m-am simtit eu ieri si azi. Dar petrecand ziua in familie, doar noi doi, apoi si cu copii am realizat ca pt mine familia e mai importanta, treburile mele zilnice sunt mai importante decat nervii forumului si sa ma lamentez in explicatii pe care oricum nu le crede nimeni in momnetul asta. Poate in viitor vezi realiza ca "dracul" nu a fost atat de negru.
Si ca sa raspund unor intrebari de uimire...de ce nu m-am retras: Pt ca mi-am dedicat ultimul an din viata forumului, pt ca am ajuns sa va cunosc pe unele, v-am considerat pe unele prietene virtuale, pe altele colege de disutii iar pe unele nu le-am prea agreat. Si sincer chiar credeam ca ne vom impaca, au fost destule certuri in zona care s-au rezolvat in ziua de azi. Dar cum pestele de la cap se impute....
Nu as mai vrea sa imi vad numele terfelit pe aici,am fost sincera cu voi, v-am spus o gramada de detalii despre viata mea, asha ca va rog sa aveti macar un dram de decenta si sa va spuneti impresiile pe mess ca si pana acum.
Asha ca va spun pt ultima oara, NOAPTE BUNA.
NUMAI BINE, voua si copilasilor vostri.


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

quote:
Originally posted by Biancas

Buna seara.
Azi am petrecut in familie, am avut 12 ani de casnicie. Am fost la scoala (cu toate ca nu aveam chef) iar cand am ajuns acasa Nelu m-a asteptat cu un buchet mareeeee de flori. Aveam o stare de spirit foarte naspha, ma simteam ca ultimul om de pe pamant. Nu as vrea sa se simta nimeni cum m-am simtit eu ieri si azi. Dar petrecand ziua in familie, doar noi doi, apoi si cu copii am realizat ca pt mine familia e mai importanta, treburile mele zilnice sunt mai importante decat nervii forumului si sa ma lamentez in explicatii pe care oricum nu le crede nimeni in momnetul asta. Poate in viitor vezi realiza ca "dracul" nu a fost atat de negru.
Si ca sa raspund unor intrebari de uimire...de ce nu m-am retras: Pt ca mi-am dedicat ultimul an din viata forumului, pt ca am ajuns sa va cunosc pe unele, v-am considerat pe unele prietene virtuale, pe altele colege de disutii iar pe unele nu le-am prea agreat. Si sincer chiar credeam ca ne vom impaca, au fost destule certuri in zona care s-au rezolvat in ziua de azi. Dar cum pestele de la cap se impute....
Nu as mai vrea sa imi vad numele terfelit pe aici,am fost sincera cu voi, v-am spus o gramada de detalii despre viata mea, asha ca va rog sa aveti macar un dram de decenta si sa va spuneti impresiile pe mess ca si pana acum.
Asha ca va spun pt ultima oara, NOAPTE BUNA.
NUMAI BINE, voua si copilasilor vostri.
[size=1]Bianca[ vampa ] , mami de Sandra( 8.07.1997) si de


hai pa, si duuuuuu-teeeee..... si lasa-neeeeeee

Cristina, mami de Razvan (31.01.2006)

www.dropshots.com/asteryaro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Dragele mele sectante, VA MULTUMESC! Cu siguranta va voi tine la curent, indiferent ce va fi. Eu sper sa fie bine. Stiu ca acesta este doar inceputul unor lungi drumuri la Bucuresti, dar... pentru puiutul nostru, merita sa facem orice, chiar si-o nebunie, daca va fi nevoie.
Doamne ajuta!

Cristina, mami de Razvan (31.01.2006)

www.dropshots.com/asteryaro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Lista celor care nu o mai doresc pe membra BiancaS:
1. Toanca
2. Ingrid
3. Anam
4. Monica
5. Lorena
6. T Ioana
7. Denisa
8. Astery
9. Irina
10. Ralu
11. Janina
12. Anasebe
13. DanaEne
14. LunaNoua
15. Pufumic

Lista membrilor carora membra Biancas le este indiferenta / nu ii agreaza postarile dar nu vor sa voteze / nu vor sa se implice / nu vor sa voteze dar ii sugereaza "sa demisioneze" etc.
1.GIOVA
2.BOMBO
3.IRINATUNZA
4.MIRELA
5.ANYMONY
6.SILVI

Lista membrilor care doresc ca Biancas sa ramana
1. Anasol

Lista membrilor care s-au inscris pe "lista membrilor care doresc ca Biancas sa ramana",doar ca sa ii dea o lectie de tolerantza
1.Anasol
"faptul ca sunt agatzata acolo pe lista nu inseamna ca imi esti draga , chiar dimpotriva, am vrut sa-ti dau o lectie doar de tolerantza.............."




MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

fetelor offff, dav aseara a facut febra 39.5,toata noaptea am stat cu el, azi toata ziua la serviciu, acum abia am ajuns acasa si m-a sunat socra ca iar are 39 cu 5, azi a fost taicasu cu el la dr si e f urat in gat, iar suntem pe antibiotic...........
acum ma urc in masina si merg la el..........
cristina- multa putere..........
bianca -nu era nevoie sa-mi trimiti pm de multumire , stii f bine ca nu imi esti o persoana simpatica,,,,,,,,,,,,,faptul ca sunt agatzata acolo pe lista nu inseamna ca imi esti draga , chiar dimpotriva, am vrut sa-ti dau o lectie doar de tolerantza..............
acum ca te-ai hotarat sa pleci de una singura, nu pot decat sa-ti doresc toate cele bune...........si ma bucur ca ai luat aceasta decizie pana la urma........
fetelor va pup..........am fugit la iubitzelul meu......

http://www.dropshots.com/davidsolo2
http://www.dropshots.com/davidsolo3
http://www.dropshots.com/davidsolo4
http://www.dropshots.com/davidsolo5
http://bd.lilypie.com/7Gxkp3.png
ana-maria 13+ si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Sanatate multa lui Dav.

Mergi la inceput