Singuratatea in doi nu-i de noi

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

gabi.....tot ce e posibil......
eu ajung destul de des pe acolo,mai precis la felix...am fost si in august...elyda....ne combinam odata la un drum?
eu le am cu plimbatul prin tara cu masina.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

poate asa imi fac si eu curaj sa conduc ,ca am carnet de 12 ani si am condus 200 de KM.dupa cate vad eu ai devenit vesela si zburdalnica ,ca o vrabiuta !!!de la cafele ti se trage!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonsis spune:

elyda....eu dau cu cafeaua dar eu nici nu beau cafea..au baut doar musafirii...eu beau un carcalete compus din un pic de ness,capucino si lapte. dar cu masina ...le am....acum m-as urca si as pleca oriunde din bucuresti.le am cu drumurile si am asa un dor de duca....eu sunt vesela cand mi se umple casa de prieteni,ca asa sunt obisnuita.cred ca din cauza depresiei...cand sunt singura nu am elan...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ahaaaaaa, deci ne intalnim in Felix ?
Moama ce mi-ar mai placea, poate as iesi si eu din starea asta de kko



Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Buna fetelor!
Am fost ieri la Danutza care ne-a tratat cu o cafea delicioasa, este o tipa super dragutza si are doua fetitze absolut minunate (pe care din pacate le-am vazut doar in poze).
Fetelor, ca o mica barfa, ashea, ca intre fete, Tonsis are un talent exceptional la creatie vestimentara
Trebuie sa reeditam intalneala, neaparat


Elle_seb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

gataaaaa...haideti la felix!!!Elle_seb ...ne faci in ciuda???!!!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

quote:
Originally posted by elyda

gataaaaa...haideti la felix!!!Elle_seb ...ne faci in ciuda???!!!

dana




Ahhaaa.. deci urmatoarea intalneala e la Felix?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

FETELE...ELLE_SEB BATE SAUA SA PRICEAPA...LUMEA!mai...ele_seb noi venim dar cand ajungem ce te faci cu noi? ca suntem tinere si nelinistite!!!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

quote:
Originally posted by elyda

FETELE...ELLE_SEB BATE SAUA SA PRICEAPA...LUMEA!mai...ele_seb noi venim dar cand ajungem ce te faci cu noi? ca suntem tinere si nelinistite!!!

dana




Da' ce te face sa crezi ca io-s vreo baba?
Vrei sa vedem care danseaza mai abititr pe mese?


Elle_seb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

stai mai ca n-a zis nimeni ca esti baba ,am zis ca poate fetele se dezlantuie-n distractii si trebuie sa fie si cineva minte limpede!cat o sa o tineti numa-n cafelute ?aaaaa ...stai ca parca Tonsis zicea ceva de niste vin...

dana

Mergi la inceput