Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (97)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

Salut fetelor dragelor...ca tare dor mi-a mai fost de voi!!!
Sosiram si noi de prin tarile calde si dat nas cu frigul crancen si ploaia bucuresteana. Mahmuri rau de tot suntem, ca diferenta de fus orar de 3 ore tare pacatoasa mai e! Plus ca azi noapte, straduindu-ne sa nu facem zgomot cu ditamaiele de valize, bineinteles ca am trezit Raresul...care tare greu a mai adormit la loc! Da' macar am putut sa-mi strang puiul tare tare in brate...asa de dor mi-a fost de el...
Si mi-am jurat ca nu mai plecam fara el...am vazut pui si mai mici ca el, carati care si cum de parinti...
Tolba e plina si cu povesti si cu poze, dar mai asteapta un pic...ca nu au inca loc de treburile casnice si programul lui Rares.
Deocamdata va zic doar, daca aveti ocazia, mergeti si vizitati Marocul ca e o tara diferita si totusi semanatoare cu a noastra, e un alt fel de civilizatie si...aveti ce vedea...
Povestesc eu mai incolo...un picus de zabava numai!!!

Danutz, mamica de bebe Rares (14.12.2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank"> fulguleti
varsta rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

Dumnezeu sa o odihneasca!!! E prietena ta care avea cancer nu? Parca asa-mi amintesc eu...
Fetita ei sigur o sa-si gaseasca drumul in viata...mult noroc!

quote:
Originally posted by danita

sunt trista :(( colega mea si-a gasit azi dimineata drumul spre cer ... a ramas in urma o fata premianta de 15 ani care e disperata .....

BeBelusca




Danutz, mamica de bebe Rares (14.12.2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank"> fulguleti
varsta rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Danutza, bine ai revenit!!! Astept cu nerabdare sa versi tolba cu povesti si poze
Donia, Danita, multumesc pentru lamuririle cu Al...m-ati lamurit cum nu se putea mai bine

Surioara mea va avea o fetita!!!! ...

Bambo, ce mai faceti?...n-am mai auzit demult nimic despre voi!!!



Oana cu Denis (19 dec 2006)
Slideshow
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis


Life is short...buy pink shoes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flore26 spune:

Cateva poze noi aici

FLORE ALESSIA LIANE (16-12-2006)
LUNA 11


IMPOTRIVA BANNARII AELITEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flore26 spune:

Felicitari ASIZA vei fii matusica de printesuca!!

FLORE ALESSIA LIANE (16-12-2006)
LUNA 11


IMPOTRIVA BANNARII AELITEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

La mine viroza reloaded.. acu cu dureri de gat si nas congestionat.

Sambata am prestat parc cu colegele de la job si cu plozii aferenti. Ce sa va mai zic, ca eram 4 mamici si 7 copilasi. Toti facuti la aceeasi firma. Asta inseamna ca am admirat pe zambariciul Dragos de Monica cum impingea constiincios la carut.

Ieri am zacut in casa cu cartofi rasi la gat; i-am trimis la plimbare, in ploaie, doar pe baieti. Au venit semi-murati, dar oxigenati si fericiti dup-o tura printr-un Herastrau aproape gol. Cetit asa rapid:

Mamaana, eu stiu ca intre temp luata la axila si cea intra-rectala e diferenta cam de 0,5 gr C. Noi o luam inca numai intrarectal.

Dolores, multa sanatate lui David.

Panaa, in general se recomanda fara perne.

Adinel grasunel a luat-o la picior de-a busilea!! Iar Octavian de Desiree la modu clasic. Bravo !

Ralumat, felicitari pt absolvirea cu brio al cursului. Eu nu resimt deocamdata nici o dorinta sa-mi fie recunoscute meritele profesionale, blabla. E asa de bine acasa...

Donia uau, 2 ore quality-time??!! Pai a fost si cantitate-time all-inclusive.

Mirona, mey da ce fitness prestezi mata acolo.. momind-o pe Kara sa mearga. Dianocica lasa pilatesu si vezi aici pt fese&fund, filumu nr.1.

