Urmatorul pas in vederea obtinerii sarcinii - 3

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

Fetelor,

multumesc pentru raspunsuri... Anis, da a fost si ceva sange.. cateva ore si atat! Acum la 3 merg la

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Iti tin pumnii!
Valentina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Iti tin pumnii..TIA..si sa nu pleci de la dr....decat daca ai raspuns la toate intrebarile tale. sa ne zici si noua!
Eu azi am fost la dr, dimineata pt un nou tratament...si o fata ..care m-a auzit de inseminare ...apropo renunt luna asta la ea..ma duc in vacanta..m-a speriat f tare....ca sa nu o fac...ca ea a ramas cu o singura trompa.......uf doamne



AniS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Hai ma Anis,nu te speria asa de la niste vorbe.Tipa aia a ramas cu o singura trompa pt ca a avut ghinionul sa fie sarcina extrauterina,nu pt ca a facut inseminare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by valentinag


PS: daca nu sint corenta,scuze, am fost la o nunta si amasa ca am o scuza


Si cum a fost la nunta?Unde a fost?Ce biserica,ce restaurant,cum era rochia miresei,cum a fost atmosfera,meniul,etc????
Pe mine ma intereseaza orice la subiectul asta,ca in toamna ma marit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

Jasmine, felicitari ...

sa te gandesti si la noi cand .. si noi ne vom gandi la tine.. prima noapte ... poate va fi cu noroc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Saru'mana,Tia.
Eu speram sa fie cu noroc mai devreme.Nunta va fi in octombrie.
As mai avea august si septembrie.Deocamdata am doar un gust amar in ceea ce priveste toata povestea asta cu bebele.Trebuie sa-mi adun iar fortele,acum sunt dezamagita si recunosc ca mi-a pierit curajul.Si entuziasmul.
Mai vedem....mai incercam...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Nunta a fost la "Grizzli" ,in Drumul Taberei,intre un danez si o romanca.Rochie draguta,fara spate,cu o bretea dupa git,din saten cu niste pietricele in jurul decolteului.
Atmosfera misto ca am fost intre cunoscuti,am ris de danezi care se pilisera serios si dansau pe muzica pupulara...
sibuna dar destul de putina la 800000 tacimul.
Oricum,vreau sa va spun ca noi am dat majoritatea cite 100$ iar danezii au dat 70000,500000 si socrii mari 2 milioane!!!
Valentina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Foaaaarte frumos din partea lor.Nu stiau valoarea banilor sau sunt cam...Hagi Tudose?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Pai ei stau la hotel aici,asa ca ma indoiesc ca nu stiau valoarea banilor!
Valentina

Mergi la inceput