PIERSICUTZE de iulie - august 2006 (54)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Fetelor da ce e cu linistea asta aici? Unde a disparut toata lumea?
Tweety, Consi, Mamanati, Iulenca, Amiss, Amabella, Norocuta, Crissa, Mamaluidavid, Pika-pika, Geliza, Tina, Cinta, Map, Mamaluistefan, Madyn si restul de fete unde sunteti mai? Nu mai vreti sa mai scrieti?
Eram obisnuita sa deschid pagina si sa trebuiasca sa citesc vreo 2-3 pagini din urma intr-o sg zi si acum abia abia se face o pagina sau doua. Ce se intampla cu lumea la subiectul asta?

Eu va astept pe toate fetele din listuta sa mai scrieti sper ca citeste cineva ce scriu eu aici.

Uite floricele si pupici de la mine pt toate mamicile de Iulie August pe care le rog sa mai scrie si pe aici, bine asta cat de des le permite programul.


---------------------------------------
Mada si Arianna Raisa (21.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Bysko te cred cu durerea de mijloc si de spate ca eu cu fata mea in brate si cu sacose dupa mine abia ma misc. A mea are cam 11 kg si ma rupe in doua daca mergem numai no doua in parc si am facut greseala sa nu iau carutul. Busra cate kg are acum?


---------------------------------------
Mada si Arianna Raisa (21.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bysko spune:

Si uite ca m-am luat cu altele uitand sa va spun esentialul: am luat licenta cu 9.Gata si cu etapa asta.

scuze Mada ca nu am vazut si pg 2! Busra la 1 an avea mai mult de 11kg 1/2. Acum cred ca a ajuns la 12, mai ales ca buni o cam indoapa

Tu daca nu ai putut sa intri o perioada pe forum probabil ca nu ai vazut pozele: www.totsites.com/tot/busra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Bysko felicitari pt licenta! Bravo, bine ca ai scapat si de asta.
Ms pt link f frumoase pozele mai ales costumatia de mica absolventa.
Eu ma chinui sa mai citesc din urma dar nu am reusit sa gasesc unde am scris eu ultima oara, la care capitol. Ca sa stiu de unde sa reiau. Mai caut...
Da si trebuie sa rectific ca am verificat Arianna are 12,1 kg. Deci nu ma mir ca ma doare coloana dupa o plimbare in parc.

---------------------------------------
Mada si Arianna Raisa (21.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Genie spune:

Mada, ce sa zic, si mie mi-e dor de zilele cand citeam pagini intregi la piersicute...Singura explicatie ar fi ca piersicutele le soclicita prea tare pe mamicile lor si nu mai au timp de forum. La lista ta o adaug si pe Bulinuta. Unde esti mai?
Bysko felicitari pentru licenta! Acum, in legatura cu pastele cu lapte, eu ii fac Antoniei taitei(de casa) cu lapte Milli rosu. Dar cred ca merg orice fel de paste, eventual le fierbi separat si le amesteci cu laptele caldut, pui un pic de zahar vanilat si gata. Yumm-yumm Pofta buna!
Doniro imi place semnatura ta, vad ca v-ati hotarat si la nume pt baietel! Bravo!


Genie si Antonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Genie dar ma uitam si acuma in urma ca ma chinui sa recuperez si tot sunt scrise multe mesaje dar acuma de vreo cateva zile nu mai scrie lumea.
Eu cu stilul meu caracteristic si paranoia mea, ca altfel nu pot sa o numesc, am senzatia ca de cand am aparut eu si am inceput sa scriu a disparut lumea. Sper sa ma insel...

---------------------------------------
Mada si Arianna Raisa (21.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea25 spune:

stati asa fetelor ca acusi vine iarna si reintregim livada,o baga la sera la caldurika
emilia felicitari ptr bebe fetitza
bysko felicitari ptr licentza! chiar te am intrebat capitolu trecut dar cred ca nu ai vazut
mada cu kg ,lasa fata ca nici prea slaba nu e bine.eu zic ca imi place cum arati ,sunt ascunse bine sunculitzele. si Ari a mea e topita dupa tasu.tati in sus tati in jos ,nu am mai auzit si eu un mama de and era mika .a mea era leita tasu cand era mika acu..nush parca are si ceva de la mine .asa ca cine stie cand o mai creste si Arianna ta poate o sa semene cu tine si cu ochii lu tati .
fetelor ,va anunt ca fiimea are canini .si io acu am obs ,ca nu ma lasa delok sa ma uit in guritza.norok ca se gadila la gat si ma mai chiombalesc atunci.ma duk ca e kk ata. offfffmami si cu Ari(4 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Andreea stiu nici nu vreau f slaba ca normal greutatea mea era 45-50 si eram prea slaba dar acum as vrea 55, nu cred ca reusesc eu dar asa imi place sa cred ca la un moment dat...
Mai am incercat si eu pe cat posibil sa le ascund noroc ca vine frigul si port geci si pulovere ca e mai usor de camuflat decat in mijlocul verii.

---------------------------------------
Mada si Arianna Raisa (21.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

Genie, Mada sunt aici!!!...citesc tot ce scrieti dar in ultima vreme stau rau de tot cu timpul la servici iar cand ajung acasa...nu deschid calculatorul ca e Bulinel calare pe mine...promit sa scriu mai mult de noi zilele astea...
Va pup pe toate si mai ales pe noi puiuti din burticile de mami curajoase!

bulinuta mamica de bulinel dragutel

www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Ajutati-o pe Sonia,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julax spune:

Am reusit si eu sa mai citesc din urma.
mada_mxmsunteti niste frumosiArianna seamana leit cu taticul ,dar cica asa e cu fetele.Ce sa mai zic la noi,ca nici n-ai zice ca e al meu.Sper macar ca perechea sa-mi semene macar putin,asa ca nu zica lumea ca doar el a muncit sa-i facaCasa e super si imi place cum ai postat ,,before" si "after".Mai bine nici ca se putea.A meritat asteaptarea!
Nu-ti mai fa probleme ca din cauza ta nu mai da lumea pe aici,personal chiar nu prea am timp,Alex nu sta o clipa,iar cand doarme mai trebuie sa fac si papa sau altceva si asa ajung mai rar pe aici,dar abia astept sa vad ce-ati mai scris.Tu cum faci de ai timp,ca tare as vrea si eu sa am mai mult?
Emiliapop,felicitari pentru perecheSunteti norocoso.Vrem si noi o pereche.Doamne-ajuta!
Bysko,felicitari pentru licentza!Cum ai avut timp sa inveti cu bebina?Mi se pare asa greu...
Alex nu a mai luat deloc in greutate de aproape o luna.Are 10.5kg.De manacat mananca foarte bine,dar voi le dati pana se satura,adica pana refuza sa mai manance?Eu de ex.la pranz ii dau un castronel din ala de bebe plin ochi cu supa-carnitza -cereale si cam 2 biscuiti sau altceva desert(desi nu mereu).Julax @ Alex(24.08.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=16a7ba4b14da74203c245e&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
Miniclip
Poze si filmulete

Mergi la inceput