Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (253)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Buna dimineatza!
Noi singurei inca,nici n-am telefonat inca la mami sa vad cum a petrecut Diana.
Mi-a cumparat Ghitza un fel de ciocolata de intins pe paine dar e plina cu afine in ea,e ca si o dulceatza,e foarte buna.Asa ca d-aia consum,plus cana de lapte plus cafeaua.
Aici e soare si deci azi am chef de lucru,o sa ma apuc si de conta imediat.De restul, cand vine Diana ca de pus haine la spalat pot si in prezenta ei
ANASOL dar parca tu voiai baiat,daca bine retin.Sau numai sotul vrea fetita?
CRISTINA la Sanador e ala care v-a reprogramat? Hai ca tinem pumnii si toate alea,ai vazut ca la Ingrid a avut efect - Dienutza nu mai avea otita
IOANA ziceai de slabit,dar poate s-a mai inaltat Razvan de-asta vara si de-aia ti se pare.
Sa beau o gura de cafea,poate imi mai vin idei ...



MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Pai si eu am trecut prin cateva stadii tolerantza,dus munca de lamurie sa se astampere,ignorat mess,pm,mesaje pe DC. Dar nu se lasa.
A ajuns pana in stadiul hilar,ca daca v-am zis ca am cumparat papuiceii aia de jucarie Dianei sa tranteasca un articol despre cat de nocivi sunt pantofii cu toc ,desi nu discuta nimeni de asa ceva in zona. Chiar la asa stadiu de prostie incat sa creada ca va face Diana plimbari pe Corso incaltata cu ei,nu cred sa fi ajuns,asa ca ca e clar ca o face intentionat pentru a ne enerva. La faza asta am ras evident,dar e doar un exemplu din multe altele.Nu inteleg de ce nu se retrage la subiectul creat de ea,cu Tg.Mures,sau macar sa se limiteze sa discute cu cele 5-6 sau mai multe persoane d-aci care ii mai raspund,fara alte aluzii.Daca isi vedea de treaba ei si ne respecta ignoratul,poate nu ajungeam sa facem o asa lista.Dar acum uite ca o facem,de va avea efect sau ba,om vedea.

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Chiar crezi ca va functiona, Moni? iti dai seama ca sa participi la o discutie in care 80% din participanti nu te suporta, incearca sa te ignore, au parere foarte proasta despre tine, ti se arata usa, pleaca jumatate in alta camera etc... si totusi sa insisti sa participi ma scuzati dar asta tine de sfera patologicului.
Daca are vreun sens, eu votez "out".

J si Carlita Carliontz (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Lista celor care nu o mai doresc pe membra BiancaS:
1. Toanca
2. Ingrid
3. Anam
4. Monica
5. Lorena
6. T Ioana
7. Denisa
8. Astery
9. Irina
10. Ralu
11. Janina
Lista membrilor care doresc ca Biancas sa ramana
1. Anasol


Ingrid S si Diana
http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

JANI daca e din sfera patologicului nu va functiona,e clar.Dar sa zicem ca vazand lista asta, poate fi o cale de vindecare.
Ce mai face Carla,nu vrei nicicum sa ne zici de ea. Inteleg ca nu vrei sa o faci in prezenta ei,dar poate totusi incerci..
Hai sa "agiornez" io lista,ca Ana si Ingrid dorm in papuci

Ooooo gata,vad ca Ingrid nu doarme de fapt,sorry


MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Moni, chiar ca n-a avut otita Diana, sa mor io dak pricep cum a functionat treaba! Asa ca eu tin pumnii cum i-am tinut pana acum la toate fetele cu probleme...poate mi s-a intors binele pe care l-am dorit!
Janina, eu zic cum zice Rali: c-o fi, c-o pati, mergem inainte si vedem ce iasa.

Ingrid S si Diana
http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Dorm in papuci, ai? Bre, io-s de la 7 in picioare, ca Diana e matinala rau. Bine ca se culca la 21,30...

Ingrid S si Diana
http://www.dropshots.com/Ingrid28_photo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Am vorbit cu mami,cica Diana s-a culcat abia la miezul noptii dar a fost extrem de vesela si jucausa si n-a plans deloc dupa noi.Doar ca n-a baut lapte,a cerut OLEZ CU CANE si d-ala a primit
Acum e cu tati ca mami e la magazin,pe la 9 s-a trezit si iar n-a vrut sa bea lapte,dar de-atunci o mai fi halit ea ceva p-acolo.Ia sa sun eu pe fix sa vad.Ca asera asa frumos a vorbit cu mine la telefon!
INGRID pai ala e orar normal de copil mic.Mai nasol e dimineatza.

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

cer o lamurire, sa nu mor proasta....cum a fost ignorata Bianca??? facuta scursoare, buruiana, provocata mereu cu iconuri nerusinate, baaaaiiii!!!!! v-a luat de cap mama!!!! Declar psihoza in masa!!!!!!!!!!! unde a fost ignorata ??? Am copiat mesajele si pot demonstra cum stiti voi sa ignorati! Nu am nimic de impartit cu Bianca, nu m.am intalnit cu ea, nu i.am trimis pachete, nu am vb la tel. Cum sustineam si eram pro Catalina atunci cand ati facut-o cu ou si cu otet, atunci cand incepuse biliardul, asa sant si acum...la mine nu conteaza persoana si nici spiritul de turma nu ma caracterizeaza......relelor, va atinge Dumnezeu cand va e mai bine...

Singura care poate zbura din subiect pe cine vrea este GIOVA, este subiectul ei si are dreptul asta!

Nu am gasit pe net clipul cu La familia, cred ca se numeste Strigati la familia, il dedic voua cu precizarea ca ce se striga la sfarsit nu e pt. nimeni!

Ingrid eu nu particip draga la comedia asta ieftina cu lista!

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

quote:
Originally posted by maraki

cer o lamurire, sa nu mor proasta....cum a fost ignorata Bianca??? facuta scursoare, buruiana, provocata mereu cu iconuri nerusinate, baaaaiiii!!!!! v-a luat de cap mama!!!! Declar psihoza in masa!!!!!!!!!!! unde a fost ignorata ???
Monica
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )



MARAKI te rog sa te controlezi si sa nu generalizezi.As dori sa imi arati unde si cand am provocat-o eu de exemplu,ca sa nu mai vorbesc de acuzatiile cu injuriile.

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput