* Bucurii de sept-oct 2006 (82) - La multi ani! *

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Mexxa si Gonghy, sanatate multa si insanatosire grabnica bucuriilor voastre!
Itzy, te inteleg ca eu si acum dupa 6 luni de cresa tot am un nod in gat dimineatza! oricum, incearca sa te desprinzi treptat de ea ca va fi mai usor si pt ea si pt tine! Tin pumnii s atreceti usor peste pasul asta!

am vizionat si pozele frumoase cu sarbatoritii Maya si David!

Beatrix si Eric (11 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Beatrix, pai daca-i duminica si se doarme mai mult, eu m-am trezit pe la 8 si 10. Si voi sunteti si cu o ora inaintea noastra, nu? Eu servesc o cafea cu lapte, daca se poate.
Itzy, am vrut sa scriu de ieri, dar am uitat. Trebuie sa-ti vina foarte greu sa te intorci la servici, dar faptul ca are 4 bunici sa aiba grija de ea, e mare lucru. O sa fie bine, ai sa vezi.
Mirabelac, frumos tort. Mi-a placut si mie si sotzului si am zis ca ccc cam asa o sa-i facem comanda si noi Mariei. Pe David am zis ca-l pupam, trebuie sa ne tinem de cuvant acum.
Alina, eu ii dau Gluconat de Ca cam 5 fiole pe luna. Acum sa vad ce-o sa-i iasa si la analize.
Gonghy, nici eu n-am patit cu Maria, dar nu cred ca are vreo legatura cu fierea. S-o fi deranjat de la stomacel de la ceva. Stai linistita si eu dau apa la soareci repede, dar ne "intarim" noi pana la urma, nu? Te asteptam cu vesti de la dr. si despre Maya.


GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:



Gety, cu placere! o cu lapte pt tine!
Noi suntem cu o ora in urma voastra! Eric se trezeste invariabil la 6.30, +/- cateva minute! Probabil si cum il intrezim in fiecare zi la ora aia ca sa mergem la cresa! Astept ziua cand va sti ca e week-end si ca se poate dormi mai mult!

Beatrix si Eric (11 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Neatza! Saru'mana de Beatrix!

LA MULTI ANI ROXANA MARIA SI VLAD ALEXANDRU!!!

Vazut pozele lui Matteo si a Mayei! Super faine bucuriile majore!!! Nu stiu cum mi-au scapat pozele lui David. O sa ma intorc sa ma uit.

Multa sanatate lui Sebicu si Mayei!

Eu ma duc sa mai fac ceva curat prin casa si dupa aia plecam la Valea Ierii.

Mami 10+ si Vladic (17.10.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/vladic" target="_blank">Paginuta mea
aproape major
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Buna dimineata si de la noi!

Beatrix - sar'na de cafeluta!!Adevarul este ca ar merge cam 2 cani asa sa nu ma mai doara capul...

Am cam lipsit in ultimele 2 zile, am fost ocupati tare cu pregatirile pt luatul motului grasanului...ieri s-a petrecut marele eveniment, s-a speriat tare ca era si fetita nasilor care are doar 6 luni si o guuuraa mare..si cand a auzit-o urland s-a pus si el pe zmiorcait...dar s-a calmat repede. A ales asa (Cred ca nici daca era fata nu alegea asa ceva):

1. INEL ( pe care nu-l mai vazuse pana atunci)
2. PARFUM (sticluta primita cadou-deci tot obiect super nou!!)
3. BANI

Ma gandeam si eu ca alege telefonul, mingea sau cheile dupa care e disperat cand venim de afara...nu el a ales exact chestii de fete...sa inteleg ca pe viitor o sa am un baiat cochet care va lucra in domeniul modei, sa inteleg ca va fi un great designer??? Poze o sa incarc in cursul zilei de azi si cred ca pe seara vi le arat...

Mexxa - iar bolnavior Sebicu??? Offf Doamne, poate va da drumul repede si nu se confirma diagnosticul de meningita...suntem alaturi de voi si asteptam vesti!!!multi ici

Gonghy - vazui pozele printesei Maya...frumoasa foc ...si imi pare tare rau ca iar a inceput cu vomatul...eu zic sa incerci sa-i dai niste Metoclopramid...dar cel mai sigur ar fi sa mergeti la un dr sa o vada!!!

Mirabela - vazui un David bucalat nevoie mare...nu mi s-a parut cum ca a plans..era asa mai suparat oleaca...dar coiful l-a salvat de toate,nu???

Sephora - vazut Matti, superba caciulita/sapca aia alba lucrata, mi-a placut si de copilutul roscovan din cutie (ce e fata sau baiat???)- clovnul si mi-a mai placut poza unde este Matti singurel pe plastic inconjurat de jucarele



Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

VALD ALEXANDRU
ROXANA MARIA

sa cresteti mari, sanatosi, voiosi, voinici si sa aveti viata presarata numai de bucurii si de lucruri bune si frumoase!!!!

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Cristina - vreme buna si distractie maxima pe Valea Ierii!!!

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata!
Azi taiem motul

Mirabela, foarte frumos tortul! Si pozele mi-au placut, sunt reusite!



La multi ani, Roxana Maria si Vlad Alexandru!


Lilina, Floricel


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Xandrutza - bafta la taiatul motului sau ruperea turtei ca doar e fetita nu???

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:



La multi ani:

Roxana Maria
Vlad Alexandru


**************************************************
Lili, mami fericita a lui Mathias (17.10.2006)
LA MULTI ANI, BUCURII DE SEPT-OCT!
Numara cu mine!

Mergi la inceput