Singuratatea in doi nu-i de noi

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

quote:
Originally posted by elyda

stai mai ca n-a zis nimeni ca esti baba ,am zis ca poate fetele se dezlantuie-n distractii si trebuie sa fie si cineva minte limpede!cat o sa o tineti numa-n cafelute ?aaaaa ...stai ca parca Tonsis zicea ceva de niste vin...

dana




Pai daca-i de dezlantuit in distractii, acolo-i de mine!
La treaba cu mintea limpede, nu contati pe mine.


Elle_seb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Daaaaa...contati pe mine ca eu ma tratez cu cafea si coniac pentru dureri de cap de 3 zile! si am o minte limpedeeeee....

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

elyda...ti-au inlocuit apendicul cu vreun motoras ceva?
voi faceti planuri ca eu vin....
elle_seb nu degeaba e sefa noastra aici...e o fata extraordinara..
dar ca sa iasa cu dansuri pe mese trebuie sa fim mai multe(multi)..acum e prea frig ca va invitam la mine la tara aproape de bucuresti.
mamagiuliei...din partea mea...eu stiu drumul pana la felix...poate ne vedem pe acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Of, merge DC aiurea ...
Am scris un msg dar nu apare.
Elyda, tot asa nasol e si azi ???
Si io vin la destrabalat !!! Da` io vreau Baccardi cu Cola


Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Noooooo...azi e bine,bine ca ma tratez de dureri de cap de 3-4 zile (cafelute ,coniacuri) traiasca doctorii care stiu ce tratament sa-mi dea!!!!!!sunt gata pregatita de distractii!!!Tonsis, eu stau in pat de o saptamana si am acumulat energie .daca mai stau mult in casa o iau razna si cred ca cei de la DC imi ridica bust pentru numar record de mesaje!!!MAINE SCOT FIRELE SI POATE INCEP SI EU SA MA MISC...DIN BURIC!!!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Elyda, pare-se ca am citit din doi in doi si mai mult pe diagonala. Ce-ai facut, te-ai operat? Sa stii ca tuica fiarta face bine dupa operatie.
Merg sa dau paginile inapoi sa citesc....


Elle_seb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

voi va bateti joc de mine??!! ca din cauza ca ma doare capul si nu-mi trece cu medicamente sunt in stare sa-mi administrez orice tratament .acu...tuica fiarta!!!coniac...tuica fiarta ...VA ASTEPT LA UN NOU SUBIECT :CUM AM DEVENIT ALCOOLICA LA SFATURILE MEDICULUI SI PRIETENILOR SI CE SA FAC SA -MI TREACA!!!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

quote:
Originally posted by Elle_seb

Elyda, pare-se ca am citit din doi in doi si mai mult pe diagonala. Ce-ai facut, te-ai operat? Sa stii ca tuica fiarta face bine dupa operatie.
Merg sa dau paginile inapoi sa citesc....


Elle_seb

eLLE)SEB ,da am un subiect pe la clinica virtuala,m-am operat de apendicita ,marti.

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

quote:
Originally posted by elyda

quote:
Originally posted by Elle_seb

Elyda, pare-se ca am citit din doi in doi si mai mult pe diagonala. Ce-ai facut, te-ai operat? Sa stii ca tuica fiarta face bine dupa operatie.
Merg sa dau paginile inapoi sa citesc....


Elle_seb

eLLE)SEB ,da am un subiect pe la clinica virtuala,m-am operat de apendicita ,marti.

dana




Dana, sanatate multa
Sa te faci bine repejor, ca avem treaba


Elle_seb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

deci punem de un chef maaare?:)

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput