* Bucurii de sept-oct 2006 (82) - La multi ani! *

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Va multumesc fetelor inca o data ptr urarile facute.

Acum se incarca pozele de la petrecere sunt cam multe.Piticii s-au distrat de minune,numai ca Matti nu a dormit azi decat 10 min asa ca a avut momente si de plangacila (el care nu plange aproape deloc),se va vedea si in poze.


Mira super mesajul lui David.
Io n-am dat nic azi de baut si de mancat virtual asa ca o fac acu

Io mami de Matteo

Cosi Cresco

www.totsites.com/tot/matteomio " target="_blank">Ho anche Sito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Neatza! Poftiti la !

LA MULTI ANI IULIA TEODORA!!!

Mami 10+ si Vladic (17.10.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/vladic" target="_blank">Paginuta mea
aproape major
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lakioana spune:

Multumim din suflet pentru urarile si laudele aduse lui Reby. Am vazut si noi pozele anuntate si tin sa va spun ca sunt minunate. Parca nu sunt bebelusii de care vorbeam acum cateva luni. Sunt ditamai copiii, care stiu sa faca de toate. Sunt superbi. Sa va traiasca.

O zi frumoasa in continuare va doresc!

_

Lakioana mami lui Reby, o minune de fetitza (16.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Iulia Teodora, La multi ani! Sa fii sanatoasa si sa ai o viatza plina de bucurii si realizari!

Sephora, foarte frumos sarbatoritul si am vazut ca ati avut o petrecere pe cinste! Apropos, florile de pe tort erau naturale sau m-i s-a parut mie?


Beatrix si Eric (11 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Hai ca am reusit sa intru si eu scurtutz de tot.

Maria Cornelia
Rares Nicolas
David Stefan
Matteo
Thomas
Andreea Narcisa
Iulia Teodora

Sa creste-ti mari,frumosi si sanatosi si sa-i bucurati pe parintii vostrii!!!

Abia mai am timp sa intru pe comp de bubulina mea.
Sa va spun pe scurt cum a fost de ziua ei. Am tinut-o la un restaurant dar nu am avut multi copilasi decat 2 bucati acestea fiind nepotelele mele si verisoarele lui Maya.Deci am fost mai multi adulti.
Acasa nu era loc si daca faceam era o nebunie si tot pe capul meu pica magareatza asa ca am preferat sa ne serveasca si pe noi cineva.
A fost distractie pe cinste,Maya a fost tare cuminte,a dansat cu verisoarele ei a papat bine,a fost totul ok.
Nasica a taiat doar putin din motz pt ca saptamana de vine vreau sa o tund dar...doar din bretonel sa nu-i mai vina in ochi.
De ales a ales:
1. PARFUM
2.PIX
3.BANI
Tortul a fost mortal de fain si la gust si ca aspect,o sa-l vedeti,yami-yami.
Cadouri multe,veselie sunt super fericita .
Nu mai avem bebelusi avem ditamai copilasii care ne surprind mereu in fiecare zi.

Va doresc tuturor mamicilor de bucurii sa fiti la fel de fericite precum sunt si eu alaturi de mea.

Si ca incheiere la semnatura poze noi de la PRIMUL ANISOR AL MAYEI.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=93574
Povestea fetitei noastre
http://community.webshots.com/user/gonghy
Poze cu noi
Laura si bebe Maya 19.09.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata! Multumesc pentru cafea Cristina!
Ieri am ramas fara net, asa ca il laud abia acum pe David pentru frumosul mesaj! Mirabela, multumim pentru felicitare
Multumim inca o data tuturor celor care ne-au felicitat la aniversarea primului anisor al Narcisei! Poze o sa va pun luni, cred, maine, taiem motul.
Nu prea am timp azi de forum, ca am multa treaba, dar poate vorbim mai tarziu. Si pozele o sa le studiez mai tarziu.

La multi ani, Iulia Teodora!


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:



La multi ani Iulia Teodora !


**************************************************
Lili, mami fericita a lui Mathias (17.10.2006)
LA MULTI ANI, BUCURII DE SEPT-OCT!
Numara cu mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Beatrix da florile au fost naturale,i-am pus crizanteme ca fiind nescut in septembrie e floare de sezon
La multi ani Iulia Teodora

Copii s-au distrat de minune la noi,au fost 9 trebuiau sa fie 12 dar azi vin 2 si o fetita a fost bolnava,Matti in schimb s-a speriat de clown si nu prea a stat cu el,cand dadea cu ochii incepea sa planga.
Si parintii s-au simtit bine.Pe la 20 am intrat in casa ca se facuse racoare,asa ca am mai stat aproape o ora timp in care am mancat tortul si au mancat si ei fiind facut din fructe de padure cu blat de pandispan.

Io mami de Matteo

Cosi Cresco

www.totsites.com/tot/matteomio " target="_blank">Ho anche Sito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

A si cea mai mare surpriza a fost ca a venit Iza

Io mami de Matteo

Cosi Cresco

www.totsites.com/tot/matteomio " target="_blank">Ho anche Sito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ignatica spune:

Fetelor mi-a trimis mexxa mesaj, sunt in spital de marti, Sebi are otita. Acum e pe tratament antibiotic injectabil si se pare ca azi noapte starea i s-a agravat, infectia pulsa si puiul a fost trecut in sala de urgenta, avand risc de meningita. Deocamdata situatia e sub control. Doamne ajuta, sa se termine totul cu bine si sa se intoarca sanatos acasa.

gonghy am vazut o printesa frumoasa de ziua ei.

sephora foarte frumoasa petrecerea lui Matti. Ati avut multi copii invitati, ce sa mai , a fost vesel dupa cum se vede din poze.


Ignatica - mamica de David (29 iulie 2006)



Nasterea sufletelului nostru David

Mergi la inceput