Unde pot comanda un tort bun?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buburuzica_2005 spune:

Va rog lamuriti-ma si pe mine unde se afla exact cofetaria Pestisori.Stau in zona dar nu am idee unde este.Va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Pe strada "Sergent Nitu Vasile" este o pancarda mare cu o sageata care arata inspre o straduta (s-a mutat sediul intr-o casuta roz, foarte draguta), deci cofetaria nu este chiar cu vedere la strada. In cazul in care nu dai de ea, intrebi pe cineva din zona si sigur o gasesti.

www.wrongspelling.com/album/" target="_blank">Pozele mele * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Delidana si Buburuzica dc tot stati in zona incercati coferariile Nicola, sunt la Nitu Vasile langa Administratie sau primarie sau ce-o fi. sunt delicioase, mereu proaspete.mai au cofetarii si prin oras, de una s-a scris, e langa stadionul Dinamo.eu am facut tort ptr fi-miu acolo, uite linkul cu tortul
http://www.onetruemedia.com/shared?p=3b06d8b7dc8fbb5dd3454d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url


Mirela si David - 23.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valeria72 spune:

Eu iau prajituri foarte bune si comand torturi de zilele onomastice la cofetaria Scala din Pantelimon ( la intersectia cu Morarilor).
Tortul meu preferat este "Narcisa" jumatate coco si jumatate frisca

Aspiranta la titlul de mamica

Mergi la inceput