LMA!!-Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (104)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

care-i faza cu lista, ca mi-e c-am pierdut discutia... e prea lunga, sau ce?? sau ca sarbatorim si fulguleti ai unor mamici inactive??? so what?? foarte bine si frumos, sunt si ei tot fulguletii nostri, chiar daca mamicile respective nu au mai prestat la subiect... mie mi se pare normal ca lista sa fie acolo, unde ii e si locul...

Deea, mami de www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=414b2893332a6a41d7c2a4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Eric(15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica


"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavinia_P spune:

E prea lunga, A_deju...
Pana sa ajungi la postari tot dai scroll ...
Si eu zic sa nu scoatem mamicile si fulguletii..poate au motivele lro sa nu presteze..dar cred ca dimensiunile pot fi reduse,nu?

minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Marani-superbe pozele are niste ochi

Kokorina-stiu ca e tare greu fara mami tare mult imi place cand povestesti de sandokani

Fatima-superba Eva,ce fata are cu peruca ,felicitari pt alaptat

Lista cu fulguleti:nu vreau sa fiu rea dar sunt mamici care au posat 1-2 ori pe la noi si dupa au disparut oricum voi hotarati,nu ma refer la cele care posteaza mai rar

BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
luna 12
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Ca sa fiu si eu on topic ...faceti ce vreti cu listuta...nu ma deranjeaza nici acuma si nu ma va deranja nici daca scoateti, bagati sau modificati ceva...mi-e fix egal!

Donia, mersi pentru raspuns...Denis e in continuare ragusit, nu prea tuseste si a avut ceva febra azi, dar nu mare max. 38.2. I-am pus in camera un umidificator cu abur rece ca am citit ca ajuta. Sper sa trecem cu bine si peste noaptea asta!
Dianocica, eu zic sa-l urmaresti in continuare. Nu cred ca e neaparat ceva in neregula...
Fatima, e minunata Eva!!! Si foooarteee la moda ...

v-am pupat

Oana cu www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank"> Denis (19 dec 2006)
Slideshow


Life is short...buy pink shoes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziggy spune:

Marani sa iti traiasca fetita, este superba, are niste ochi de invidiat.
Monique m-ai facut sa salivez dupa ciorba de burta. Eu nu am facut niciodata, dar poate imi fac curaj.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

marani, fatima am murit cand am vazut fetele. frumoase rau amandoua. da' rrau...

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavinia_P spune:

Kokorina,
Imi pare tare rau..dar nu mai poate reveni..dupa sarbatori?Sa mai stea cu voi?

Dianocica,
Adica tu nu mananci cartofi prajiti?Sau ochiuri?
Si sa nu-mi spui ca nici Alex..

minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

LA MULTI ANI KARINA DE MIRONA! sa fii iubita, si sa umpli de bucurie sufletele parintilor tai

La Multi Ani frumosi si tuturor celorlati fulguleti pe care nu-i cunosc asa bine dar vreau sa-i felicit

pt toti copiii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Da, da Monique, si pe mine m-ai facut sa balesc aci pe tastatura cu ciorba ta de burta ...Ar trebui sa fac si eu...ar trebui...

Marani, ganduri bune de la mine la voi...sa nu va mai chinuie atata maselele alea nesuferite!

Oana cu www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank"> Denis (19 dec 2006)
Slideshow


Life is short...buy pink shoes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaana spune:

e doua fara un sfert... acum am reusit sa intru sa va citesc; ne-am sculat la 9:20 !!! fetele erau trezite mai de mult, dar se jucau fara sa planga
urca scarile de vreo doua luni fetele mele... am incercat cu porti, dar nu am reusit sa le pun, iar peretii nu vreau sa-i gauresc; oricum, de coborat nu coboara, ma striga sa le cobor eu...
nu v-am zis cum alearga ele de-a busilea: isi descentreaza corpul intr-o parte exact cum fac cateii cand alearga
lavinia nici noi nu mancam prajeli; cartofi prajiti sau ochiuri, daca fac o data la 3-4 luni, e sarbatoare in casa

Ana,
Stephanie si Isabelle (2 Dec 2006) si Tudor (12 Dec 96)

Mergi la inceput