Colectia de toamna-iarna 2005 (166)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Roxi si cine a mai intrebat de fotoliul Mirunei...e luat de la Miniblu..la "monstruoasa" suma de 88 ron, l-am luat acum 2 luni, nu cred ca s-a mai scumpit de atunci. E foarte practic ptr ca e usor, se scoate husa si se poate spala la masina..Mirunici e foarte incantata de el..deh, are fotoliul ei personal

Tania condoleante!

Vad ca nimeni nu se indura de noi cu o felie de tort, ma duc sa ma culc

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani,
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Mi-am adus aminte.....de Fee mai stie cineva ceva?

Helep saptamana asta promit sa ajung la prietena ta sa iau alea...mi-e si jena, dar efectiv n-am avut timp sa ies din casa

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani,
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

Noah, m-am adunat de pe drumuri, au plecat si musafirii, am reusit sa urez LMA la toate subiectele de LMA deschise azi, ba chiar si la subiectul mayei, unde eram restanta rusinos.
n-am citit nimik din urma, la serviciu am vazut ca s-au mai pus ceva poze, maine ma delectez cu ele.
tania, condoleante.

una din prietenele mele venite azi pe la noi si-a sunat toti cunoscutii sa le povesteasca ca am un fenomen de copil in casa, ca nu s-a mai vazut asa ceva si nu s-a mai pomenit:)) cum se spala el singur cu sapun la 2 ani si apoi ia dusul si se clateste, cum se dezbraca (pe jumatate) singur, cum il las singur in bucatarie sa-si manance biberonul si ma striga cand a terminat:)), cum se culca el singur si ne face pa-pa din patut, in penumbra, sa iesim din camera:)) si cum da bezele cu degetele la gura:) Na ca l-am mai laudat si io.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Va multumim mult pentru urari, toate a-ti fost niste dragute si va invitam la la si la o felie de

A fost frumos astazi, Bia parca stia ca e ziua ei a fost agitata si topaia de colo colo, a primit multe cadouri :hainute, jucarii si cosmetice.Eu am avut un nod in gat toata ziua cand ma uitam la ea ce mare e acum

Anda , felicitari pentru Nichita, chiar e un copil cuminte din ce povestesti tu.

Helep , sa va traiasca mica si blondina Maia sa va bucurati de ea si sa va umple zilele de fericire tot restul vietii va -am si petrecere frumoasa.

Noi mai avem azi o tura de musafiri ca este ziua lui Mihai face 31 de ani si trebuie sarbatorit normal , asa ca va urez un we placut ca nu stiu cand mai intru

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

BIC , sa va traiasca Smaranda sa creasca mare si voioasa si la punga groasa. Petrecere frumoasa va dorim si voua

Acum chiar plec la somn ca e tarziu,nb

P.S de Joy ce mai stiti?Parca nu am vazut-o zilele astea pe net

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

hai, ca nu mai astept 4.5 ore sa-i urez smarandutzei la multi ani!!!!!! sa cresti mare si frumoasa si desteapta si baftoasa!! de la maya si lia, un pupic maaaaaaaaaaaaaaaare cit casa: mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmwa
bic, sa-ti traiasca prunca! si fiti sanatosi!

cu drag..............

mona, lia (24.04.2004) si maya (28.10.2005)

"Trick or Treat"


www.flickr.com/photos/monet19/sets/72157602288490862/show/" target="_blank">Inceput de Octombrie


www.flickr.com/photos/monet19/sets/72157602220104188/show/" target="_blank">Ultima Zi de Septembrie

www.flickr.com/photos/monet19/sets/72157601905201752/show/" target="_blank">A Wet Day


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60893" target="_blank">ASA S-A NASCUT MAYA www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31961" target="_blank">ASA S-A NASCUT LIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

'neata colectie!

leea, sanatate multa frumuselului Ar trebui sa vb cu doctoral sa incepi sa ii dai ceva pentru imunitate. Noua ne-a fost recomandat septilin ca si a mea nu rateaza luna si face cate ceva.
mamica

cora, mami, tare frumu iti sunt copilasii….. ana seamana cu tine pe cand Andrei cu tati .

ganda, pupici pentru toti gandaceii….stefi seamana cu tati si pare maricica, cate kg are?

tania condoleante!

lavi, un gand bun catre voi, doamne ajuta sa fie bine.

catalina, super ca a iesit bine.asteptam pozele! la multi ani, sotului ..sa fiti fericiti si sanatosi impreuna.




Roxana si Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )
BUBU

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Roxi si tu Brutus?al meu de la 6.40 e treaz!
urez aci La multi ani Smaranditza! sa cresti mare si frumoasa!
Catutza bine ca te-ai indurat de noi cu tortul! sa-ti traiasca barbatelul.
azi plec la socri la Ploiesti, ma duc sa o aduc pe socrella sa stea 2 sapt cu nepota-su, sa vedem cum s-o descurca.

Mirela si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

La multi ani, Sma!

La multi ani, Maia!


Miri, las ca vezi tu cand o sa incepi serviciul
NU il lasi cu mama ta?



Roxana si Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )
BUBU

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Roxi mama se pensioneaza anticipat in august 2008.

Mirela si David - 23.12.2005

Mergi la inceput