Fulguleti de noiembrie decembrie 2006 (88)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Raluca_u spune:

Chinico daca are castronel cu mancare in fata o baga in mancare si o invarte pe acolo, lingurita, si apoi o duce la gura, dar iti inchipui ca de cele mai multe ori o tine intoarsa intr-o parte si mare parte din mancare ii cade, dar ea o duca la gura. daca gaseste lingurita cand se joaca sau daca e satula doar o roade sau linge.
a si asta cu castronelul o face de maxim 5 ori dupa care tr sa isi bage mainile in el si sa se joace putin rezultand ca toata mancarea ajunge pe jos, in cap si pe haine. oricum e fun sa o vezi cum duce lingurita la gurita si se si mira ca nu prea are ce manca din ea.

Raluca cu www.totsites.com/tot/adinaungureanu" target="_blank">Adina Andreea (12 nov 2006)

Copiii sunt cei care ne arata încotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca_u spune:

Miki sa fii sanatoasa si fericita alturi de puiutii tai si intreaga familie. mult echilibru in tot ceea ce faci. LA MULTI ANI

Raluca cu www.totsites.com/tot/adinaungureanu" target="_blank">Adina Andreea (12 nov 2006)

Copiii sunt cei care ne arata încotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca_u spune:

si un mesaj special pt mami a mea care astazi implineste 64 de ani, pe care o iubesc mult, mult de tot si as vrea sa fie la fel de sanatoasa ca si acum si peste 30 de ani. Sa ai parte doar de zile linistite si insorite, fara suparari. LA MULTI ANI MAMI

PS: multumesc Cami ca ii vei arata mesajul.

Raluca cu www.totsites.com/tot/adinaungureanu" target="_blank">Adina Andreea (12 nov 2006)

Copiii sunt cei care ne arata încotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

LA MULTI ANI, Miki!! Sa fii fericita si sanatoasa alaturi de cei dragi.....Hai sa ma infing si eu repede in ceva alcool... valeu, la job nu am voie.... 0 tolerance!!
Raluca, La Multi Ani si mamei tale si tot ce ii doresti sa se implineasca; si eu zic ca Luca are fatza de strengar....
Chinico, nu da.... please.... pe bune ca mai si muncesc ; raportul e aproape gata... acum ma lupt cu excelul sa ajungem la o intelegere... sa iasa asa cum vreau eu...
Ora 10 a venit... ma duc la colegul pentru ultimele rectificari....Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">fulgi de nea
slide Luca
varsta Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shoshika spune:

LA MULTI ANI, MIKI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki04 spune:

Raluca, La multi ani mamei tale si tot ce-mi doresc eu mie ii doresc si dansei.

Va multumesc pentru urari.

Mihaela Cristi 17.12.2006 si Adi 31.07.2000
poze noi
poze
varsta Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
Originally posted by miki04



Azi schimb prefixul si ma simt asa bine, va invit si pe voi la distractie.



Mihaela Cristi 17.12.2006 si Adi 31.07.2000
poze noi
poze
varsta Cristian





sa fii sanatoasa sa te bucuri de baietii tai zi de zi! mare de la mures!



Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.helpsonia.com/" target="_blank">Pentru Sonia / www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Pentru Darius, acum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
Originally posted by chinico

ha!! pai cum sa trimit io pm la fata cu contul daca forumul nu merea aseara???
trimis. citit prea tarziu de solutia cu flore. nu-i bai. sanatosi sa fim.:)

dianarus sunt la birou. nu pot decat sa sper ca forumul va functiona macar diseara sa pot sa-ti trimit instructiunile de utilizare ale sapadillei.
din cate tin eu minte, o treime din doza pentru adulti, adica o treime din 10 globuli (eu ii dadeam beei parca 3..) 1-3 ori pe zi. asta e valabil pentru marc. pentru ianis tre sa citesc neaparat, ca nu era deloc interesant pentru mine..

trimit si revin..

Beatrice (13.12.2006)






banii se vireaza azi. trimit banii direct la mama ta in cont. sotul urmeaza sa mearga azi dupa-amiaza. in cel mai rau caz ajunge maine dimineata. pupici. VEZI PM, te rog.





Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.helpsonia.com/" target="_blank">Pentru Sonia / www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Pentru Darius, acum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

tii, ce mai sarbatoriti azi..sa fie cu totii sanatosi si fericiti !

multumim pentru aprecieri la adresa voinicului meu, sorry pentru cei care nu au putut sa le vada: a_deju pozele sunt inca pe public, mai pun un link aici sa vaz daca mere, poate tre sa va logati:

aici

raluca, nu am mai intrat pe forum ca s-a bulit aseara cand am vrut sa citesc,acu vazui invitatia..da, cu placere, noi iesim mai dupa-amiaza, mai dupa 1-2, sa ii fac papica mai intai...dai pm la fata cu nr tel daca ne pupam la ore?

miro, sa dea Domnul sa fie bine cu kara..tinem pumnii..nu cred ca e proasta alimentatie, tu ii dai foarte variat...are ea stomacul mai sensibil !

diana, cum e d azi?

DOnia

teutz, pup alexia !


Alina,mami de Mihnea-Octavian
varsta Octavian;

SUNTEM PENTRU INTOARCEREA AELITEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
Originally posted by Raluca_u

si un mesaj special pt mami a mea care astazi implineste 64 de ani, pe care o iubesc mult, mult de tot si as vrea sa fie la fel de sanatoasa ca si acum si peste 30 de ani. Sa ai parte doar de zile linistite si insorite, fara suparari. LA MULTI ANI MAMI

PS: multumesc Cami ca ii vei arata mesajul.

Raluca cu www.totsites.com/tot/adinaungureanu" target="_blank">Adina Andreea (12 nov 2006)

Copiii sunt cei care ne arata încotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.




si sanatate!



Marc (17.12.06) si Ianis (14.09.04)

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis


www.helpsonia.com/" target="_blank">Pentru Sonia / www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Pentru Darius, acum!

Mergi la inceput