LMA!! -Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (102)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

dr zice ca singura explicatie e ca David are reglat pe minim centrul foamei
...wowww...asta este SF...dupa mine...

donia, nu stiu ce fac azi la gradi, poate ii cumpar si eu un costum de pumpkin, doar asa pt o poza....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

DONIA "AS,CHIUT,E" sunt lemnele alea subtiri care le faci sa aprinzi focul. tu sub ce nume le stii?

Frumos la voi la petrecere [red]AdinaZot[/red. mi-ai dat o idee cu multe baloane...si ce mai papusa alessia!


Album


sau
http://picasaweb.google.com/adrian.alb
If you are having problems viewing this email, copy and paste the following into your browser:
http://picasaweb.google.com/adrian.alb/7Saptamani?authkey=rBhwKTcjFhM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Miro la noi caca sunt 2 pe zi, de consistenta buna, si cam la aceasi ora zilnic, dar... iti aduci aminte de episodu nostru diareic? a durat 13 zile pana ne-am revenit complet! asa ca treceti pe orez fiert in fiecare papica, nu-i da nici o leguma cu frunza verde, sau de culoare verde si nici fructe rosii, doar banana si mar oxidat.nu-ti fie frica ca nu se constipa.
Recomandam din suflet peptul de pui mixat cu morcov si orez...grija cu laptucul..noi a trebuit sa-i luam la Dani fara lactoza timp de-a saptamana.
donia... poze!!

Dbunny cu bb Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

:))) ...s-a facut lumina acum...

quote:
Originally posted by almo

DONIA "AS,CHIUT,E" sunt lemnele alea subtiri care le faci sa aprinzi focul. tu sub ce nume le stii?

Frumos la voi la petrecere [red]AdinaZot[/red. mi-ai dat o idee cu multe baloane...si ce mai papusa alessia!


Album


sau
http://picasaweb.google.com/adrian.alb
If you are having problems viewing this email, copy and paste the following into your browser:
http://picasaweb.google.com/adrian.alb/7Saptamani?authkey=rBhwKTcjFhM



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eri_ka spune:

LA MULTI ANI Tiberiu Mihai!
LA MULTI ANI Mario Gabriel !
LA MULTI ANI Matia Stefan !


Semnificatie nume:

Tiberiu
(lat. "tiberius") - "fiul zeului râului Tibru" (Roma)
Mihai - de la o expresie ebraica insemnand "cine se aseamana cu Jehova ?".

Mario Nume derivat de ma zeul razboiului sau poate de la "barbat"
Gabriel In limba ebraica Gabriyel inseamna "omul puternic al lui Dumnezeu". Are originea la "Gabriyel ", nume ebraic ce inseamna "Dumnezeu e puterea mea". Gabriel este unul dintre cei 7 arhangheli în traditia ebraica. Apare atat în Vechiul cat si in Noul Testament, unde anunta nasterea lui Ion catre Zaharia si a lui Iisus –Mariei. Conform traditiei islamice, el a fost îngerul care a dictat Coranul lui Mohamed.

Matia folosit in tarile cu vorbire graca, darul lui dumnezeu
Stefan Deriva din cuvantul grecesc stephanos (coroana) STEFAN (gr.) - "purtatorul cununei învingatorului".


SONIA
www.protv.ro/petitie.php" target="_blank">Salvati animalele!


Fericirea nu e o destinatie. E un mod de a trai. Burton Hills

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

eu sunt de acord cu propunerea lui Almo, sa facem un album cu fulguletzii la un an, fiecare sa puna o singura poza (reprezentativa, gen : in fata tortului...sau cea care va place voua mai mult) ...bineinteles miile de poze de la eveniment le vom viziona din albumele personale...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

ktrinel cred ca una din cofetarii e scala sau casata, faceau niste profiteroale bune rau
zi.mi cum e cu parul ai luat ceva pt cadere? ca nu mai am mult

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

dayanara, le stiu pe alea...era alta, cred ca ceva greceasca....a durat putin, dar era delicioasa...
am primit alea de par din ro, dar inca nu le-am testat...oricum nu stiu dupa cat timp dau rezultate....tie iti cade dar iti si creste ceva la loc? ca mie imui crestte unul nou, dar e mai mic (deocammdta) si zici ca am numai antenutze in cap..:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eri_ka spune:

Daca ccc conteaza si parerea mea, pitica face kk dupa fiecare masa solida, cam 3 ori/zi si nu e nici moale/ nici tare, daca pot spune asa.

PS, feedback nu primesc deci presupun ca postarie mele nici nu intereseaza dar nici nu deranjeaza.

SONIA
www.protv.ro/petitie.php" target="_blank">Salvati animalele!


Fericirea nu e o destinatie. E un mod de a trai. Burton Hills

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

quote:
Originally posted by eri_ka

Daca ccc conteaza si parerea mea, pitica face kk dupa fiecare masa solida, cam 3 ori/zi si nu e nici moale/ nici tare, daca pot spune asa.

PS, feedback nu primesc deci presupun ca postarie mele nici nu intereseaza dar nici nu deranjeaza.

SONIA
www.protv.ro/petitie.php" target="_blank">Salvati animalele!


Fericirea nu e o destinatie. E un mod de a trai. Burton Hills




da din coate in continuare ca se intrevede ceva .

merci de raspuns. conteaza si raspunsul tau. MERCI.


Miro

Mergi la inceput