Hipospadias (3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dariana spune:

ADICA DACA NE OP JOI, VINERI AR PUTEA SA NE DEA DRUMUL ACASA? MI SE PARE CAM DEVREME... NOI NE INTERNAM JOI DIMI, DECI DE CAND SA NU-I MAI DAU PAPA? NICI APA NU ARE VOIE, NICI TZITZI?

http://www.flickr.com/photos/dariutzu/?saved=1

Dariana si Darius (30.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sama spune:

Buna fetelor! hop si eu dupa o caruta de timp.

Iannis al meu e un nazdravan, nu ma slabeste o secunda, de asta nici nu pot intra mereu pe forum.

In primul rand vreau sa ii transmit Darianei ca eu l-am alaptat pe Iannis ultima data la 5 dimineata, si a fost ok, dealtfel anestezistul m-a intrebat daca a mancat in ultimile 3 ore !!!!, deci...cred ca se putea sa ii dau si mai tarziu avand in vedere ca l-a luat in operatie pe la 12,30, , si nu cred ca mai e cazul sa ma repet povestindu-va ce fel facea mititelul
Dupa operatie i-am dat o lingurita de apa,doua, si a adormit din nou vreo ora, apoi i-am dat din nou piept, asistenta mi-a zis sa ii dau un pic, dar el cand a prins tatza...mai ia-o frate daca poti...si l-am lasat sa suga cat a vrut, a fost cel mai fericit in acele momente.

Roxana, eu nu i-am dat peritol (niciodata).

Pe celelalte fete...va pupacesc pe toate!

Sama si Iannis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariana spune:

BUNA SAMA, AM VRUT SA-TI DAU UN PM DAR VAD CA NU AI DATELE ACTIVATE, PUTEM VORBI PE MESS? VREAU SA TE INTREB SI EU MAI MULTE DESPRE SPAGI SI ALTELE....

http://www.flickr.com/photos/dariutzu/?saved=1

Dariana si Darius (30.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns filofteia spune:

Dariana, daca esti cuminte, disciplinata si pe faza, doctorul iti da drumul cel mai devreme a patra zi dupa operatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sama spune:

Sigur Dariana, adresa mea: sama_dv@yahoo.com

Sama si Iannis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariana spune:

AHA, DECI LUNI? CAM LA CAT TIMP SE TREZESTE BB DUPA OPERATIE?

http://www.flickr.com/photos/dariutzu/?saved=1

Dariana si Darius (30.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns try spune:

quote:
Originally posted by filofteia

Dariana, noua ne-au spus seara, cand am ajuns la spital ca nu are voie sa manace si sa bea nimic dimineata pana la operatie.

Try, nu cred ca-ti trebuie pat, pentru ca asa cum spuneai pe acolo se pleaca din spital la cateva ore.
Adevarul este ca nu prea au ce sa le faca in spital, iar in cazul unei urgente poti ajunge cu el. De altfel Basca le mai da drumul mamicilor din Bucuresti si in care are incredere, cum a fost Gratiela. Dar n-ar accepta sa nu se stea in Bucuresti, deocamdata.




Nu, ideea era ca adrian fiind prematur mi-au zis ca ramane o noapte i nspital (asta e protocolul) si deci n-ar fi rau sa-m ide asi mie astia un pat pe-aici ca sa n udorm pe bancile de pe holuri , dar la cum incearca astia sa scape de cheltuieli suplimentare (costurilesunt foarte mari) nu m-as mira sa nu primesc pat.

"Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"
Alex - 5 Nov. 2004 si Adrian - 24 Aug. 2006 ......... poze I si www.flickr.com/photos/8947508@N02/" target="_blank">poze II

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yonacr spune:

bafta Dariana si Try, va tin pumnii pe 4. Nu prea am mai avut timp sa scriu pentru ca am inceput serviciul iar cand ajung acasa imi preiau bebelusul, iar fetita vrea sa ne jucam, dar am citit ce ati scris. Eu mai am pana in februarie, incerc sa nu ma gandesc la ce o sa se intample dar fara sa vreau ma gandesc, la servici nu prea am timp, toata lumea ma felicita pentru copil dar nu pot sa va zic ce este in sufletul meu cind imi spun ca este un copil perfect, dar asta este o sa trecem si peste asta. Asteptam vesti de la voi cind o sa puteti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariana spune:

multumim, bafta si voua maine TRY! pe mine deja m-au luat emotiile, am fost azi la analize si am vazut ce e acolo...o aglomeratie....cica sa nu aduci microbi de afara, dar mie mi se pare ca mai multi microbi sunt in interior....
nici nu mai stiu ce sa zic sau ce sa intreb, sunt blocata. sper sa fie bine si sa treaca repede.

http://www.flickr.com/photos/dariutzu/?saved=1

Dariana si Darius (30.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

DARIANA si TRY, sunt cu gandul alaturi de voi. Am vrut sa intru aseara dar nu am putut.

Sa intrati cand puteti si sa ne spuneti ce fac copiii.

Roxana,deCalin(9.11.2006),Oana(21.07.97) si Ana-Maria(4.02.02)
POZE

Mergi la inceput