McDonalds!!! Credeti asa ceva?

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

papadie ce i-ai facut lui guestus? cum se citesc postarile pe aici,pe diagonala, precis se incinge linia de mesaje personale a bietului baiat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

eeeei...acum precis ca-i trimit lu' guestus mesaje pe PM! numai sa nu uit sa-i spun sa le citeasca ..pe diagonala!!!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

quote:
Originally posted by elyda

eeeei...acum precis ca-i trimit lu' guestus mesaje pe PM! numai sa nu uit sa-i spun sa le citeasca ..pe diagonala!!!

dana



da...si mesaju" asta ce e?

" eee...daca tu esti cel din poza inseamna ca vreau sa ma intilnesc cu tine! Nu pot sa scriu mai mult acum dar mai pe seara. Pa..te pup"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

quote:
Originally posted by Guestus

quote:
Originally posted by elyda

eeeei...acum precis ca-i trimit lu' guestus mesaje pe PM! numai sa nu uit sa-i spun sa le citeasca ..pe diagonala!!!

dana



da...si mesaju" asta ce e?

" eee...daca tu esti cel din poza inseamna ca vreau sa ma intilnesc cu tine! Nu pot sa scriu mai mult acum dar mai pe seara. Pa..te pup"

si de la cine e mai guestus ca eu ...nu ma simt vinovata! acu' te dai rotund ca te curteaza forumistele!a dat norocul peste tine!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

hai ca am inventat.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Eu scriu acum ...deci aia de "mai pe seara "nu sunt eu. ai uitat ca eu ma duc sa ma operez,deci...nu-mi arde de-ntalneli!aaaaa...ai inventat??!!ma...guestus iti arde de glumite??!! sunt femeie bolnava ,suferinda si tu...

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns okusan spune:

trecand la "oile" despre care a inceput sa se vorbeasca la acest subiect(asta nu ca as i avea ceva cu guestus,mi e drag de el)dar sincer va spun la un canal de tv japonez pe la 11 noaptea au dat un documentar despre Mc DONALDS si ce au aratat m a ingrozit reportajul era facut la o fab. din America care faceau produsele ptr Mc...pur si simplu vacile moarte le bagau intr un malaxor si dupa nu stiu cate masini de operare treceau iesea in cele din urma carnea tocata...si de aici este usor de inteles ca nu se produce in termenii sanatosi produsele de la Mc ....bineinteles ca au mai aratat si multe altele dar pe mine asta m a sokat cel mai tare....


oficial mi -e bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

mai, hai sa nu ne mai lasam manipulati, ca am imghitit destule din'89 incoace;am spus ca nu sunt fan mcd categoric,dar mie imi suna ciudat ca dupa zeci de ani de extaz mcd se gasesc unii care spun oripilati ca la mcd se mananca ...resturi,(cate resturi sunt in salamurile noastre mancate cu inconstienta de romani nu sufla nimeni).
Pe principiul nimic nu este intamplator astept de la mintile lucide de pe acest forum macar unele aprecieri de bun simt.
Mie nu-mi pasa pt. ca am hotarat ca o sa fac toate sacrificiile posibile ca ai mei sa consume alimente sanatoase si in mare parte facute de mana mea.
Daca va pasa de sanatatea unui popor dotat cum este al nostru incercati,cei avizati,sa sfatuiti de bine.
Sub anonimat se pot da sfaturi la tinerii parinti dezorientati care sa protejeze minunile de copii care se nasc aici;nu ati observat ce copii frumosi avem?nu vedeti cat sunt de dotati?
Nu aveti decat sa aruncati cu pietre in mine, cine are urechi de auzit sa auda!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Daca ar fi dupa toate astea ar trebui sa mancam... aer. dar nici pe ala ca e poluat. Eu una detest mc-ul dar asta e. sunt prea mari nu ai ce sa le faci. este alegerea fiecaruia ce si unde mananca. Eu aleg sa nu pap de la ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

cu mcd a dat un semnal;monica, dar salamuri romanesti mananci?

Mergi la inceput