Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (240)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Giova sa iti fie de bine...la noi se pune pe ca stam mult la calc
Nu i-am luat lui Marcolino rucsacel ala de la Real? L-am pus in drop...e f fain...
http://www.dropshots.com/biancas1
Are 3 oua kinder, niste bomboane kinder, o ciocolata cu 8 batoane si o cutie Kinder Hippo + rucsacul la 20 lei. Rucsacul are loc de mobil, de pixuri...


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Moni chiar ca faci niste combinatii...de sta mata in coada. bine ca nu ai probleme cu wc-ul pe urma. noapte buna.
Bianca nu i-am luat, are destule, si nu le poate duce in spate. astept sa mai creasca. Lui nu-i place hipo si nici ciocolata Kinder cu cereale. doar batoanele le mananca si ouale.

merg si eu ca-mi incepe serialul si pe urma.
Maine vroiam sa ajung la gaz, sa duc cererile, dar mi-am dat seama ca nu am CF-ul, si nici nu stiu de unde sa-l scot. sun maine o colega de la birou sa o intreb.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Eu nu mananc dulciurile la copii...le pastrez in dulap in bucatarie si se servesc din ele (Nelu si Sandra). In schimb Nutella mea o tin in camara sa nu isi bage nimeni lingura in ea . Macar atat sa mananc si eu singura, alte ciocolati in afara de Milka si Nutella nu mananc . Si cand ma ia cheful de dulce...sa stiu ca am de unde lua si nu e borcanul gol. Daca as lasa-o la vedere Sandra toata ziua ar manca paine cu nuttela pana ar termina-o ca nu prea cunoaste notiunea "lasa si pe maine" cand e vb de ceva ce ii place . Asha ciocolata primeste cu portia...cate 1-2 randuri...depinde dar nu zilnic.
Merg sa citesc ca iar m-am luat cu povestile.
Noapte buna din nou.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Giova eu i-am luat ca merita ca si pretz. Erau si pe galben si alea aratau mai bine dar nu mai erau, am vazut la cineva. Si el mai are de la Sandra ramase dar asta e nou... Are si vreo 2 gen ursuletz de plus unul e din Ungaria si f fain, Sandra cum nu a umblat la gradi de 4 ore nici nu le-a folosit.(a umblat la gradi cu program prelungit=camin cum ii zicea pe vremuri) .. Sandrei toate tampeniile i le-am cumparat. De fapt ca si lui
Hippo nush daca ii place lui Dani ca nu i-am dat niciodata. Deocamdata le pastrez asha. A primit o ciocolata kinder batoane si chiar azi i-am dat 1 bucata Pana nu e dependent de dulciuri nu ma aflu eu in treaba sa ii dau. Vine si vremea aia...
Ii dau f rar ciocolata, in special dulciuri nu prea vede decat daca chiar ma vede ca mananc eu sau altcineva.
Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
www.dropshots.com/biancas" target="_blank">Poze cu noi, www.dropshots.com/biancas1" target="_blank">Alte poze cu noi
Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

moniiiii, mai esti ca vreau sa te intreb ceva...........offf sunt asa suparata......

http://www.dropshots.com/davidsolo2
http://www.dropshots.com/davidsolo3
http://www.dropshots.com/davidsolo4
http://www.dropshots.com/davidsolo5
http://bd.lilypie.com/7Gxkp3.png
ana-maria 11+ si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Buna dimineatza.
ANASOL ce s-a intamplat? Ma culcasem deja aseara ca eram obosita.
Acum beau cafeaua si sa vad de ce ma apuc pana nu vine madama.

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Neata..eu ieri m-am vazut la Mall cu Alina si Ayan..
Pe Bia nu am luat-o ca nu am avut chef de stat dupa ea, dupa o zi de munca..Ayan a fost tare cuminte si a mincat chec facut de mama..se bateau turcii la gura lui!Una peste alta, mi-a prins tare bine iesirea, asa ca am dormit beton, pentru prima data dupa mult timp.
Bia isi ia portia de paxeladine..am incercat sa ii scot muci cu BB dar se pare ca nu are, la ea toata problema este din git, de tuse...i-am dat si inainte de culcare niste aerius si nu a tusit decit de 2 ori in somn..
De dimineata iar vad ca tuseste, deci continuam cu Paxeladine..
O distreaza foarte tare sa insiste ca o bubita care si-a facut-o la mina, e facuta de "ham, cutu" si de acum o sa-i zica "mars", ca sa nu o mai muste..nu stiu dc este asa de mincinoasa!
De dim. a inceput dragut cu "basina" si se trage de izmene sa-mi arate pe unde iese basina si "bani", dupa care este disperata..sub orice forma, hirtie sau monezi..
Stie cineva ce este ca de 2 zile am 2 degete amortite la mina stinga..si m-a mai intepat si inima destul de rau..sper sa nu crap inca!

Bia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CATA cand te intzeapa la inima sunt de fapt junghiuri din alea intercostale de la raceala,iar amorteala la mana poate fi lipsa de calciu.Foarte bine ca v-ati distrat,mai trebuie iesiri din cand in cand!

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Se poate, ca ma paste o raceala de citeva zile, iar calciu, chiar nu am mai luat demult...cred ca ar cam fi cazul!

Bia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Tre' sa ii zis si eu de basina ca se va distra de cum suna,eu i-am zis de partz pana acum.Cu banii si Diana e disperata.
Cum se mai intelege Bia cu Ayan?

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> NOUTATI

Mergi la inceput