Ai nostri, mareti brazi! dec-ian-feb05 ( 52 )

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Simona, am inteles ca azi a fost ok, dar sa vad cum va fi cand voi ajunge eu acasa.




Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Fetele, va multumesc frumos pt sfaturi si gandurile bune!
Crinuta, nu stiu cauza. Pur si simplu se intampla sa apara la unii copii.
AnaMaria, tu de ce l-ai operat pe didi caci nu mai stiu? Zici ca ii va da mai intai un somnifer? Uf, eu sunt si speriata caci am trecut prin 3 operatii pana acums i stiu ce inseamna... iar el e doar un copil. Of!
Simona, s-a reparat Vladut?
Monalac, ai grija de tine. Sangerarile astea nu prea sunt bune... dr nu ti-a zis de ce le ai?
Eu sunt singurica pt 3 zile... sotul e plecat in delegatie si e tare aiurea...

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
www.flickr.com/photos/10550092@N08/" target="_blank">Poze din Octombrie

***Diverse utile pt bebici***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

Liviana, de hernie a fost operat. I-a dat niste picaturi in nas cu somnifer. A trecut repede nici nu se compara cu o interventie de-a noastra. Bafta mare!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

Am pus si eu in sfarsit www.flickr.com/photos/12251753@N08/" target="_blank">poze
Crinuta, e si Tudor in poze noi.
Ana Maria, o sa-ti dau un PM.
Liviana, o sa treceti cu bine peste toata interventia. Doamne ajuta!

mama lui Tudor (9 ian. 2005) si a Mariei (25 sept. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomasa spune:

Monalac, sanatate multa. Odihneste-te mult si ia tratament ca sigur va fi bine, mai ales ca are activitate cardiaca.

mama lui Tudor (9 ian. 2005) si a Mariei (25 sept. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ixxi spune:

mona, ai grija de tine si fugi la doctort.

liviana ai 2 copii grozavi, crisa a fost impresionata mai ales de bogdanel....aseara ma intreba "ce face bondanel?"....

shobo codrin iti seamana foarte bine si ce mare este....

tomasa m/au bucurat tare mult pozele, arati grozav, iar tudor si maria sunt niste scumpi.

alina maria substanta din no/spa este Drotaverina, no/spa este produs in ungaria asa ca ai sanse f mari sa/l gasesti si la tine.


Beatrice si piersicuta
Cristina bebe si Cristina copilas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Liviana, imi pare rau ca ai necazuri. ititin pumnii pentru operatie, cum ti-au zis si fetele care au trecut prin asta, va fi bine!! multa sanatate. cu dintele ce ai facut?

tomasa, foarte frumoase pozele, arati ff bine si ai 2 copii tare reusiti.

of, MOnalac prin cite treci; incearca sa stai la pat mai mult;

alina, si tu incearca sa stai linistita, durerile de burtica sint destul de intilnite si daca nu singerezi nu te panica.

eu nu cred ca am facut nimic nici luna asta, ba cred ca sint, ba ma astept sa imi vina musfirii, iar acum am niste senzatii de psm si astept sa vad ce se intimpla...sint cam desumflata...dar mai sper putin. am avut un test cu o linie f pala, dar nu mai cred in testele astea pale ca am tot avut parte de ele.

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

AnaMaria, multumesc frumos pt info. Sa speram ca va fi bine. Sunt speriata si de ideea ca pe cel mic trebuie sa-l alaptez si nu as vrea sa stau cu el in spital, dar nici sa nu fiu alaturi de Matei..
Tomasa, sarumana pt incurajari!Am vazut pozele cu galusca cea mica si dulce. Sa va traiasca tzucurica rozalie! Tu arati minunat, nici nu se vede ca ai nascut a doua oara! Eu insa... of, am +5 kg de la M si inca +5 de la Bogdanel. Nu ma mai incap blugii, iar fustele sunt f fixe si acum nici nu ma pot apuca de sport... din ianuarie insa vreau sa ma duc la inot. Irina, ne putem vedea la Kidex? Tare mult mi-ar place sa te intalnesc cu copiii desigur.
Ixxi, ma bucur mult ca ne-am intalnit. Crisa ta m-a impresionat cate poezii si cantecele stie! Si ce frumos le spune! Matei a intrebat si el de fata ta, deci sigur trebuie sa ne mai vedem.
Patricia, dintele e in stand-by dar va trebuie sa fac o interventie la el. Nu pot musca nimic asa ca trebuie sa rup mai intai si pe urma bag in gura sa mestec. Acum il am pe Matei bolnav acasa azi caci a facut diaree toata noaptea si inca face apa. M-am si speriat, eu fiind singura cu cei 2 pui in casa (sotul e in delegatie). Sunt zombi de nesomn. Acum dorm amandoi iar eu nu am somn... Operatia e mai bine. M-a curatat un pic chirurgul si vad ca nu mai supureaza. Eu sper sa treaca de la sine si sa nu ajung iar la cutit. Mult succes cu testele de sarcina. Poate totusi e real chiar daca a doua liniuta e mai palida.


Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
www.flickr.com/photos/10550092@N08/" target="_blank">Poze din Octombrie

***Diverse utile pt bebici***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Amaya mult succes cu magazinul on line.
Am gasit un articol interesant despre magazine on line" www.wall-street.ro/articol/Start-Up/34853/Marketingul-pretul-si-stocurile-elemente-cheie-pentru-succesul-unui-magazin-online.html" target="_blank">Marketingul, pretul si stocurile - elemente cheie pentru succesul unui magazin online


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

fetelor,multumesc pt incurajari.eu din pacate,nu am vesti prea bune.ieri am mers la coltea sa mi fac analizele de coagulare,la dr simona avram.asta pt ca eu la cris am fost diagnosticata la fundeni cu sindrom antifosfolipidic si am facut trat injectabil toata sarcina.acum 5 luni mi am facut analizele la medlife si au iesit bune.azi am sunat o pe dr si mi a spus ca lupusul anticoagulant a iesit pozitiv si ca va tb sa incep din nou trat.probl nu sunt cele 300 de intepaturi,ci faptul ca acum nu se mai dau gratuit si m ar costa vreo 200mil lei vechi tratamentul.nu mai pun analizele,eco tridimensionale,vizitele la dr,drumurile.deja in 2 sapt am cheltuit 10 milioane...abia astept sa merg vineri la tutunaru...eu n am mai sangerat asa rau si am greturi f mari.
PATRICIA,BAFTA CU BEBE!

Mami de Cris

Poze Cris

Mergi la inceput