Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (98)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

apar si eu la ora tarzie

aseara si Antonia a dormit de la 9.30 la 11 dupa a avut chef de joaca pana la 1 abia am reusit sa o adorm,cand incepe unul incep toti

Mamaana-superbe printesele

Dolores-nici nu stiu ce sa mai zic imi pare tare rau

Dandusa-nu am mai facut filmulete ca nu am avut timp,o sa incerc sa pun poze
hai iesi din butoi

Dianocica-imi place tare mult sa citesc la odisee

Mami_n-d- bancul

Fulgulet de 1 anisor Andrada Ioana de lavyada

nu-mi vine sa cred ca peste 1 sapt antonia face 1 anisor

BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
luna 12
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

gata am pus poze noi

insanatosire grabnica fulguletilor bolnaviori

n buna

BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
luna 12
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Vazut filmulete cu umblaretii Kara si Octavian, precum si poze super cu Adina mica (Alessia seamana foarte bine cu mami), cu d mare (ii sta foaaarte bine in rosu), cu printesele Oana, Alessia si Ada, cu motanul zambaret, cu scumpetea de Bea, cu bucalatele Isa si Di, cu dulceata de Bubamara in minunatia aia de zapada, cu delicioasele Stephanie si Isabelle si cu harnicuta Antonia!

Dbunny, foarte frumoase incaltarile! Multa sanatate familiei!
Raluca, felicitari Adinei pt mersul de-a busilea!
Ralumat, bravoooo! Felicitari pentru rezultatul f bun la examen!
Desiree, felicitari si lui Octavian pt primii pasi!
M_monique, pe dinti o spal cu periuta de la Primii pasi (cea cu dinti de cauciuc) si cu pasta Nenedent. Ii place, cum vede periuta deschide gurita.
Acs, tare-mi place cum povestesti de bursuceii tai! De-abia astept sa pui filmuletul sa-i vad pe toti trei jucandu-se! Sanatate va doresc!
Donia, de-abia astept sa mai creasca Alexia, sa petrecem si noi quality time! Felicitari pentru vestea cea buna!
Danita, imi pare rau pentru colega ta! E foarte trist! Dumnezeu s-o odihneasca in pace!
Asiza, ce frumos, vei fi matusica de fetita! Felicitari! Ha, ha, te si vad iesind tantosa din toaleta, pregatita sa spargi niste banuti!
Danutz, bine ai revenit! Foarte frumoase pozele si povestile! Bafta multa, sa gasiti o bona asa cum va doriti!
Ruxandra, multa sanatate!
Marani fetele frumoase! Va doresc multa sanatate, sa nu fie vorba de dermatita atopica! Zapada de 30 cm!!! Suuuuuper!
Dolores, saracutii de voi, iar cu febra?! Sanatate multa, multa lui David si bafta la analize!
Ingeras, felicitari pt dintisor! Sa iasa si ceilalti la fel de usor! Sunt convinsa ca Maya va avea un fratior sau o surioara! Fii optimista!
Roxanica, felicitari sotului tau si la multi ani!
Yagmur, Kikineata, Kokorina, Aka
Luly, multa sanatate si voua!
Irina, refacere grabnica si multa sanatate baietilor!
Mami n_d, super fain bancul!
Dandusa, sa nu-mi spui ca Crinuta i-a furat si mucii lu' fii-mea! O mananc! Va doresc sa scapati repede de ei!

Facem galerie pentru fetele care s-au apucat de pilates! Bravooooo! Hai fetele!

Mai fratilor, spargeti butoiul ala nenorocit, sa nu mai cada nimeni in el! Mama lui de butoi!

Noapte buna, minunatelor!

Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

La multi ani pentru Andrada de Lavyada, care implineste azi un anisor! Sa fie sanatoasa, norocoasa s fericita!

Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luly spune:

quote:
Originally posted by dianocica
hai luly (s o uit pe aia cu premergatorul ..)


