***LA REDOUTE (50)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

si eu ma gandesc ca e posibil sa nu vina comanda test cat timp exista litigiul asta cu chargebackul.
Da' comanda mi-a luat-o!Here we go again....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Si io am dat comanda pe 11.09, deci mai avem ceva de asteptat....sper sa si ajunga ! n-am avut niciodaat probleme cu ei

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana904 spune:

Deci sa inteleg ca La Redoute livreaza din nou in Ro? Si eu am avut un pachet pierdut din 22 mai ( pachet care nu a ajuns niciodata la oficiul postal de care apartin, am verificat, ii cunosc pe cei de acolo), am primit Cec si scrisoarea in care imi spuneau ca nu mai livreaza in Ro. Am mai incercat sa intru pe contul meu, fara rezultat....azi, ptr prima oara am reusit sa ma loghez...dar imi e teama sa comand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Prima mea comanda de dupa revolutie e din 7.09. Saptamana viitoare sau sambata cel mai devreme trebuie sa apara.

Eforie-august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Acina, tu cand ai pus comanda test?
Eu am pus in 6 septembrie si ar trebui sa vina de-acum, incep sa pazesc cutia postala(vorba cuiva de aici).
Am verificat banii duminica si erau blocati, am 3 refuzuri de plata si eu. Sper sa vina comanda, am inteles ca Acina are 4 refuzuri de plata si totusi comanda a venit...
Ce as vrea sa mai trimit o comanda ca am produse in cos, dar astept sa vina comanda "test".


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana904 spune:

ce veste buna mi-ati dat!! Tocmai vroiam sa arunc catalogul ca ma umpleam de nervi si frustrari!! Spor la cumparaturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by claujro

Prima mea comanda de dupa revolutie e din 7.09. Saptamana viitoare sau sambata cel mai devreme trebuie sa apara.

Eforie-august



pe unde ai umblat cucoana pana la ora asta?

si eu am comanda din 6.09

alina comanda acinei este din 5.09 asa ca maine poimaine vin si ale noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Comanda mea este din 05.09 .
Ieri am mai dat o comanda .Vad ca banii pt ea sunt blocati.Adica la tranzactii in asteptare.Chiar sunt curioasa daca o vor trimite.

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Povestea Nasterii
http://www.copaculdehartie.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

mey, cucoana nushu...am fost pana la primaria sect 6 (cu masinaaaaaaa ), la o sedinta si apoi sa platesc netul (tot cu masinaaaaaaaa ) si gata treaba pe ziua de azi.



Eforie-august

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by claujro

mey, cucoana nushu...am fost pana la primaria sect 6 (cu masinaaaaaaa ), la o sedinta si apoi sa platesc netul (tot cu masinaaaaaaaa ) si gata treaba pe ziua de azi.



Eforie-august



foarte bine...ma bucur ca ai prins curaj trebuie sa conduci cat mai multsi ai sa vezi ca iti va veni din ce in ce mai usor

Mergi la inceput