***LA REDOUTE (52)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns V@lly spune:

am primit si eu azi coletulcomanda e din 11.09.e prima pe care o dau si cu siguranta nu va fi ultima

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancatrana spune:

gabitzica, cred ca au probl cu siteul din nou. il tot modifica. eu nu puteam valida comanda, iar acum pot insa la plati cu cardul imi apare doar american express

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancatrana spune:

v@lly,
pune linkuri sa vedem si noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns V@lly spune:

Am luat pt mine si mama:
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=7271891&SizeCode=00048&Quantity=1&PersText=&ItemId=10&Mode=Update&Single=true&ksource=-1 -draguta

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5244978&SizeCode=00046&Quantity=1&PersText=&ItemId=3&Mode=Update&Single=true&ksource=-1 -imi place f mult.e material moale si pare si rezistent,dar imi e mare

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9529748&SizeCode=00048&Quantity=1&PersText=&ItemId=4&Mode=Update&Single=true&ksource=-1 -material super si culoare f draguta,dar inteapa din pacate si eu nu suport materialele care inteapa.poate merge purtat cu ceva pe dedesubt

2 perechi de pijamale care acum vad ca nu mai sunt pe site.sunt super incantata d ele

si mai era o bluza f draguta si ca model si material dar nu o mai gasesc :(

+uscator de par oferit gratis
asta a fost o comanda mica mai mult de test.nu am vrut sa ma risc din prima.zilele astea in mod sigur urmeaza o noua comanda :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

ce ma bucur ca tot apar colete!
Azi am dat si eu comanda si am primit mesajul pentru confirmare in regula. Chiar nu-mi dau seama ce poate fi gabitzica. La suivi cum iti apar produsele?iti apar toate? daca da atunci cred ca e ok.

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Ce viteza aveti la scris! Ca mine in zilele bune!

Croco, cum facem sa vb?

Eforie-august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

nushu, hai cu linkuri!!!!!

Adina si Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi22na spune:

ancatrana tu ai vb cu ele in franceza sau engleza?imi poti da mailul lor sa le scriu si eu. am un cec de 100 euro si inca nu am facut nimic.
a fost prima mea comanda si mi-am luat teapa
mai am o problema eu am 167 si 58 kg, masura la hainele lor care ar fi38/40?va multumesc pt raspunsuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by cristi22na

ancatrana tu ai vb cu ele in franceza sau engleza?imi poti da mailul lor sa le scriu si eu. am un cec de 100 euro si inca nu am facut nimic.
a fost prima mea comanda si mi-am luat teapa
mai am o problema eu am 167 si 58 kg, masura la hainele lor care ar fi38/40?va multumesc pt raspunsuri



inteleg ambele limbi, scrie-le cum vrei.

eu am peste 60 (65, cam asa...) la aceeasi inaltime si imi e bun 38-40

Eforie-august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alinabojuc, la suivi im apare urmatorul mesaj:
"Nous avons bien reçu votre commande du 21/09/2007. Vos articles commandés apparaîtront bientôt ci-dessous."
Ce inseamna"apparaîtront bientôt ci-dessous"? Eu nu prea stiu franceza...

Mergi la inceput