Care..., care...? Deci recunosc c-am folosit premergatorul de vreo ...7 ori pana acum - de vreo 3-4 ori cand am luat-o cu mine pe balcon la si in rest am mai pus-o dupa ce o imbracam sa stea pana ma imbracam si eu ca sa iesim la plimbare. Nu cred c-a stat in total mai mult de 1 ora , dovada fiind faptul ca nici macar nu stie sa mearga cu el. Deci nu sunt o sustinatoare a lui, dar din cand in cand e util.

Marani la mare e tare dezolant iarna (cu mici exceptii) - frig, vant (chiar dc-s +2C dc e vant e mai "frig" decat la munte la -10C ) si noroi/ mocirla pe jos dc cumva a plouat sau nins(zapada nu tine prea mult din cauza aerului sarat).

Danutz frumoase poze, interesanta prezentare. Tinem pumnii sa gasesti bona.

Ingerasa multumesc pt informatie . Si eu sunt sigura ca o sa-i faci o fratioara Mayei.

Dolores, Dbunny sa treceti cu bine peste noapte si sa va insanatositi cat mai repede.

Acs sanatate multa la pui.

A-dejule ce faci, iar ne traduci? Intalnit soacra la datorie si motanul zambaret care-a schimbat o vorba-doua cu Isa.

Roxanica felicitari pt reusita sotului.

Mamaana ce printese scumpe ai . Au niste mutrisoare de nazdravane.

Asiza ce aventuri... Da' eu n-am inteles prea bine - te-ai dus pe jos (fara masina) pana la mall? Ai grija sa nu te alegi cu vreo raceala.

Madaluta voiam sa-ti zic ceva da' am uitat ce . Oricum si sa revii in forma cat mai repede.

Lauraaaa ce faci? Cauti job sau prestezi din retetele pe care ni le-ai dat?

Luciarooo sunteti bine? Mai da si tu un semn de viata si-o poza dc se poate.

Gata am fugit si eu la culcare

Va si va doresc o noapte cat mai linistita!



Luly mamica de Maria Isabela si Diana Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

sunt varza, sunt sensibila si plangacioasa.....davidutzul meu are febraaaa..nu-i scade..la 4 ore treb sa-i dau ceva si cu toate astea sub 37.7 nu-i scade...acum are 38.1..il vad cum sufera..arde, e moale, geme si mai deschide ochii si se uita la mine..intinde manutzele parca mi-ar cere ajutorul...mai mult de atat ce pot face..imi vine sa moooorr..sufletzelul lui mami este bolnavior..a 6-a sapt..am trecut prin toate reactiile posibile..m-am saturat

dolores si David Cristian -22.11.2006-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

dolores, mai ai un pic pana la investigatii...hai, nu te lasa acum...si apoi dupa 6 sapt de regim si eu as fi slabita....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

acum am ajuns acasa!
ma rog, acum vreo 20min, am culcat copilul, am tras o pipa (ca nu am mai fumat de la buzau), ma duc sa dorm, sunt VARZA! maine la 7 dani da trezirea. suntem bine, sanatosi, ma rog..... mai mult sau mai putin. va pove eu maine....adica azi, dar mult mai incolo
concluzie?? sunt dependenta de mamicile mele!
mi-a fost tare tare dor de voi, sper sa ca v-am gasit bine
dolores sananatate multa lui david, sa treceti cu bine de noaptea asta.


Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

am avut o seara de cosmar...ploaie, pierdut chei de la casa, barbat plecat..in fine, ieri carutz uitat acasa...venit ba pe sus, ba pe jos ...oribil...unde-i butoiuuuu?????


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

ne pregatim sa mergem la analize...sa ne tineti pumnii si sa trimiteti ganduri pozitive sa-i gaseasca lui davidutz vena si sa nu mi-l chinuie ca lesin pe scaun

dolores si David Cristian -22.11.2006-

Mergi la inceput