Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (99)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

quote:
Originally posted by dianocica

quote:
Originally posted by Lavinia_P

quote:
Originally posted by dianocica

iti dai seama ca picam lata...hai, ca la restul mai mergea sa copiezi , da' la asta...cam greu...inca o data...ce barbat..

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06


Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator




Hmm...sexosul vede ce scrii?...hmm

Lavinia, mamica lui Mihaita (26.11.2006)
minunea mea

spune-ne, bre, de mihaitza. fa-ne invidioase...lasa textele cu sexosu'...sau si tu? roxanicaa tu vezi ce se intampla aici?

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06


Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator



...schimba ea subiectul repede, dand-o de gard....

Deea, mami de Eric(15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica

"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

adina mama ce spaima am tras..am crezut c a fost ziua alexiei si eu n am zis nimic..intrasem in pamant de rusine. pe cuvant..pfiu...ma tot uitam, cand a fost 30 si ce faceam eu atunci...

Impotriva bannarii aelitei
diana si david 03.12.06



Alaptatul Help-line. Pentru un copil fericit si increzator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

DIANOCICA,stai calma,ce crezi ca ma suparam daca uitai?eu tot asa te iubesc

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
poze Alessia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavinia_P spune:

Mihaitza..a adormit la 21.00..

Dar am gasit secretul aseara..inkid tot..tv si lumina o las faorte slaba..cat sa vada ca sunt langa el.. si adoarme mai repede..
Bine,nu vroiam nici asa devreme dar azi a dormit mai putin la pranz si probabil de asta.

Aseara am purtat o conversatie..vorbeam eu..se uita adanc in okii mei si dupa aia vorbea el..am murit d eras..

As pune filmuletul da radeti de accentul mieu..si imi dau dle silinta sa vorbesc cu el literar..dar tot imi scapa..

In rest .. face mai multe dar kiar ca d :ca musca,uf uf la claorifer,duce telefonul la ureche si face ooo, imita cam tot ce fac.,vrea sa se incalte,sa se pieptene.A descoperit ca daca trage ultimul sertar si se suie cu picioarele in el ajunge mai sus,... si maica-sa (rusinica) daca nu sta pe forum joaca scrabble .

minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavinia_P spune:

Tot uit de virgulele astea..

Pe bune ca, in realitate sunt mai coerenta..

minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavinia_P spune:

Off Doamne,

Dianocica,



Am vrut sa scriu " nu kiar ca d".. nu face asa multe.. (bine ca am recitit)

minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

dianocica as intra mai des pe forum dar terorista sefa ma dispera, eu nu stiu cum aveti timp sa scrieti atata dar mie imi mananca urechile! Da mai mergem in picioare si chiar bine, danseaza, se lipeste de cada pana o bag sa faca baie de n-spe ori pe zi(asta daca prinde usa deschisa la baie..daca nu maraie pe la usa, canta "bate vantul frunzele" si incearca sa gesticuleze de te spargi de ras, se duce la dulap si trage sertarele si imrastie haine prin toata casa ( asta pana iesi cand i-am scos manerele), incearca sa manance singura cu lingurita si face un dezastru in bucatarie...iar cand doarme dorm si eu ca vorba aia merit! Poze avem si filmulete dar le pun cand am timp!

Poate imi explica si mie ce inseamna "impotriva bannari Aelitei"- eu nu pricep cred ca sunt un pic depasita!

carla2005 de Alexandra Maria 16.11.2006
Poze mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavinia_P spune:

E clar ca tre sa iau somn..

Noapte buna! (am mai pus-o de 4 mesaje)

minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

Aaaa inca ceva, am hotarat sa intru mai des ca incep chefurile de 1 an si nu vreau sa pierd!!!!

carla2005 de Alexandra Maria 16.11.2006
Poze mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

salutare fetelor

suntem ok ....... am visat tare ciudat azi noapte si parca nu m-as duce la nani . am dat ceva de pomana si sper sa ma odihnesc la noapte .

bb mancat binisor azi . la pranz astrele au spus ca tre sa manance piure de cartof dulce cu iaurt si ficat de pui . apoi un desert nestle . a mancat aproape tot ....mama declarata multumita . dupa amiaza mamaliga cu br si iaurt .

adormit cu muzica clasica , singur aproape .

pupici si somn usor !
D





Mergi la inceput