Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (249)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am aparut si noi. marco la trezire avea 37,4 nu i-a mai dat panadol. a mancat tot la pranz, nu a vrut prajio de dupa amiaza.
se vede ca nu se simte bine, caci tare linistit e, asa a fost si la gradi, in lumea lui.....
sa vedem mai tarziu cum va fi.

Canda eu ii zisesem lui Ingrid ca ne vedem sapt. asta. dar pana nu e ok Marco nu il duc in vizita la iubita. asa ca poate ne vedem in 3 sapt. viitoare.
Anca mersi, esti o draguta. dar chiar nu mai am loc de aia. poate daca nu luam astea de la Ikea, dar asa...no way.
Moni cum sa nu-ti mai gasesti tel. acolo? pai cine sa-l ia? cu alarma nu stiu cum e, cred ca suna de cateva ori, pe urma se opreste daca trece de ora la care a fost programata.

am luat branza dulce, vreau sa fac niste papanasi.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

va salut si eu din zbor- plec sa-l iau pe Alex pe o ploaie "de ploaie" si umbrela am uitat-o la biroul celalalt, dar nici ca ma mai duc sa o recuperez ca si asa iti trebuie mana de artist sa jonglezi si cu umbrela si cu carucior.....

pt Ana am scris mai mult- cred ca e un tendon ce s-a sucit acolo....incearca un masaj cu crema si va ceda.

si noi a trebuit sa ne schimbam sambata incaltarile ca la numarul "ex" am zabovit doar 2 luni.

am si uitat ce am citit in diag, dar vroiam sa o salut pe Dana, sa o pup pe Ingrid si sa-i tin pumnii si am bucur ca Razvan al Ioanei e clean de virusi( sper ca-mi amintesc bine).
restul am uitat complet despre ce se mai vb

moni-am ceva pentru Diana, dar nu stiu pentru cand ca e in functie de "cand ma lasa Alex"...

noi avem muuulte chestii notabile, dar cea mai cea e ca adormit in brate la tatal lui in timp ce stateau la coada la un zbor in elefantul Jumbo....cum era multa lume si nu mai puteau iesi de acolo, singura solutie a fost sa aranjez cu un nene de la securitate sa recuperez adormitul, iar taticul n-a avut de ales si s-a dat singur in minunata atractie.....ne-am amuzat teribil de situatie, mai ales ca au mai fost vreo 3 tatici in ac situatie..ce ti-e cu Jumbo asta- mare batalie pe el!....

ana si alexandre (17.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canda_h spune:

papanasi ... de cand visez la niste papanasi dar n-am mai apucat sa fac, si in plus mananc numai eu, ca baietii mei nu pun gura pe asa ceva

Ana tare m-am distrat ... zici ca au ajuns taticii sa se dea singuri in elefantul Jumbo? hi hi

Moni alarma la telefon cred ca suna numai cateva ori si dup-aia gata.


Angi de motanel (5.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canda_h spune:

ma duc ca mai am de despachetat ...
sa aveti o seara faina!
multi pupici


Angi de motanel (5.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Eu prin zona cu strumfa in brate,iar se uita la tampeniile ei.
NU IUCAM ... NU PAPA ... asa ca suport
ANDIARORO asteptam.
ANDA
Vaai ca mor de somn si cand mai vad si Mickey,Pluto,Jumbo,Hippo,Patla si alte aiureli
Incerc sa o conving sa ii pun la TV,poate scap ...


MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:


Am inchis porcariile alea si s-a enervat,mi-a smuls mouse-ul din mana sa gaseasca ea ce si cum,dupa care am incercat sa o momesc "hai sa ne jucam cu cartzile" si ce credeti???
A zbierat CACA CALTZI! s-a dat jos si s-a dus la ele al raft -eu ma gandeam ca s-a razgandit,dar ea a luat Cenusareasa si a rupt o fashie de dublura la coperta!!!!!

De-acum are nervi ,ce mai ziceti si de-asta ?
Am trimis-o in camera cealalta,dar deja s-a intors si plange si miauna PUNE OLETZUU ... si daca il pun pe ala dupa 5 secunde zice "nu oletzu,pune Miku" si tot asa
Asa ca nu mai pupa nimic la ora asta,ne retragem in dormitor

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

GIO, ANA, CRISTINA, vazut poze cu frumosii mici, au crescut si sunt niste frumusei, sa nu fie de deochi. Deocamdata atat am apucat sa vizionez, ma mai uit maine si la ceilalti spiridusi.
MONI, se pare ca Dia l-a cucerit pe Mark, are o colega noua la cresa si din Dia nu o scoate, acum e adevarat ca seamana cu Dia, tot asa de finuta, frumusica si jucausa ca Dia este. Ii zice Dia, m-au intrebat educatoarele ce inseamana si le-am explicat. Mi-au zis ca e precoce baiatul meu, de acum incepe cu fetele, plus ca imparte masinutele lui preferate cu fetita noua venita, ceea ce pentru el chiar e ceva iesit din comun. Aia mica cu papusile, al meu se duce si ii da masinute si aia mica nu pricepe ce vrea al meu de la ea!

Anda si Mark (16.01.2006)
www.helpsonia.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi3 spune:

MONI, daca te consoleaza, si al meu rupe cartile, asa ca banuiesc ca e varsta!
GIO, sanatate tizului, sa isi revina repede. Pupici de la tizul lui
Am plecat si eu la cresa, pe maine.
si seara frumoasa

Anda si Mark (16.01.2006)
www.helpsonia.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Moni crezi ca numai a ta are nervi??? Selin se arunca de podea, se mai si loveste ca de nervi se arunca tare.......incepe sa dea din maini si din picioare si urla frateeeee.

Mira mami de DAVID (15.08.2002) DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)


Poze noi ....cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ANDA mortal Mark

Mai eu am reusit sa o conving sa aduca cuburile,acum monteaza la ele,dar e culmea culmilor fata asta!!! A venit cu borseta de la ele,le-a golit pe covor,dupa care a inhatzat borseta ,a strigat LA LOC! si a fugit sa o duca inapoi in sertar ,desi amandoi i-am zis sa o lase aci
Mi-a spus Ghitza ca la masa a fost de coma azi,voia numai prosop CULAT langa ea,zice ca a trebuit sa schimbe vreo trei prosoape Cum se pata un pic unul cum trebuia schimbat - ea tre' sa se stearga pe maini si sa stearga si masa mereu
Trebuie sa deschid cumva un subiect la psiho?

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput