*** LA REDOUTE *** (58)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Please please un cod pentru FDP=0! Merge HIVER pentru uscator. Merci.




Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Eu nu am mai gasit FDP 0.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns horel2003 spune:

NU stiu daca ati mai scris sau acuma aduc eu in discutie dar,ati observat ca atunci cand puneti in cos nu mai este DETAXE ? adica.. cred ca TVA-ul ? sau ce o fii ? si trebuie platit mai mult :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

S-a discutat de detaxe. Dar ai sa vezi ca exista totusi un echilibru. A scazut taxa de transport f mult, astfel ca iesi tot bine la final.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns horel2003 spune:

la o pereche de adidasi de 41 de euro am iesit la 48 deci 7 euro transportul... mai mult ca inainte,de pe alte site`uri vine cu UPS-ul pana acasa cu 8 euro!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Cumpara de pe alte site-uri. Nah, acuma nu ai ce face. Era firesc sa scada detxe-ul si ar fi trebuit s-o faca de la inceputul anului. Asta e!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

A luat cineva bluza asta?Merita?Cum o fi materialul?Ma gandesc sa nu fie tricot subtire...
ce parere aveti?http://www.laredoute.fr/vente-t-shirt-caudalie-femme.aspx?productid=324119740&documentid=207607&categoryid=22899486&single=&hasnext=1&hasprev=1&direct=false&pagesize=16

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

[red]STITI CUMVA CAND INCEP REDUCERILE?[/red]

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

in jur de 11-15 ianuarie 2008


Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

MEGACOMIK.INFO vous informe des périodes de soldes par département. L'actuel Ministre de l'Économie, Christine Lagarde a demandé que les soldes d'hivers 2008, démarrent le deuxième mercredi du mois de janvier 2008. Maintenant, chaque préfet de départements détermineront la durée (4 à 6 semaines) des soldes.

PARIS - La ministre de l'Economie Christine Lagarde a annoncé qu'elle avait recommandé aux préfets de retenir la date du 9 janvier 2008 pour le coup d'envoi des soldes d'hiver, soit le deuxième mercredi du mois de janvier, annonce Bercy jeudi.



Mergi la inceput