*** LA REDOUTE *** (58)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ayla spune:

Am primit si eu un mail cu un cod de reducere de 15 euro la cumparaturi de 55 plus transport gratuit. Am incercat codul pe produse nereduse, dar cu prix vert, rouge si nu merge. Adica imi reduce doar transportul, nu si cei 15 euro. Mailul zice asa.

*Offre valable 3 semaines à compter de la date d'envoi de cet e-mail pour un montant minimum de 55€ d'achats sur les pages et boutiques de laredoute.fr FEMME, LINGERIE, BEAUTE/BIEN ETRE, ENFANT, HOMME, SPORT, LINGE DE MAISON, LITERIE et MOBILIER sur la collection Automne Hiver 2007 de La Redoute, sur laredoute.fr, hors prix déjà démarqués, nouveautés, exclusivités, prix minis, prix futés et prix rouges, prix verts, pages Christian Lacroix, et pages Calvin Klein. Non cumulable avec une autre offre. Bon de réduction strictement personnel non cessible à un tiers et limité à une seule commande. La réduction sera répartie sur chacun des articles, et éventuellement au fur et à mesure de leur facturation. Non valable en rendez-vous Shopping, sur minitel et sur Redoutel.
** La gratuité de la livraison ne s’applique pas aux commandes comportant un article encombrant (coût normal de la livraison : à partir de 15 €). La livraison s’entend dès la participation aux frais de traitement du colis. Offre non cumulable, valable 3 semaines à compter de la date d'envoi de cet e-mail.

Stiti cumva ce fac gresit? Sint incepatoare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

quote:
Originally posted by ayla
hors prix déjà démarqués, nouveautés, exclusivités, prix minis, prix futés et prix rouges, prix verts, pages Christian Lacroix, et pages Calvin Klein.


55 euro...fara prix rouge, vert...reduceri.Numai produse la ppret intreg.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii
Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

quote:
Originally posted by ayla

Am primit si eu un mail cu un cod de reducere de 15 euro la cumparaturi de 55 plus transport gratuit. Am incercat codul pe produse nereduse, dar cu prix vert, rouge si nu merge. Adica imi reduce doar transportul, nu si cei 15 euro. Mailul zice asa.

*Offre valable 3 semaines à compter de la date d'envoi de cet e-mail pour un montant minimum de 55€ d'achats sur les pages et boutiques de laredoute.fr FEMME, LINGERIE, BEAUTE/BIEN ETRE, ENFANT, HOMME, SPORT, LINGE DE MAISON, LITERIE et MOBILIER sur la collection Automne Hiver 2007 de La Redoute, sur laredoute.fr, hors prix déjà démarqués, nouveautés, exclusivités, prix minis, prix futés et prix rouges, prix verts, pages Christian Lacroix, et pages Calvin Klein. Non cumulable avec une autre offre. Bon de réduction strictement personnel non cessible à un tiers et limité à une seule commande. La réduction sera répartie sur chacun des articles, et éventuellement au fur et à mesure de leur facturation. Non valable en rendez-vous Shopping, sur minitel et sur Redoutel.
** La gratuité de la livraison ne s’applique pas aux commandes comportant un article encombrant (coût normal de la livraison : à partir de 15 €). La livraison s’entend dès la participation aux frais de traitement du colis. Offre non cumulable, valable 3 semaines à compter de la date d'envoi de cet e-mail.

Stiti cumva ce fac gresit? Sint incepatoare...




Ayla, nu stiu de ce iti reduce transportul, dar iti spune clar (am subliniat mai sus) ca nu se aplica la prix rouges, verts, etc.

Alina si Mara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ayla spune:

Multam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=arrivage_hiver&vsn=lesaub o fi aceeasi Marie cu alta palarie sau or baga produse noi?! Oricum, inca lucreaza la ele, nu se vad deocamdata. Asteptam!

Edit: alta noutate: http://www.laredoute.fr/achat-happy-end.aspx?categoryid=37689834&opeco=aubaines:une7:happy_end

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Comanda din 15 a venit vinerea trecuta si cea din 13 nici azi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

mai, eu de ieri seara nu mai reusesc sa intru pe site. imi da ca-i serveru' busy. si io am cadouri de cumparat :((

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by corap

mai, eu de ieri seara nu mai reusesc sa intru pe site. imi da ca-i serveru' busy. si io am cadouri de cumparat :((

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07



merge f bine. ia incearca asa: http://www.laredoute.fr/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabryela.ro spune:

este cineva la Oficiul Postal 39-Iancului?eu nu mai rezist mult cu ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by corap

mai, eu de ieri seara nu mai reusesc sa intru pe site. imi da ca-i serveru' busy. si io am cadouri de cumparat :((

c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07



eu tocmai am dat o comanda;a mers foarte bine la mine.

Mergi la inceput