***Capsunele-n scutecele de mai-iunie2007*** (16)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

kay, soniuta e o dulcica, are si gusita iubita de ea. Nu stiu ce sa zic de aspiratorul cu baterii, noi avem batista bebelusului si ne descurcam f. bine.
Apropo fetelor, pustiul meu are mucisori in fiecare zi, deci ii aspiram in fiecare dimineata. Facem operatiunea asta zilnic, doar o data-n zi, dar parca totusi mi se pare prea mult. Nu este racit, asa are de cand s-a nascut. Nu as fi vrut sa-i aspir pt ca am citit ca e bine sa nu faci treaba asta mereu pt ca se obisnuieste organismul dar totusi parca nu-l pot lasa sa respire greu. VOI CE ZICETI, PATITI LA FEL?

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007
botez
poze
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">un dar divin de mai-iunie2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

ella am vazut filmuletul. Tare simpatic Bobita .

pepsi felicitari din tot sufletul.

liviana exista aquafitness insa la marriott si e putin cam scump.

doxinu fa-ti cont pe youtube si pune-l acolo. Aici nu se vede.

Multumim pentru voturi.

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank">Rugati-va pentru Sonia
Poze

Poze intalnire

www.youtube.com/watch?v=mXhigPz-PX8" target="_blank">Filmulet

Hainutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:

PEPSI FELICITARI!!!!!!!!! Sa fie intr-un ceas bun!

Gabiu, eu nu l-am aspirat niciodata pe ANTONIO ca si el era de la nastere asa... de fapt cine nu e? (Ma rog unii mai mult altii mai putin...)... Antonio era rau de tot... (Ma gandeam eu chiar si la o deviatie de sept... dar vorba lu' mama mai degraba e "DEVIATIA mea profesionala" ) Pe masura ce trece timpul respira din ce in ce mai usor... Deh... se face si el baiat mare!

PS: Mai era ceva de zis dar am uitat
!!!

Poze BOTEZ Antonio
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2c47cedd7a1ec45cec68bb" target="_blank">VIDEOCLIP Antonio


Andrada FERICITA de Antonio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

pepsi,
nu stiu de ce nu poti vedea filmuletul cu Boby;l-am pus in semnatura; mai incearca , vad ca fetele au putut sa-l vada.

Kay,
Soniuta seamana atat de bine cu tati; eu nu-l stiam pe Alex dar acum ca l-am vazut imi dau seama ca Soniuta e leita tati.

Kid,
Boby suzeteaza mai tot timpul, mai nou si cand doarme fiindca il supara rau gaingiutzele.

Mica, trimite-mi link sa votez si eu la Maya; ca ieri nu v-am gasit pe toate si sunt la birou si n-am vreme sa caut; Andrada mi-a trimis link direct in pagina pe care e Antonio.

fetelor, unde tre sa duc extrasul de cont ca sa pot lua alocatia lui Boby pe card? acum cu serviciul n-am vreme sa ajung la posta s-o iau; stiu ca BCR e agreata ca banca unde se vireaza alocatia dar nu stiu unde tre sa comunic contul bancar.
please help!

, mamica de David (24.04.2007)
poze David
www.youtube.com/profile?user=bobysiella" target="_blank">FILMULET - Boby citeste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monytza spune:

la fete si mercic pt voturi!Antonia e acum la pagina 3..spre sfarsit.

Am votat si eu pe maya,maria,teodora...10 stelutze bineinteles...si le votez in fiecare zi!

Piticu` meu doarme ....trebuie sa se trezeasca indata...sa papam supitza si noi(de ieri am inceput).

Sunt un pic racita...si terorizata sa nu cumva sa ii dau iar viroza piticei...ea momentan doar stranuta un pic....si sper sa nu faca rosu`n gat..ca data trecta cand a luat antibiotic de la mine a luat raceala

Azi e mai frumos afara....sper sa iesim si noi un picutz mai tarziu pe afara la plimbare...ca ne plictisim rau de tot in casa...

nu stiu ce sa mai scriu momentan...am intrat in silentio stampa...poate`mi revine inspiratia un picutz mai tarziu!

Albastrica la 4 luni!

Maria Antonia de Mone&Ionutz

(31 mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7 spune:

ella, e topic depre asta http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=98172
Se pare ca poti trimite info si prin fax.
Succes!

Jurnalul lui Razvan

SALVATI O INIMIOARA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

ella uite-o pe Maya aici

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank">Rugati-va pentru Sonia
Poze

Poze intalnire

www.youtube.com/watch?v=mXhigPz-PX8" target="_blank">Filmulet

Hainutze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7 spune:

mica, am dat si eu un 10 la Maya, daca tot am intrat pe forum. A, si am dat si la antonio, ca e prea dragut. Frumosi copii la concursul asta.
pepsi, felicitari!

Jurnalul lui Razvan

SALVATI O INIMIOARA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Fetelor nu fiti zgarcite, dati si la baiatu' aici: http://vedeta.himalayaherbals.ro/index.php?page=galerie&pagina=2.
Deocamdata suntem pe aceeasi pagina cu teodora Elena .

mamica lui Matei Constantin (21.05.2007)
MINUNEA MEA


www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona7 spune:

dicirstea, votat si matei constatin cu 10, super dragut cum se uita el mirat la jucarie.

Jurnalul lui Razvan

SALVATI O INIMIOARA


Mergi la inceput