Dandusa, si noi ne pregatim de chef. De abia asteptam. Notat si noua locatie. Avem sheva drum.. m-oi sfatui cu tine cum e cel mai bine de-ajuns.

Yagmur, spor la munci.

Flore, cum mey?? Barbatu doarme pe jos?? Si ce zice? Da asa, pe bune. V-am admirat in pozele Diei. Zici ca Alessia e o delicata, un bibelou.. oare cu cine-o semana??

Danita, imi pare rau.

Danutz, bine ai venit. Ai ragaz asa vreo 2 zile pt aclimatizare.. apoi te asteptam cu raportul complet. Poze, alea, alea.

Asiza, uau deci matusico vei cumpara rochite cat de curand. Toata lumea are .. eu de ce nu ..

Roxanicaaa, ce mai face David? Cum stati cu tratamentul.. cu papa? Te-ai mai linistit?


.. mda, si mi-au scapat pozele cu d . Dati si voi la fata un link, ceva?



Are mama doi flacai.. Matei (5) si Grigore

www.petitieonline.ro/petitie/sustineti_bolnavii_de_cancer_care_au_fost_lasati_fara_tratament-p41000032.html" target="_blank">Sustineti bolnavii de cancer care au fost lasati fara tratament!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

kikineata, 8700 g la ultima strigare, acu' vreo 2 sapt... da, nu mai este slaba deloc, chiar sunt multumita de cum arata acum ... cum sta sara cu papa?
dayanara, nu mai stiu cati cm are Oana... avea 80 cm acum vreo luna... sincer mi-e si groaza s-o mai masor, ca mi se pare ca iar creste prea repede si o sa arate slaba again... mama nebuna
acs, neaparat sa pui fimuletz cu cei 3 bursuci la joaca... sa vad si eu ce ma asteapta peste cativa ani
acs, yagmur, va asteptam la timisoara in grupul vesel de joaca
donia, da, oanei ii place f mult sa cotrobaie, e o fire f f curioasa ... asa ca sta pe varfuri, se baga in dulap/valiza sau se catara te miri pe unde ca sa mai descopere ceva

Dia de Oana 29.11.06

Impotriva bannarii aelitei

www.sonia.as.ro/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!


"Da aripi unui copil, dar lasa-l sa invete singur sa zboare" Marquez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flore26 spune:

aici poze cu dmic.Altfel nu am stiut sa pun

Doarme Nicu pe jos, pentru ca avem o camera, un pat, si in pat dorm printesele...dar il mai incalzesc eu ...ca podeaua nu scartaie

FLORE ALESSIA LIANE (16-12-2006)
LUNA 11
IMPOTRIVA BANNARII AELITEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

Miro, Desiree, felicitari pentru primii pasi!
Adina, A_deju, va seamana foate bine bb, dar au cate putin si de la tata.
Yagmur
Donia, cum te mai simti? Mai esti racita?
Dianocica, nici nu mai are rost sa zic nimic de d, da? E un dulce, febletea mea
Am luat papucei, dar nu-i mai stiu da in picior. Nu mai intra. Doar vanzatoarea a reusit si mama. Asa ca iar e desculta....
I-am probat in schimb pe ai Oanei cei de la Orchestra si i-au fost buni, trebuie sa ne luam si noi.
Bambo, ce mai faceti? Antonia?
Dia, ce frumoasa e Oana cu rochita! O prinde rozul!
Asiza, ce frumos, felicitari!
Danita, imi pare tare rau de colega ta

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada
varsta Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

quote:
Originally posted by flore26

aici poze cu dmic.Altfel nu am stiut sa pun
Doarme Nicu pe jos, pentru ca avem o camera, un pat, si in pat dorm printesele...dar il mai incalzesc eu ...ca podeaua nu scartaie


Saru mana.
Da pune-i omului o saltea, ceva.. sa nu-l doara shalele. Ca acu e inca ca la 20 de ani.. da vremea trece, timpu zboara.



Are mama doi flacai.. Matei (5) si Grigore

www.petitieonline.ro/petitie/sustineti_bolnavii_de_cancer_care_au_fost_lasati_fara_tratament-p41000032.html" target="_blank">Sustineti bolnavii de cancer care au fost lasati fara tratament!

Mergi la inceput