Colectia de toamna-iarna 2005 (161)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

YUPPY YUPII. PLEC LA PARIS.
tot topai in casa
vreau si eu agentia aia . nu m-am notat numele/site-ul.
iuhuhuuuu


Mirela si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

bravo, super! am salvat linkul pe pc de serv. madau si xandra stiu


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

miri super! Cand plecati?
anda nu faci vreo astro de bebic (cerusera Iulia de Mirabilis si Iulia-zulufata-matematiciana de Miha) ?
Daca nu le-ai salvat datele le caut eu
Ma fac asistenta de astrolog - caut date, astro pierdute... ce vrei
Ce bine ca papa Nichita! POate il durea rau gatul, urechea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

prima varianta este ca am facut demult astro de iulia-mirabilis si nu stie ea ca nu era pe forum. a doua varianta este ca am innebunit de tot.
d-na asistenta, va rog sa cautati astro sa mustruluiti clienta


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Doamna astrolog, nu-mi amintesc sa fi efectuat dumneavoastra sus-numita opera, dar cu respect va spun ca am sa caut.

Raportez ca am cautat atat la Odisee cat si la Scutece, folosind cuvintele cheie iulia si scorpion (domnisoara nascuta fiind pe 14 noiembrie) si nu am gasit. Cuvintele "stefan + sagetator" se gasesc in vreo 4 capitole de exemplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2006 spune:

... sunt aici...
nu stiu sa fi fost asro de IULIA de MIRABILIS dar stiu datele de IULIA MATEMATICIANA de MIHA
so' D-na asistenta de astrolog uite sa nu mai cauti 22.11 ora 20.12

doamna astrolog si asistenta ei

MIHA SI IULIA BUBULINA (22.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

N-am gasit nici combinatii iulia-maria, maria, etc. Si nici eu nu-mi amintesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Hop si eu

Azi am stat acasa, am primit liber de la "stapanire"

Anda super tare dizertatia de mai acu' cateva pagini, cat despre cat de cuminte si simpatic e Nic, crede-ma toata lumea care o vede pe Miruna spune ca-i o cumintenie si o bunatate de copil...stau si ma intreb daca nu m-oi fi dilit eu, de o vad agitata si zurbagioaica.

La fel si faza cu mancarea..aveti cuvantul meu de onoare ca Miruna mananca orice, oricand...daca merg cu ea undeva, desi ii dau sa pape acasa, si ii spun sa nu mai ceara cand ajungem acolo..primul lucru pe care il face dupa ce intram in casa..ori se duce si cotrobaie prin frigiderul gazdei..ori daca nu gaseste frugiderul si vede mancare pe undeva, ia asa o fatza entuziasmata si striga "papa" de zici ca n-a mai vazut mancare de cel putin 100 de ani. Noroc ca nu e slaba..ca altfel ma reclama vreunul la protectia copilului

Noki ti-a murit neuronul e clar...mi-ai promis niste poze cu mobila..ai putin timp sa mi le trimiti? Pliiizzzzz

Mihaeluta fitu e de coma

Tania daca esa votez ptr job sau business propriu, eu votez clar ptr cel din urma, e mai multa bataie de cap, dar si satisfactia mai mare

Miha felicitari ptr dezsuzetare

Jucarii noi avem un Lego IMENS..o ditai cutia luata de la BE, ce credeti ca se joaca cu el? No way..il scoate piesa cu piesa din cutie si le lasa imprastiate prin casa. Nu sunt ptr Miruna jucariile astea statice...ei ii trebuie ceva dupa care sa alerge..rau am facut ca nu i-am luat jucarii din alea "zburatoare" de la BE. Preferatul ei acum e laptopul de care va ziceam, dar da semne de plictiseala deja...noroc ca am mai multe carticele si le mai schimb...si de ceva vreme a prins mania desenatului..deseneaza cu orice, pe orice (usa frigider, pereti, parchet...spre disperarea lui taica-su care e maniac cu curatenia). Nu va doriti sa vedeti ce e la mine pe pereti

Miri hai ca nu intru, nu intru..dar si cand intru coc cate o "mega placinta" de mesaj

Roxi ai pregatit tortul si sampania? Vezi ca suntem multe..eu vreau tort de ciocolata. Analizele le poti face la orice clinica, eu iti recomand Medicover sau Medsana. Medsana la analizele ptr Listeria, sunt singurii care dau rezultatele pe cele 4 antigene, in cazul in care e vreuna pozitiva, sa stii ce sa tratezi.

Miri din nou...cand pleci la Paris, unde? Prin agentia Explore Travel?

Ma duc sa mai citesc din urma si mai revin, astea le aveam in cap de dimineata, dar n-am apucat sa scriu





Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

doamna asistenta, va rog mai cautati o data dupa "mirabilis", stiu io ca am facut, doar nu oi fi innebunit, dupa cum spuneam...
o sa fac azi una din astrogramele de iulii, sper


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

anda eu zic ca nu-i. Zi ce ascendent are Iulia, nascuta pe 14.11.2005 10:45 Bucuresti. Am sa caut doar atat: scorpion + ascendent, sa vad daca gasesc ceva.
In combinatii iulia + scorpion, etc, n-am gasit nimic.

In 7.03.2006 te-a mai rugat mirabilis de astro si tu ai raspuns: "notez". Ciudat e ca atunci a zis ora 10:30.

Mergi la inceput