***LA REDOUTE (50)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by acina

Dragele mele, va anunt pe aceasta cale caaaa...

COMANDA TEST din 05.09 a ajuns ieri.
Deci chiar livreaza in Romania.
A venit postasul acasa si a lasat-o pe semnatura.

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Povestea Nasterii
http://www.copaculdehartie.ro/

Edit : am scris gresit data .am modificat



uraaaaaaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

nu stiu cine intreba capit.trecut(scuze,stau prooooost rau cu memoria)cum am trimis plicul:cu posta,cu confirmare de primire.e cea mai rapida cale(mi-au spus de la Posta),face,daca am noroc,3-4 zile,daca nu,si 10.mai exista o metoda,numai ca era cam 1-2 milioane(lei vechi)/plic.
Mie nu mi-a raspuns nimeni la mail-uri,nu stiu daca au primit comenzile (am dat ieri si pe mail cosurile atasate,explicatii ref.la trimiterea cu posta etc)...oare de ce?ca doar eu am dat de pe toate cele 3 conturi..probabil Aissei i-au raspuns vazand semnatura "C.E" si numele persoanei"O.M"...ma intreb si eu
Nu am cum sa dau fax in FR,deci...cum naiba sa fac sa stiu ca au primit comenzile(cele date pe mail..)???


Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

Monica,eu am raspuns imediat ce am vazut mail-ul.Am raspuns strict ce m-a intrebat,adica nr.comenzii.fara detalii ca am primti CEC,nimic.

Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Buna fetele! Ma primiti si pe mine in grupul vostru? V-am descoperit dupa operatiunea Protv. Am ramas masca atunci cand am vazut stirea. Si eu nu stiam de ce nu mai pot intra pe contul meu. E drept ca nici nu le-am scris. Ca eram invatata sa tot apara pagina aceea cu desole si cu tehnicienii.
Cu ocazia asta va multumesc pentru tot ce ati facut, aveti respectele mele. Interesant cum, acum dupa atata zarva, s-au decis sa livreze din nou. Cica au avut probleme tehnice.Am citit multe, multe pagini din urma si am vazut la un moment dat ca cineva a primit intr-un mail de la ei ceva de genul femei romance. Ce sa mai zicem dupa asa ceva. Si asta e tot problema tehnica?

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Vad ca acina a primit coletul. Mai aveti careva comenzi ce trebuie sa soseasca? Eu tremur pe aici, sa ma bag, sa nu ma bag.
S-ar putea totusi saptamana asta sa ma bag. Am vazut de la adidas Titan Lea cu 22 de euro. Daca voi mai gasi marimea.

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Ah, si am avut si eu colet din 18 mai parca ce nu mi-a ajuns. Mi-au trimis scrisoare cu cec in care mi-au zis ca a ajuns la ei coletul nedesfacut. Si asta pe 23 sau 24 parca. Adica ei mi-au trimis coletul, a ajuns la posta la mine , a stat cat trebuia sa stea si a fost trimis inapoi la ei? si toate astea in 5 sau 6 zile? Da, sigur ca da. nici nu a fost trimis.

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

acina pai pana la urma ti-au luat banii de pe card sau nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BRIGHT spune:

quote:
Originally posted by nushulica

acina pai pana la urma ti-au luat banii de pe card sau nu?


Exact asta vroiam sa intreb si eu deoarece si eu am facut o comanda test pe 6/09 de 6 E si banutii sunt blocati dar nu retrasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Banii sunt blocati inca.acum am verificat.
Ideea e ca eu am 4 refuzuri de plata la eu pt comenzile anterioare si ma gandesc ca nu le mai da banca voie, celor de la LR, sa ia din bani din cont pana la solutionarea lor.

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Povestea Nasterii
http://www.copaculdehartie.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by alinabojuc

Ah, si am avut si eu colet din 18 mai parca ce nu mi-a ajuns. Mi-au trimis scrisoare cu cec in care mi-au zis ca a ajuns la ei coletul nedesfacut. Si asta pe 23 sau 24 parca. Adica ei mi-au trimis coletul, a ajuns la posta la mine , a stat cat trebuia sa stea si a fost trimis inapoi la ei? si toate astea in 5 sau 6 zile? Da, sigur ca da. nici nu a fost trimis.

alina



fix asta am patit si eu si daca nu ma insel tot prin luna mai sau aprilie...deci in 8 zile de la data comenzii m-am trezit cu scrisoare si cec-s-ar fi intors coletul nedesfacut...dar eu cred ca nici n-a fost trimis

da mai sunt fete cu comenzi date acum in septembrie printre care si eu...sa vedem cand vin

Mergi la inceput