Ai nostri, mareti brazi! dec-ian-feb05 ( 52 )

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Mona poate ar fi bine sa-l suni pe Tutunaru si sa mergi mai repede la el. La Avram ai fost?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

ANA MARIA,da,la dr avram am fost,care mi s a parut cam evaziva in raspunsuri.cand am sunat o ieri sa aflu rezultatele analizelor,mi a spus ca mi a iesit lupus anticoagulant prezent,dar ca ea nu poate sa spuna cu certitudine daca am aceasta afectiune sau nu,ca in sarcina valorile se pot modifica si ca in strainatate nici nu se fac aceste analize in tp sarcinii,tocmai pt ca pot fi eronate..ca tb sa continuu trat cu aspenter si probabil sa incep trat cu clexane,dar ca numai dr obstetrician hotaraste asta...ca tb sa coreleze cu ecografii,eventual sa imi mai fac niste analize la cantacuzino...
la dr tutunaru merg vineri,mi e jena sa l sun inainte,ca nu am mai fost niciodata la el..oricum,doar am fost sambata la dr,bebe era bine,si ieri n am mai sangerat asa rau...nu stiu de ce,dar am senzatia ca si de la eco transvaginal am sangerat asa...

Mami de Cris

Poze Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Tomasa, v-am admirat pe toti. Sunteti niste frumosi.



Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Mona, eu am facut analizele la cantacuzino si la genetic lab, date de Tutunaru. La Avram trebuia sa merg dar nu am mai ajuns... Iti tin pumnii sa fie totul bine. Ai o situatie urgneta si sunt sigura ca Tutunaru te va ajuta. Incearca totusi sa-l suni mai repde.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

Va pe toate!

mama lui Tudor (9 ian. 2005) si a Mariei (25 sept. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ixxi spune:

LA MULTI ANI DRAGI MIHAELE, GABRIELE, MIHAI SI GABRIELI, sa fiti sanatosi si norocosi.

Dragos Mihai (Lali)
Mihai (amo2004)
Mihai Cristian (Bdana)
Iustin Gabriel (Gabi.i)
Gabriel (Catiflo)

Beatrice si piersicuta
Cristina bebe si Cristina copilas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

LA MULTI ANI TUTUROR CELOR CARE POARTA NUMELE SFINTILOR MIHAIL SI GAVRIL!

LA MULTI ANI! SOTILOR, SOTIILOR, PITICILOR, BUNICILOR,PARINTILOR!

O ZI MINUNATA VA DORESC!

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

la multi ani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina Maria spune:

Buna dimineata fetelor , m-am mai linistit durerile au disparut si se pare ca dupa analiza urinei a fost o infectie urinara dar a trecut .
Tomasa am vazut pozele , wow ce frumosi sunteti , o familie tare reusita de abia astetpt sa tin si eu bb. in brate asa cum faci tu si apoi sa ii tin pe amandoi , ce mai mi-a placut foarte mult si tu esti slabuta si frumusica si radiezi de fericire .
Patricia multumesc de ganduri gata m-am calmat .
Am aflat intre timp ce e no-spa insa nu vreau sa folosesc nimic mai ales ca deocamdata chiar nu e nevoie .
La multi ani tuturor sarbatoritilor in ziua de astazi !

Alina 7+ si Mandy Stephanie 2,10 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V. Erica spune:

La multi ani, sarbatoritilor!

Tomasa, am vazut si eu pozele, sunteti tare frumosi, iar tu arati bine ca de obicei, nu se vede ca ai nascut. Cand va mutati in casa noua?

Mona, imi pare rau ca treci prin atatea belele. Sper ca l-ai sunat deja pe Tutunaru. Du-te la el cu incredere: e profesionist!

Nihil sine Deo!
Dana, Eric (27ian02) si Ruxi (10ian05)

Mergi la inceput