Flacai si Domnisoare de aug-sept-oct 2004 (126)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Cristia, pup baietii, cum ai nascut, cum e Calin, cum se inteleg? Stim ca trebuie sa fii f ocupata, dar sa ne mai povestesti putin si de voi

Ma uitam pe listuta si declar cu maxima rusine ca pana acum nu am observat ca Anneoprea si Evan al ei sunt nascuti in aceeasi zi.. ce frumos...asa ca vin cu un super

LA MULTI ANI ANNE SI EVAN!!!

Va pupam pe toti, o zi buna va dorim!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Aici sunt , Andreea, numai ca mai greu apuc sa postez din cauza de pitici calare pe mine ca maimutele!

Herra[s

Anneoprea

Evan

Cristia bine ai revenit!Mai zi-ne despre Andrei!!!Si despre Calin, chiar daca e mai micut!!Cum se inteleg?

Noi suntem....relativ ok....adik Alesio a facut ieri , ieri noapte si alaltaieri temperatura.....acum are un pic de diaree....asa ca e a doua zi cand nu merge la gradi....Abia astept sa-l trimit maine ca-mi scoate peri albi impreuna cu frate-sau, toata ziua!La noi se inteleg super bine fratiorii.....dar au si momente in care se plesnesc reciproc!Amandoi sunt incapatanati, si nu lasa nici unul de la el.....asa ca mai apar si scanteile de rigoare....de regula de la jucarii incepe cearta...!



Eu
www.pufymic.info/index-6.html" target="_blank">Gandacii
Tot ei
...Si iarasi ei


www.helpsonia.com/" target="_blank">AJUTATI-O PE SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Sanatate lui Alesio,Robert si Ralucutzei ca noi stim ce inseamna sa fii racit si tare rau e. Eu sunt la a doua cura de antibiotic de numai imi trece, dar ma bucur ca Didi e bine macar ea.

Sa vedeti ce a facut mandruta mea ieri la gradinita. E cum va spuneam cu verisoara ei in aceeasi clasa, pt ca nu i-a dat voie sa o ajute cu un castel, se trezeste Dia sa o faca proasta, a auzit educatoarea asa ca a ajuns colt, iar asta mica s-a enervat si-a scos bulina neagra si cand nu se intorcea educatoarea ii spunea incontinuare prosto,proasto...cand era cu fata "scuze Bibi, scuze". M-am suparat pe ea si mi-a zis ca in viata ei nu o sa-i mai spuna, ca sa nu ma mai supar, dar ca Bibi e ff rea cu ea si cand doamna nu se uita o strange de gat si o pisca, asa ca fetele mele se cam incaiera pe acolo cand e vb de jucarii in rest nu au treaba.

Maine sunt nasica botez o fetita si mai am de luat una alta, asa nu imi ajunge timpul, am zis ca mai bine ma clonez....



Danina si Diana - strengarita familiei

Poze 2006 DIDIUTZA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Buna!

Ioana, acum am resit si eu sa avd pozele de la ziua lui Nicolas, ce mare s-a facut! Cat despre Alesio, ce sa mai zic ... Si tortul, tare dragut!

Raluca, mami de Ioana - Alexandra
casatoria civila, burtica si Dodolina piticuta pana la 8 luni, poze noi
poze si mai noi
nanusha la 2 ani
nunta si luna de miere
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamari spune:

LA MULTI ANI voinicilor si printeselor din august-septembrie-octombrie!!!
impreuna a-ti mai trecut un prag important din viata de pitic -acum va putem cumpara jucarii pe eticheta carora scrie- nu sunt recomandate copiilor sub 3 ani- partile mici pot cauza sufocare daca sunt inghitite" si majoritate muzeelor si parcurilor de distractii perecep acum o taxa de intrare-semn ca sunteti copii mari acum.

va pup pe toti si pe mamici- cu scuze ca nu am de loc timp sa mai intru pe aici. acum ma pregatesc pentru un MBA iar Lia va incepe pre-school din noiembrie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

multumesc pentru urari!

LA MULTI ANI si o imbratisare virtuala de la noi pentru toti sarbatoritii!


Eu
stau pe tarm si-sufletul mi-e dus de-acasa.
S-a pierdut pe-o cararuire-n nesfârsit si nu-si gaseste
drumul înapoi. (Lucian Blaga, „La Mare”, 1919)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

LA MULTI ANI, ALESIO!

Sa cresti mare, pui frumos, sa o bucuri pe mamica ta in fiecare clipa!

LA MULTI ANI si sarbatoritilor din weekend cu un special pentru Radu

Raluca, mami de Ioana - Alexandra
casatoria civila, burtica si Dodolina piticuta pana la 8 luni, poze noi
poze si mai noi
nanusha la 2 ani
nunta si luna de miere
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52035" target="_blank">POVESTEA BEBELINEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

La multi ani, Alesio!Sa cresti mare, sanatos si sa ai o copilarie minunata alaturi de parinti si fratior!

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Cu o mica intarziere Alessio La Multi Ani sa fii sanatos, sa te bucuri de copilarie alaturi de fratiorul tau si de parinti.


Acum Dienutzei i s-a facut dor de Bucuresti, ma inebuneste si cred ca sapt viitoare tragem chiulul de la gradinita si venim un pic pe acasa 2 pt moment, nu mai mult ca iar ne obisnuim si nu e bine.




Danina si Diana - strengarita familiei

Poze 2006 DIDIUTZA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

Buna fetele,
La multi ani! pentru piticutii care s-au sarbatorit deja si multi pupici.
Despre noi...are bronsita de o saptamana, ia antibiotic a 2 oara in 2 saptamani, ce sa va zic sunt varza cu nervii tuseste tuseste... destul de tare si acum.
aseara am fost la control ne ducem si astazi, medicamente peste medicamente.
la gradinita nu a mai fost de martea trecuta, ii pare rau Ilincai si mie, dar trebuie sa se faca bine inainte de a incepe din nou.
aveti cumva idee cat mai timp mai poate sa tuseasca?
antibioticul l-am terminat aseara, mai are de luat doar siropul de tuse, Erdomed de data asta.
Multe sanatate lui Alessio!
va pup

Mada,un om. Cu frica lui Dumnezeu si Ilinca Teodora 22 sept 2004
Ilinca

Mergi la inceput