Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (232)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

eu am alta problema....ridic tonul cmult cand ii explic ceva lui marco. si asta din cauza ca asa procedam in sala de clasa/grupa. acolo daca vorbeai incet nu te faceai inteleasa si auzita.
De multe ori Clau imi zice sa nu mai zbier pe el. pai eu nu zbier, eu vorbesc. si asta am observat la multe cadre didactice. si am lucrat putini ani in invatamant...si tot n-am scapat de asta...


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralirali spune:

Mai fetelor, concluzia la care am ajuns eu este undeva intre parerea Ancai si a Irinei. Si anume am constat ca in general copiii preiau un pic din starea de spirit, temperamentul parinitlor. Ia uitativ-a aici, eu, Irina, Moni si altele suntem mai zvapaiate din fire, avem si copii mai "zurlii". Pe cand Anca, Deea mie mi se pare ca sunt firi foarte linistite, normal ca si Andrei si Daria sunt linistiti calm. Eu nu va dun dezavantaj din asta, desi de multe ori as vrea sa fie si strumfa mai linistita, dar ti-ai gasit...

Ralu si strumfita Anastasia(01.01.2006)
Poze si filmulete Anastasia www.dropshots.com/anastasia5 " target="_blank"> Noutati

Poze cu familionul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

IRINO vai da' sa fi avut tu o Diana urlatoare, cu colici pana la 4 luni si agatzata non stop de Ce ciuda imi era pe tine cand ziceai ca Mario nu plange niciodata
GIO noi nu suntem cadre didactice ,da' de-aia ...
RALU exact! Ce iese din pisica,soarece mananca

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> VACANTA 2007
www.dropshots.com/moni1" target="_blank"> FILME
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> INTALNIRE CU ANDA

http://www.dindragoste.ro/despre-prietenie.php

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralirali spune:

Am plecat la coafor. Pupici

Ralu si strumfita Anastasia(01.01.2006)
Poze si filmulete Anastasia www.dropshots.com/anastasia5 " target="_blank"> Noutati

Poze cu familionul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Ralu corect cam asa e : pe la mijloc.Acum ma gandream ca dc m-a mostent pe mine...vai ce ne asteapta. DC era pe tasu ala e calmmmmmmmmmmmmmm....era momaie.Cum o fi sanatos sa fie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Asa e..copiii preiau din temperamentul parintilor...eu de ex. cred ca Bia e hiperactiva!
Bratare nu e din aur mai..e plastic...ia sa caut eu la alte subiecte!Da, ar tine-o in permanenta la mina!

Bia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Nu am gasit inca, dar am vazut niste subiecte "ii miroase gura a acetona" si "scaunul miroase a otet"

Bia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

quote:
Originally posted by loren@

Nu am gasit inca, dar am vazut niste subiecte "ii miroase gura a acetona" si "scaunul miroase a otet"

Bia



ma si vedeam moderatoare la asa ceva

MONI SI DIANA (01.01.2006)
www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> VACANTA 2007
www.dropshots.com/moni1" target="_blank"> FILME
www.dropshots.com/moni2" target="_blank"> INTALNIRE CU ANDA

http://www.dindragoste.ro/despre-prietenie.php

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Birr mai bine nu ma puneai sa caut pe acolo..ca am vazut si niste subiecte ...oricum nu am gasit nimik din ce ma interesa!

Bia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Gagici nu stiu daca va mai amintiti de mine cand ma plangeam de fimiu ca nu vrea sa faca nimic din ce-i spun daca nu ii dau cev ase arunca pe jos, da din picioare, tipa si alte astea.
Ma credeti ca eram disperata...nu stiam ce sa fac, mai ales ca il apuca pe strada, in fata blocului, desigur babele gramada la geam .
Ei atunci am dat cautare pe DC si am gasit un articol despre violeta la pici .E bun mi s-a parut.Am incercat sa aplic ce scria acolo.Eu am tot sperat ca e doar o perioada care va trece dar , se pare ca numai cu mine si cu Dan facea asa.Cu mama nu.
Da poate andrei o fi mai maleabil dar am avut si eu cu el faze urate in care nu stiam cum sa fac mai bine.
Daca gasesc articolul ...dau link.

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Povestea Nasterii
http://www.copaculdehartie.ro/

Mergi la inceput