reclamele tv

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Probabil ca nu ati prins reclama la calculatoarele Felix, de la inceputul anilor 90: "V-am prins, vrajitoarelor!"
Macar era la inceput...

poze multe cu noiAna a implinit un an 20062007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

quote:
Originally posted by Lemoni


Asta e reclama mea favorita copiati adresa daca vreti sa o vizionati.

http://www.youtube.com/watch?v=K45m79fEyz8

"To acquire love...fill your self up with it until you become a magnet."
Charles Haanel



Da. E mortala...

poze multe cu noiAna a implinit un an 20062007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

Lemoni, am murit ras. Asteptam sa vad cum cedeaza si ii ia punga mare.

Reclamele nu sunt facute sa placa, ele au un scop si cat de bune sunt se vede in vanzari.

Personal nu suport sa le vad. Schimb posturile pe cat posibil sau pur si simplu le ignor facand altceva.

"Orice adevar este mai bun decat o incertidudine continua." - Arthur Conan Doyle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dora78 spune:

quote:
Originally posted by Rufus

Probabil ca nu ati prins reclama la calculatoarele Felix, de la inceputul anilor 90: "V-am prins, vrajitoarelor!"





Ssssstttt! Felix!


Dora, mami de Ami -- 7 ani - 12 februarie 2007
Quod non potest diabolus, mulier vincit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns she_wolf spune:

quote:
Originally posted by Lemoni

Asta e reclama mea favorita copiati adresa daca vreti sa o vizionati.

http://www.youtube.com/watch?v=K45m79fEyz8

Suuuper!!!

Dora78, pe aia cu "zboara puiule" o stiu si eu, am vazut-o asta vara cand am fost in Ro. Era absolut oribila, brrrr, nici nu stiu cum de le-a trecut asa ceva prin cap. Bine ca au scos-o.

Claudia , Cristi (16.12.2002) si Radu (5.08.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oliv75 spune:

Din aceeasi categorie cu "zboara puiule, zboara", face parte si reclama aia cu un individ care izbeste in capul altei persoane cu un pui fript si apoi exclama solemn "puiul gatit nu face rau" (parca asa era, ca nu se mai difuzeaza nici asta). Astea 2 cred ca ar fi in top ten al celor mai proaste reclame.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

sa nu beti ice tee ca tipa din reclama ca....antonio...fa ceva! nu tu sauna ,nu bai turcesti....

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Edessa spune:

Dar de porcaria aia cu semintele Alka nu amintiti nimic??! Semintele care <<te scapa de stress>> dar te imbolnavesc de nervi!....

Intr-adevar cela de la apa minerala Perla Harghitei sunt foarte bine realizate. Macar culturalizeaza poporul ca mai toate <<achizitiile>>culinare internationale isi gasesc si un corespondent chiar mai bun in bucataria noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

pe mine ma dispera reclama la nu stiu ce lapte care pastreaza gustul dragostei...bebicul e durere de scump, povestioara e super dragalasa...dar totusi..cind se duce sotul la alimentara sa cumpere un kil de lapte, oare se bucura de asocierea lapte-lapte matern..? mie mi se pare stupida, nu sint "ingretosata" in nici un fel de laptele de mama, dar nici nu m-as apuca la virsta asta sa beau asa ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

quote:
Originally posted by Edessa

Dar de porcaria aia cu semintele Alka nu amintiti nimic??! Semintele care <<te scapa de stress>> dar te imbolnavesc de nervi!....


Da, da, si eu vroiam sa scriu despre semintele Alka, mi se par niste reclame complet idioate.

------------------
Numai bine,
Natalia si Vlad
Sa faci o femeie fericita e foarte usor... dar si foarte scump.
Poze
Lucrusoare pentru bb2

Mergi la inceput