***LA REDOUTE (51)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

a, si sa nu uit, comanda a fost de 20 eur pret final

Adina si Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florina spune:

WOW!!! Livreaza din nou in Romania? Stiu ca aparuse o problema si nu mai trimiteau... si erau multe persoane care asteptau sa li se trimita banii inapoi...
Eu n-am mai comandat demult... dar imi doream sa o mai pot face, aproape toate hainele bebelinei le am de la ei si sunt foarte multumita.

Voi incerca si eu o comanda de proba. Mie nu mi-au pierdut nici un colet din 6. Deocamdata :)





quote:
Originally posted by addya

a, si sa nu uit, comanda a fost de 20 eur pret final

Adina si Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet



www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia
Florina, fericita de Teodora(27.06.07) siTudor(5 ani)
Teodora, capsunica mea iubita
www.onetruemedia.com/shared?p=2ec9af00903bd34b9e16cb&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a crescut baietelul meu, Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Addya suuper hainutele.
Sa le poarte sanatos.
Cum e gecuta ?I-as lua si eu lui Andrei.
Deci comanda a fost din 8...plic zici.Ai avut aviz?

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Povestea Nasterii
http://www.copaculdehartie.ro/

Edit: abia astept si comanda mea ... a doua...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Addya,uite cum ma faci tu pe mine sa-i mai iau copilului inca o geaca de toamna....

pe de alta parte,daca vin comenzi din 8 septembrie si a mea din 4 septembrie inca n-a aparut...e cam nashpa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

jasmine cred ca e vorba de acel set plasticos de care zici tu.
Dar fetele care l-au primit de doua ori cu ce au pacatuit?


alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

gecutza e misto, nu e foarte groasa, matlasata, pare impermeabila.
ce nu-mi place la ea este ca nu are gluga detasabila, dar nu-i bai, merge si asa.

Adina si Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Daaa, respir si eu aer redutist, altfel ma simt cu o comanda data....acum vedem ce va mai fi, cred ca ma usuca cineva pe aici daca iar nu primesc comanda.
Cat despre cecurile trimise nici o veste, Beatrice a zis ca ne anunta cand primesc cecurile, inregistreaza comenzile date si apoi anuleaza cele 2 conturi ale mele. Daca stiam ca merge prin fax (acum sa ma bata dumnezeu daca pricep, asta nu imi inreg pana vede cecul in mana, dar alta poate prin fax...de parca prin fax are vreun control la ce fac eu cu originalul). Pana atunci insa...nu stiu ce produse vor mai fi disponibile din ce aveam noi in cos.
Cineva spunea ieri de pliantul pt subscriere la nus ce reviste de copii, am primit si eu 2 bucati.

Alte noutati n-am, astept acum cu inima stransa...dar trebuia sa dau o comanda sa ma calmez odata si...sa imi iau gandul de la raceala care m-a doborat si pe mine si pe Ale.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Secman spune:

Cand a trimis mail Sabine ca nu mai livreaza in Romania mie mi-a blocat ambele conturi si acum nu mai pot sa fac comenzi dar nici nu-mi raspunde nimeni ce se intampla cred ca desteata asta de frantuzoaica a busit tot.
Am vazut pe forum ca au mai fost cateva persoane care au avut probleme de genul asta dar nu-mi mai amintesc cine exact
poate sa-mi spuna cineva care a avut aceasta problema cum a procedat ?
am incercat sa-mi reintroduc datele si nu merge imi da un mesaj cum ca ar fi o problema nu-mi ia parola.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Buna, fetelor! Sunt franta, am intrat sa va citesc si ma duc la nani.

Asta seara a venit postasul la usa sa ma anunte ca dupa-amiaza a sosit un colet. Sa ma duc maine sa-l iau. E comanda din 7.09. Doamne ajuta! Intru maine sa va spun...sunt 3 fuste pt mine si restul hainutze de copii.

Seara placuta!

Eforie-august

Mergi la inceput