Piticlonti de iulie-august 2004 (235)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

ANDRIES, tinem pumnii sa fie totul bine, sa ai un bebe sanatos si mancaios si tu sa te refaci repede!

Eu sunt de serviciu la bucatarie (sunt pedepsita pentru ca aseara am fost intr-un club cu colegii si cu inglezul, fara soti/sotii/ iubiti/iubite), ne-am distrat la maxim dar azi fac vreo 4 feluri de mancare...poate ma mai lasa solo...)

Va pup, week-end frumos...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Andries, o nastere super usoara, recuperare rapida, un bebe sanatos si cuminte foc iti dorim si noi. Asteptam vesti cu nerabdare!

Pupici,
Andrea de Stefania (13.08.2004) si Matei (04.09.2007)
Poze Stefi mai vechi si mai noi
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44241" target="_blank"> O poveste despre o raza de soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Andries - pe noi cine ne anunta luni ? Ne va scrie cineva pe forum, dai vreun sms ?
Moama, ce preocupata sunt !!!

WE fain la toti !


Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

O sa ii dau sms Gabrielei ca numai telefonul ei il stiu. Abia astept sa-l vad pe pui afara!! Pe Gicu nu il pot pune sa scrie pe forum ca ma ia la alergat ... nu prea iubeste DCul husbandul meu, el considera ca imi rapeste timp pretios pe care as putea sa il dedic familiei , desi cand il bat la cap sa faca diverse prin casa intr-un anume fel, cum vreau eu nu cum vrea el ma trimite la calculator.

Pupici!!

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dorsilia spune:

buna!
Azi dimineata s-a trezit Dani cu ochii injectati si muci transparenti si plimbareti, o oarecare jene-n gat si niste tuse de la muci. I-am luat de la Aboca siropele, pastilute cu propolis de supt si suplimente de vitamine 100% naturale cica....au costat o caruta de bani si sper sa merite, sa-l ajute. Si ma rog sa nu o ia si asta mica de la el ca s-au pupacit deja in dormitor pana sa ajung eu la ei dimineata, s-au trezit si se jucau de mama focului ea in patut, catarata pe margine si el de partea cealalta din patul mare se pupau peste margine, se gadilau, chicoteau, Doamne Ajuta!

or fi bune produsele Abocca, ca aia la farmacia mi le-a elogiat de ziceai ca-s elixirul sanatatii vesnice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata !

Sa inceapa galeria pt ANDRIES si BB !


Eu mai fac galerie si pt bbMaria, cik in sfarsit azi se va naste prin op. de cezariana.

Gata, fug la trebuei, ne vedem la semnat de condici !
O zi frumoasa si o saptamana usoara !

Bey, am uitat, schimbul 3 steti in vacantaaa ???


Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata!
tinem pumnii strans pentru Andries si bb Nichita!! sa fie totul super bine!
eu sunt fara voce de doua zile, copilul meu rade de moare cand ma aude si crede ca e un joc in care trebuie sa vorbim incet....asa ca vorbeste si el la fel....mare distractie. ieri ne-am uitat la Cars ptr ca am declarat zi de leneveala totala, am mancat, am dormit....din astea. dupa ce vineri si sambata a fost alergatura in toate partile....a fost o duminica adevarata
Olivia wow, 2 ore la film? chiar ca actor il faci...sau mai bine critic de film?
Liliana pupici cred ca e o scumpa Adeluta! asteptam poze!
Felicia sper ca ati ajuns cu bine la Pitesti, abia astept sa ne scrii cum va adaptati.
Robi te iertara barbatii dupa cele 4 feluri de mancare?
Lia eu sunt anti -suplimente_de _crescut_imunitatea care-s toate cam frectie la picior de lemn dupa parerea mea asa ca...nu pot da nici un sfat. sanatate cupiilor!
o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza,neatza sa scoatem pampoanele:HAI ANDRIES!!!HAI NICHITA!!!!SA NASTI REPEDE SI USOR UN BEBEL SANATOS SI MANCACIOS, SA TE REFACI RAPID!!!Si pentru bbMaria sa se nasca repede si sa fie sanatoasa!!!!
Eu-s cam ,abia asteptam noaptea sa dorm asa ca mandra imi facu o surpriza,un pic de febra,deci stat de paza toata noaptea..acu nu stiu de la ce,ca nu stranuta,nu nik...sper sa fie de la oboseala...ea s-a distrat super la nunta a dansat vreo trei ore,am sa pun poze mai spre seara...
Mai beau o cafea si revin...

www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,www.youtube.com/profile?user=gorodika" target="_blank">filmulete noi,gorodeii,
aripile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Neata!!
Va invit la un nou capitol ca sa-i facem galerie lui Andries!!!! : AICI=236

Gabriela si Stefan David (8 Iulie 2004) Poze

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput