Ai nostri, mareti brazi! dec-ian-feb05 ( 51 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Se vad. Pacat ca te-a lasat bateria.
Ma gandeam azi ca ar trebui sa ne intalnim lunar.

Ce face Rebecca, mai are febra?

Bubu, pune si tu poze cu tine vopsita.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Tiramisu

Vopsita, obosita si un pui care ma pupa pe burtica , aici

In we lucrez , va doresc voua we placut!

Crinuta, eu sunt pentru o intalnire/luna!
Patri, se vad pozele! Eu m-am grabit si am uitat sa iau aparatul...

Oana 13+ si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Crinuta, cu siguranta va vorbi si puiul tau foarte bine!

Patri, cum e Rebb? Sunt superbe fotografiile cu Rebb!, iar cele cu mamici, la fel, Va imbratisez!

Bubu, sarcina usoara! Sa-ti fie de bine in ceea ce priveste noua culoare!

Mona, sanatate puiului tau! Medicul ce spune? Sarcina usoara si cat mai putine greturi!

Ana_maria, ai dreptate, se plictiseste usor. Ma bucur ca vineri a stat la grupa de la 9-12 si a mai putut mama s sa puna pixul pe hartie.

Aseara am facut si noi febra. si pe la 5 dimineata din nou.. Ma programez iar la Stanciu, Poate imi fac abonament, Ultimele 2 vizite: 20 sept si 4 oct..Poate pana marti va fi ok. Nu mai reusesc sa fac reapelul la HAvrix..deja am depasit perioada cu 2 sapt.. Oare sunt probleme, daca nu am respectat termenul de 6 luni? Stiti cumva?

Va pup si va imbratisez!

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina Maria spune:

O buna dimineata la toata lumea , sper sa aveti parte de un weekend placut la fel ca mine . Ieri si astazi nu mi-a venit ciclu si maine fac testul , insa deja simt ca e cu 2 liniute rosii .
Astazi merg sa imi cumpar masina si asta ma va salva de gandurile spre bb.
Bubu pacat ca trebuie sa lucrezi , zile usoare iti doresc , o sarcina plina de placeri si ce mai pozele au fost super , culoarea parului e super naturala si frumoasa , iar micutul care te pupa e un dulceag , se vede .
Am sa mai revin cu vesti dar deocamdata trebuie sa ne imbracam si sa plecam spre marea aventura de astazi .
O zi buna la toata lumea !

Alina ,Wichard si Mandy Stephanie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Kris, ai o fetita super! Bravo ei ca e cuminte si vorbeste multe. O sa se oisnuiasca si cu galagia celorlalti copii, nu-ti face probleme. Maine-poimaine iti va spune ca vrea si in week-end la gradi. Febra o sa treaca, e de la intrarea in colectivitate. Cat priveste vaccinul nu-i bai ca ati depasit. Si noi l-am facut cu cateva sapt intarziere...
Bubu, iti sta f bine cu noul look! Parca esti alta persoana. Dragut Vladut ca te pupa pe burtica. Poate atunci cand va creste burta va intelege ca nu trebuie sa te loveasca. Un sfat: mai usurel cu luatul in brate a lui V. Eu am riscat.... Da-mi si mie te rog reteta de tiramisu caci arata bestial.
Am vazut pozele de la intalnire si se vede ca v-ati simtit bine. Dar de ce v-a dat o masa langa hidrant?
Crinuta, ce scurt te-ai tuns! As fi vrut sa-ti vad suvitele dar nu se disting in poza. Oricum acum imi dau seama cat de bine seamana R cu tine!
Amo, ma bucur sa te cunosc din poze!
Patricia, m-a cucerit surasul discret al Rebeccai! Aia e poza de inramat!

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
www.flickr.com/photos/10550092@N08/" target="_blank">Poze din Octombrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Alina_MAria, iti tinem pumnii sa iasa asa cum iti doresti! Ce masina iti cumperi?

Liviana, sper si eu sa nu fie tarziu in ceea ce priveste vaccinul. Iti multumesc pt aprecieri.
Cred ca de la gatutz, mi-a facut febra. Pana se va integra in colectivitate si imunitatea ei , va mai trece ceva timp... La cat de sensibila a fost de mica, speram sa fie mai puternica...

Week-end minunat!

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Liviana, aveam codita la spate, dar nu se vede. .
Hai ca iti fac poza cu el desfacut.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Buna dimineata.

Ieri REbecca a avut febra, m-au chemat de la cresa sa o iau la prinz si a vut febra toata ziua, dar sub antitermice nu a depasit 38,2. nu tuseste, nu are stare proasta, doar putini muci si ochisorul lacrimos. din fericire peste noapte nu a mai facut deloc si azi are o stare ff buna. sa speram ca trece...

Crinuta, Doru a fost f impresionat ce mult ai slabit, mai-mai sa nu te recunoasca.
si ar fi frumos sa iesim mai des, sa mai iesim din rutina asta zilnica.
aseara am visat ca ai venit la mine la o cafea in bucataria cea noua.

Bubu, imi place ff mult culoarea de par, iti vine f frumos.

Alina, sper sa fie cu 2 liniute, iti tin pumnii. daca am noroc, poate o sa fim la odisee impreuna. eu sint abia la perioada fertila; nu mai tin minte, ai luat carnetul??

Kris, multumesc mult de coplimente.
felicitari pt Bia cea vorbareata si scumpica.

Amo, ai ajuns cu bine??

Liviana, multumesc, si eu sint topiata!dar si ea imi pozeaza acum, stie exact cum sa stea, cu o singura conditie: sa o las si pe ea sa imi faca mie poza. am deja citeva poze facute numai de ea.

NU cred ca e tirziu pt vaccin. si eu trebuie sa il repet pina in dec, dar tot a fost bolnavioara in ultima vreme.
pe de alta parte, ma gindesc ca daca raman eu insarcinata, sa ii fac ei si varilixul, desi nu agreez ideea, dar sa ma protejez pe mine. am sa ma consult si cu dr ei sa vad ce zice.




Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Patricia, merci.
Si sotul a fost foarte impresionat, nu ii venea sa creada.
Doar eu nu sunt prea impresionata, deoarece trebuie sa mai dau jos 5-6 kg.
Probabil pentru ca ma vad zilnic, nu mai sesizez diferenta.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Patri, ma bucur ca nu a mai facut Rebb febra! Doamne Ajuta! Multumesc pt compliment!
Poate ne pui si noua poze cu mobila ta cea noua. Sa o stapaniti iubiti si sanatosi! si-ti mai doresc sa fii in acceasi odisee cu Alina_Maria!

Noi, am facut febra din nou, i-a scazut-o mama s , ca eu sunt la servici,


Sa intelesg, ca a-ti mai slabit? wow! Cum? ca eu am luat in greutate,

Va imbrasisez cu mult drag!


albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00


Mergi la inceput